Opinie o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro Rydzyna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Ytyty

No niech da więcej foto

Uuuu

Ooo to pewnie nic o tym nie wie jak zwykle dowie się na końcu

Pewniak

No za pewny siebie ten gościu taki warzniak

Hi
@Pewniak

Kogo opisujecie jako pewniak

Ktoś

No jeżeli ostrzegacz to podaj więcej informacji jak je masz !!!!! 90 % z nas ma FB i łatwo się włamać na konto A zdjęcia przerobić to pikuś wystarczy dobry program

Urban
@Ktoś

Ktoś nie tylko na fb whocap itp masakra rozwali wam rodziny a jezeli szukasz wrażeń no to musisz się z tym liczyć

Coś
@Ktoś

Ktoś ale takie zdjęcia jakby innizobaczyli to dopiero szok co sobie ten gosciu myśli chyba że on właśnie nie myśli bo mądry to on nie jest już z wygladu

Damian

Rozbiór - pracowałem na rozbiorze Nie polecam zwolnilem się parę miesięcy temu .tempo tragedia nie masz czasu na nic ciągle jeden wielki (usunięte przez administratora) Soboty niedzielę pracujace idziesz 12 dni pod rząd jesteś zajechany A wypłata tragiczna. Niby 8 h A po 8h jesteś wyczerpany jak mops na nic siły NIE masz NIE POLECAM PRACY NA ROZBIORZE MEGA ZAPIERD....CIESZE SIE ZE SIE ZWOLNILEM słyszałem że po mnie odeszlo dużo ludzi (chodzi o zmianę u brygadzisty Grze..... ) może obudzą się wreszcie i zobaczą kierownictwo że rozbiór to nie bajka Rozbiór nie nie nie nie polecam!!!!!!!

Tragedia,rozmowa trwała 3 min , pani jak by była zła że w ogóle ktoś przyszedł, zero pojęcia o rekrutacji z takim podejściem chyba mało kto się zdecyduje na pracę w tej firmie.

Czy ktoś z kadry czyta te wypowiedzi?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Astronauta

Bierz pół.. na moją odpowiedzialność????????

Ciekawy

A ja w to wierzę, ma chłopak rację gdyby tylko ktoś zechciał słuchać i czytać dowody a nie tylko gapić się w tv

Stary pracownik

Firma fajna idzie dobre pieniądze zarobić tylko ludzie mają nasrane w głowach życia prywatnego nie mają i interesują się czyimś za plecami gadają w oczy nie potrafią osrańce z DGR do tego dołączam również szanowną Panią kierownik z produkcji Kasie.J która myśli że się na czymś zna a prawda jest inna że nic nie ogarnia tylko robi zamieszanie w firmie cwaniara, pozdrawiam cieplutko :)

Abc

Dawno wiemy,mamy grafiki wydawane przez największego stratega w agro kierownika dj Darka z pakowni. To mimo wolnego,każda z nas spędza czas z rodziną, a tu SMS witam macie wolne,a jak któraś nie odpisze odrazu SMS proszę o potwierdzenie wiadomości Cholerka jakim trzeba być natrętem,czy Pan niema rodziny lub co w domu robic Proponuję się zatrudnić w PKS Układanie rozkładu jazdy by się kierownik odnalazl

Admin123456
@Abc

@Abc tu się zgadzam w 100%. Tylko się spytaj o wolne albo nie daj Boże poproś go o urlop to on robi wielki problem bo ludzi nie ma do pracy. No sorki ale gdyby traktowali ludzi z szacunkiem to i by ludzie pracowali a nie odchodzili po miesiącu pracy. Wstyd i hańba!!

Wiadomo co z tym 1000tys ?? Mial ktoś coś już

Xxx
@44

Bedzie w tym tygodniu.

Ciekawy

Co z tysiakiem za urlop , wiecie coś?

Brawo dla tych co organizują palety i pojemniki dla pakowni. Normalnie wstyd!!! Ostatnio nie było nawet palet a myjka z pytaniem o palety nawet nie wiedzą czy wogole będą. I gdzie tu jest organizacja pracy w tym zakładzie?? Musimy streczowac uszkodzone palety praktycznie za darmo na co nie mamy czasu. Te dobre palety i pojemniki powinny stać już uszykowane na każdą zmianę w rezerwie.

Ojoj
@Anonim

Myjka pojemników nie jest od palet oraz ludzie z myjki NIE SĄ OD ZAMAWIANIA. Nie wiedzą o której przyjedzie TIR.

Harry z rozbioru

Wszyscy tutaj jesteśmy jedną, wielką, kochającą się, zżytą że sobą agrowską rodziną. Jeden drugiego zawsze wesprze słowem i czynem, jeden drugiemu zawsze pomoże... I to jest piękne.:)

Ciekawska

Jak to jest z tym tysiakiem za wakacje? Jak to jest przyznawane? I kiedy to wypłacają?

Produkcja
@Ciekawska

Dostał już ktoś wynagrodzenie za 3 miesiące?

Nieznajoma

Hej wszystkim. Właśnie zaczęłam pracę w tej że firmie. Wiadomo na rozmowie pięknie kolorowo???????? ale później z rozmowy okazuje się co inne. Moje pytanie jest takie ile tak naprawdę można zarobić w tej firmie?? ????

