Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Konsultant

Moim zdaniem 30h na tydzień to minimum dla nowej osoby żeby się wdrożyć i pokazać wymierny efekt działania.

25h

Ważne jest żebyś mogła/mógł być codziennie w biurze, aby projekty rekrutacyjne były dobrze prowadzone.

na moim przykladzie - 23h.

Odp.

Chyba min. 25tygodniowo musi być.

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kandydatka

czy 20 godzin na tydzień jest akceptowalne?

Kandydatka

Dzięki za konkrety. Pozdrawiam.

Master

Jest opis stanowiska, który jest chyba taki sam dla wszystkich. Praktyka trwa około 2 miechy. Dosyć praktycznie. Po praktyce kasa średnia. Jak masz premie i prowizje to 2kola wpadna.

Asystentka

Dużo telefonowania, ale jeśli robisz to "z głową" a nie "odklepujesz schemat" to nawet jest ciekawie. Fajny jest pakiet szkoleń, chociaż nie każde mi się podobało. Liczba godzin: 25-35 na tydzień. Są dosyć elastyczni, więc można pogodzić z uczelnią. W moim pokoju świetna atmosfera.

__jackblack__

Najlepsza jest niejaka Laurencja niosąca postrach, Przeprowadzane audyty dla tej firmy to niesamowita frajda i radość, a kontakt z tak poczciwą osobistością jak L.P. to zaszczyt(tak pewnie o sobie myśli). Koniec współpracy, a na wynagrodzenie trzeba czekać dłużej niż przewidziane w umowie 30 dni, jakby to naprawdę było wysokie wynagrodzenie.. .

E9GU

praktyki nie sa płatne,,, plusem jest jednak to, ze mozna sie dużo nauczyć (chociaz trzeba wziąć pod uwagę ze duży nacisk jest kładziony na sprzedaż) czy kierunek rozwoju zawodowego jest akurat dla Ciebie dobry czy nie bedziesz musiał(a) odpowiedzieć sobie sam(a) bo to kwestia indywidualna ale praca w charakterze rekrutera sama w sobie jest ciekawa

lol

Racja - podjerzenie całkowicie uzasadnione :) aczkolwiek wewnętrzna logika tarza się ze śmiechu na myśl o anonimie apelującym o brak anonimowości i nie mogła się powstrzymać od komentarza :p - dyskusję ze swojej strony na tym zamykam - pozdrowienia dla PGB :)

podejrzliwy

zachodzi uzasadnione podejrzenie ze ten wpis wcale nie dotyczył opinii o firmie :P

nie rozumiem

nie rozumiem wszystkich internetowych kozaków wylewających anonimowo wiadro pomyj. miejcie trochę cywilnej odwagi i podpiszcie się pod swoją opinią zamiast ukrywać się pod jakimś wyciągniętym z czapy pseudonimem.

lol
@nie rozumiem

nie rozumiem - to zdaje się też nie jest imię i nazwisko (ale mogę się mylić) :) mała dawka hipokryzji na pewno nigdy nikomu nie zaszkodziła :)

xyz

zasada jest prosta - jeśli człowiekowi zależy, jest zaangażowany i osiąga dobre wyniki w pracy to ma szanse na długofalową współpracę z PGB HR. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to firma jest świetna na start. Nie rozumiem negatywnych opinii ale oczywiście dogodzić się każdemu nie da. W każdym oddziale jest inaczej. Najważniejsza jest atmosfera a ta jest wzorowa :-)

ona

Ja bardzooo pozytywnie widzę PGB. I przede wszystkim - praktyki to praktyki , a umowa o dzieło i normalna praca to coś innego, więc stąd też nie rozumiem dlaczego tak się burzycie? Praktyki ZAWSZE są darmowe. Bardzo fajny oddział jest w Czempiniu.

xoxo

PGB jako pracodawca - dla osób bez innych perspektyw dobry sosób na start i wdrożenie sie w HR (o ile uda wam się zostać po praktykach - w innym wypadku jest to stracony czas, polegajacy na zarabianiu pieniędzy dla waszych koordynatorów, którzy czerpią zyski z waszej obecności) - ale możecie zapomnieć o prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych bo takich się tu nie prowadzi, umowy głównie o dzieło (oczywiście obowiązkowo 8h dziennie dokładnie jak na umowę o pracę) PGB jako Agencja Personalna - nie polecam - specjalistyczne rekrutacje prowadzą darmowi praktykanci i stażyści, rozmowy kwalifikacyjne nie istnieją mimo iż klientom podczas rozmów obiecuje się coś innego - zasadniczo wysyła się niesprawdzone osoby jak się uda i klientowi sie spodoba to ok, jak nie to trudno - przy czym ceny za takie rekrutacje bardzo zbliżone do innych ap, które znacznie bardziej profesjonalnie podchodza do tematu.

emma

Hej,a jak z bezpłatnymi praktykami w Poznaniu ??? Idzie się czegoś nauczyć a;bo liczyć na zatrudnienie ???

kolega

nie polecam! większość stnowią wymienni stażyści, zarabiają :( a koordynatorzy to , hmmmm. Dział TLS dal radę a reszta żenada, po co im te szkolenia skoro nie dają rady ich dzwignąć. No ale dla pracodawcy lepszy :rydz niż rydz" :) pozdrawiam Czempiń

Nie kopmy leżącego wraz z pseudo managerami zarzadzajacymi :)

derek

Witam większość tych opinii piszą gostki z tej firmy dlatego to tak wygląda

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.