Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Gwiazdor

Gdzie w tym roku jest ta impra? Planuje wpaść. Tak jak rok temu Mercure?

brbk

może najpierw umowy o prace dla pracowników z prawem do urlopu i nfz, a potem cukierki dla dzieci...

Jupi

19tego impra świateczna dla obecnych i byłych PGB-owców. Obecność potwierdzać i przybywać. Zawsze się dzieje. Ploty z całego światka HR-owego gwarantowane!

Aga

PGB jest spoko firmą, a te osoby, które pracują ponad 4 lata to skarbnice wiedzy i brawo Wam za to!

An
@Aga

pozdrowienia dla Witolda:)))

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Stanisław

tajemniczy czy tajemny. Bez różnicy. jest to wątek poboczny

Stanisław

wątek tajemnego audytu, czy tajemnego klienta to jakiś wątek poboczny, proponuje napisać do tego kolegi z allegro który zadeklarował się że może pomóc.

xyz
@Stanisław

nie "tajemnego" tylko TAJEMNICZEGO - taka mała dygresja

Stanisław

Czesc, to jest wątek dotyczacy rekruterow a nie tajemnych klientow czy audytow. Kogo to obchodzi?

gość
@Stanisław

to nie jest wątek dotyczący "rekruterow" tylko wszystkich pracowników jak i samej firmy

Czarnula

Pracowałam ostatnio jako Tajemniczy Klient dla Oddziału w Poznaniu. Po wykonaniu zlecenia, otrzymałam informację, że nie zrealizowałam dobrze rozmów, ale nie otrzymałam żadnych konkretnych informacji co zrobiłam źle, pomimo prośby o taką informację zwrotną. I nie chcą mi zapłacić za moją pracę. Sprawdziłam skrypt rozmowy i zrobiłam dokładnie tak jak jest w nim napisane, uważam więc, że firma nie chce mi zapłacić za wykonaną pracę. Czy Wam tez się przydarzyło coś takiego?

@Czarnula

Czarnula Napisz proszę maila, gdzie robiłaś audyt, kiedy, postaram się to wyjaśnić jak najszybciej. allegromazurek@gmail.com

poszukującapraktyki

Maciek, bardzo dziękuję za podpowiedź.

@poszukującapraktyki

Służę pomocą :)

M.

Zgadzam się, z poprzednią wypowiedzią. Muszę dodać, że sama rejestracja na goldenlajnie to nie wszystko. Jeżeli nie nagromadzi się pokaźnej liczby kontaktów to profil goldenlajnowy jest mało użyteczny.

poszukującapraktyki
@M.

Zależy mi na praktykach w PGB Human Resources Sp. z o.o. lub innej agencji doradztwa personalnego. Agencje pracy tymczasowej mnie nie interesują. Tylko rekrutacje stałe. Mam konto na portalu Goldenline.pl. Wiem na czym polega head-hunting. Co mogę jeszcze zrobić, aby przygotować się do rozmowy?

@poszukującapraktyki

Jeszcze konto na LinkedIn, poza tym ważne będą miękkie umiejętności, komunikatywność otwartość, fajnie jeśli masz jakieś doświadczenie w pracy z klientem, podstawową wiedzę z zakresu psychologii, ale generalnie praktyki są po to, żeby się uczyć, więc nic się nie martw :)

Dobra Ciocia

Polecam wszystkim kandydatom do PGB założenie swojego profilu na Goldenie i Linkedinie. Bardzo pomaga w późniejszej pracy w head-huntingu. Można błysnąć na rozmowie rekrutacyjnej (tylko nie gadać że przeczytaliście na gowork że tak trzeba, ponieważ czar pryśnie :))

ITeXpert

Najbardziej "kasowe" rekrutacje to aktualnie - branża IT. W PGB Human Resources i w innych agencjach jest z tym dużo roboty. Szuka się wszędzie: Linked, Golden, Fejs i inne fora internetowe.

Tomasz Kozłowski

Facebook sprawdza się do pomocniczego personelu. Mam doświadczenie w tym zakresie. Gdyby PGB chciało ze mną współpracować to poproszę o kontakt na priv.

Dział HR

Przez ponad rok pracowałem w dziale personalnym dużej międzynarodowej firmy. Mam za sobą kilka miesięcy w PGB, jeszcze sprzed pracy w dziale HR. Tematy wewnątrzfirmowe to inny długi temat, jednak zaletą tej agencji dla firm jest headhunting a NIE ogłoszenia. Nie ukrywam, że dostałem pracę w dziale personalnym dzięki temu, że na rozmowie mogłem opisać efekty headhuntingowe z PGB.

Rekruter-ka
@Dział HR

Hunting przez Linkedin czy Golden? U mnie w firmie dużo mówi się o Linkedin. Jak byłam w PGB to chyba większość Golden?

Lifan
@Rekruter-ka

Goldenline jest dobry na stanowiska sprzedażowe, IT raczej przez Linkedina.

Poznań

Szanowna Pani Koordynator oddziału Czempiń, liczymy na to że Wasz oddział będzie bardziej miły dla wszystkich a nie tylko ciagnac na maxa dla siebie. Wtedy bedzie nam pracowało się lepiej :) Nie jest zle ale zawsze może być lepiej. Kłaniam się ;)

UUU

UU DIDI.. cosik w tym jest. Zobacz ile pgb ma ogłoszeń na pracuju. Inne firmy tyle nie mają. Mogli się dogadać!

Pracuj
@UUU

DIDI, Grupen Pracuj niech sie sprzedaje do Niemcow. Co komu po tym. PGB bedzie mialo lepsze ceny ogloszen i beda dodawac jeszcze wiecej niz dodaja. I tak jest pelno tych ogloszen, ale mi sensacja..

Odnośnie_Czempinia

Wiem, że oddział Czempiń jest wysoko w rankingach wewnętrznych, ale jestem zdania że ważniejsza jest atmosfera i klimat pracy. Polecam jakiś zespół z Poznania, tam, przynajmniej jest bardziej "zdrowo", choć tak jak wcześniej pisano nie w każdym zespole.

DIDI
@Odnośnie_Czempinia

Chodzi taki news, że jakaś firma niemiecka kupiła PGB i teraz będzie kupować portal pracuj. Prawda czy fałsz?

Twój_kandydat

na stronie internetowej nie ma informacji o biurze w Łodzi. Czy są plany otworzenia oddziału w tym mieście?

Nicki
@Twój_kandydat

Czempiń :)

Asystent

Witam forumowiczów, jestem po odbytej praktyce w PiDziBi w Poznaniu. Niestety w firmie jest kilka osób, którzy psują atmosferę ciągłym łażeniem po biurze i obgadywaniem innych lub biadoleniem (od bólu głowy, przez sprawy finansowe do problemów z klientami). Moje szczęście że trafiłam do zajebistego teamu normalnych ludzi, którzy pomagają, tłumaczą i którym zależy na rozwoju a nie codziennych plotach. Trzymajcie się.

K/S

Rozważam prace w oddziale poznańskim lub warszawskim - gdzie lepiej?

Recruiter
@K/S

polecam Wrocek, fajne miasto.

K/S
@Recruiter

a pomiędzy Warszawa a Poznaniem?

Justyna
@K/S

Łódź ;)

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.