Old job
@Nieznajoma

Jeśli wyrobisz 200 godzin w miesiącu to te 4000/4500 na rękę złapiesz. A te 200 godzin jest praktycznie co miesiąc.

xyz

Na produkcji wolne 4 dni w miesiącu to jakieś 4 tys

@Old job

A może ktoś mi powiedzieć o co chodzi z tym że na umowie jest stawka godzinową ale w rozmowie wynikło tak że tonarzowo jesteśmy rozliczani. Więc ile zrobisz tyle zarobisz???????? dodam że pracuje na chłodni przy mięsie... Wolne u nas jest tylko w soboty, tydzień zaczynamy od niedzieli za niedzielę jest wolny dzień w tyg bądź zapłacone..

Mlody

Kiedy jest Kwartalna ?

@Mlody

Szczerze to nie wiem do końca. Dopiero co się zatrudniłam tu... Dlatego też chcę usłyszeć więcej info na temat tej firmy... Jak płacą itd

Tyrytyty
@Nieznajoma

2800-5000. Jak dużo nadgodzin to i wypłata duża. A tak klasycznie to z 3000 ponad. No i zależy jaką premią motywacyjną sypnie kierownik. Motywacyjna max 600. No i tonazowa premia która mieści się w granicach 300-1500

Rozbiór
@Nieznajoma

Podstawa + tonaz. Czyli dopiero się zatrudniłas to masz najniższy tonaz 25 %. Po czasie jak będziesz ogarniać stanowiska dostaniesz 50% tonażu i na tym się skonczy, bo większość kobiet nie jest w grupie tonazowej wyższej niż 50 %. Będziesz chodzić w weekendy masz płacone 100 % + 100 zł ( jak wyrobisz 7h ). Im więcej godzin tym więcej zarabiasz. Jak będziesz wybierać wolne za soboty i niedziele to zarobisz mniej.

@Tyrytyty

Dobrze tonażowe itd ile zrobisz tyle zarobisz takie zdanie padło na spotkaniu. Ale no ludzie jeden pracuje wolniej drugi szybciej... Co do week to soboty mam wolne tydzień zaczyna się od niedzieli. Za niedzielę oddaja dzień w tygodniu... A może macie jakiś fajny sprawdzony patent aby tonaż jakoś nabijać ???? dodam że pracuje na wędlinach więc wiecie że ciężko jest nabić odpowiedni tonaż...

Bbb
@Nieznajoma

Dokładnie na rozmowie ładnie wszystko A później brak słów

Nagroda zarządu

Za te 600 zł kwartalnej to was ludzie zjedzą >.

@Nagroda zarządu

"Nagroda zarzadu" to przeciez jakies kpiny sa.Trzy miesiace (usunięte przez administratora) a oni sypna 200 za miesiac i sie ciesza. Lepiej to my na zwolnieniach wyjdziemy. Przeciez ile mozna ludzi wyzyskiwac.!!!

Mmmm

Przecież oni nie mają obowiązku dawać tych kwartalnych. To jest ich dobra wola. Cieszmy się z tego co jest są zakłady gdzie prócz najniższej krajowej nie ma żadnych dodatków i ludzie też pracują nie narzekają

SZOK!

Ludzie pracowali cale wakacje. Jak sie (usunięte przez administratora) trzesla to prosili zeby do pracy przychodzic w soboty i niedziele. W sierpniu wszystkie soboty i niedziele w pracy. Z miesiaca na miesiac Din przybywa i sprzedaz tez napewno nie zmalala. To niech wytlumacza skad taka kwota kwartalnej jak podobno to od sprzedazy licza. Zycze powodzenia firmie w pazdzierniku jak 1/2 pracownikow na L4 sie wybiera.

Sumienny pracownik

Jeśli zarząd to czyta to mam pytanie. Kiedy w koncu dostaniemy należne nam pieniądze z premii kwartalnej? Trzy miesiące wypruwania żył a Wy w kulki lecicie!!!

Ktoś

Wiem co się dzieje w tej firmie jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach jak nie powiem co Honorata agresorka i daruś strateg

Młody

Witam kiedy jest Kwartalna ?

@Młody

Kadry nie mają jeszcze informacji od zarządu. Jak to rozumieć?

Pracownik ????

Czy wie ktoś może, czy taki jeden młodziutki mechanik, w loczkach, bodajże z Góry, często bywa w rejonach produkcji, ma kogoś czy jest sam?.

Kolega
@Pracownik ????

Zajęty ????

,Patriota
@Kolega

Tak jest zajęty :)

Stary Pracownik

biedna ta mlodziutka uczennica caly czas zaczepia ja ten artur

@Stary Pracownik

Cooo

nowy pracownik

Takiego syfu jaki jest w " szatniach " to jeszcze na oczy nie widziałem i te skrzynki ( nie ma gdzie schować swego ubioru ) zamiast normalnych szafek pracowniczych. Czy sanepid tego nie widzi ? Jeszcze dwa tygodnie i spieprzam biegiem z tego (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Rydzyna Sp. z o.o. - Kłoda

• Jak się pracuje w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 216.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 164, z czego 34 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agro Rydzyna Sp. z o.o.