Opinie o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro Rydzyna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Były już nie pracownik

Przy takim podejściu do pracownika ludzie rezygnują po jednym dniu.

Czas na zmianę pracy

Ja na szczęście składam wypowiedzenie bo dostałem pracę na miejscu i do tego bardzo dobre warunki pracy bez porównania.

Obiektywna opinia

Przyjmując się do pracy rozczarowanie rzeczy osobiste pakują w czarne worki na (usunięte przez administratora) / tak na (usunięte przez administratora) dla nie wierzących/. Szafki na rzeczy osobiste, kurtka, buty itp to kpina jakaś wielkośći pudełka od butów. Ciągle kradzieże butów i okradanie szafek np. z telefonów. Toalety (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie można nazwać /sprawa dla sanepidu/. Jeden mały parking na ponad 1000 osób to za mało drugi w szczerym polu gdzie na nockach strach zostawić samochód. Zarobki na rodzaj pracy i warunki słabe najnizsza krajowa do tego praca w weekendy.

Gosc

Witam. Wie ktoś kiedy kwartalna?

Tragedia,rozmowa trwała 3 min , pani jak by była zła że w ogóle ktoś przyszedł, zero pojęcia o rekrutacji z takim podejściem chyba mało kto się zdecyduje na pracę w tej firmie.

Czy ktoś z kadry czyta te wypowiedzi?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Przestaje się opłacać dojazd

Lepiej poszukać pracy w miejscu zamieszkania niż dojeżdżać, koszty coraz większe, zarobki trochę większe niż najniższa krajowa. Dzisiaj takie czasy nastały że jakikolwiek dojazd przestaje się opłacać raz że koszty i czas pomijając już pracę na 3 zmiany plus weekendy.

Długo się tam nie wytrzyma

Praca raczej na krótko nie jest tam lekko. Dłużej nikt tam nie wytrzyma. Pozatym zimno i mokro. Dla osoby co nie pracowała w takiej branży ciężko będzie.

Rozczarowany

Brak parkingu /bardzo mały/ parkowanie na polu gdzie strach zostawić samochód na nocnej i popołudniowej zmianie. Szatnie szafki wielkości szuflady od biurka gdzie zmieszci się kubek i dokumenty a gdzie schować rzeczy, spodnie, buty nie mówiąc o kurtce. Brak po prostu słów na to wszystko. Nie lubię krytykować bo to nie w moim typie ale patrząc na to wszystko jestem bardzo rozczarowany.

Lolek

Mial ktoś wypłatę już?

Burbon

Witam czy w agro rydzienie jest możliwość pracy na wózkach wysokiego składowania? posiadam uprawnienia ale nie wiem czy jest sens sie w agro zatrudniać

Wóz
@Burbon

Odradzam

Wózkowy

Jakie są zarobki wózkowych na Agro , polecacie czy nie ?

Wóz
@Wózkowy

Zależy którzy na jakim dziale chodzi o wózkowych na placu, pakowni a może wysoki skład

Pracownik rozbioru

W tym zakładzie jest coraz gorzej 12dni pod rząd praca nie ma kiedy odpocząć zarobki praktycznie te same co wcześniej jak była jedna zmiana i 6 dni w pracy 0 podwyżek + jedni stoją na jednym stanowisku i jest dobrze a jest paru co musi jakatać jak taka (usunięte przez administratora) za przeproszeniem po zakładzie i nic z tego nie ma bo nawet za to premię wzieli nie polecam zakładu pomału zmienia się to w (usunięte przez administratora) Panie z biura pracują 5dni w tygodniu a my najlepiej jakbyśmy pracowawali 24/7 i nic z tego nie ma ;)

Harry z rozbioru

Wierzę z całego serca, a nawet jestem o tym przekonany, że to tylko chwilowy kryzys. Że obecna sytuacja nie potrwa wiecznie. Kierownictwo przejrzy na oczy, wyciągnie konstruktywne wnioski, zmieni podejście do człowieka, przyjdą nowi ludzie i wszystko wróci do normy. Tak więc wszystkie ręce na pokład!

Nnnnnn
@Harry z rozbioru

Harry .tu ludzie nie będzie bo niedziele odstraszaja

Tajemniczy Mściciel

A ja pieprzę ich ciasto. Kupione zresztą za nasze pieniądze. Jesteście naiwni jak dzieci. Jak stado baranów któremu napełniono koryto. Oni tym dzisiejszym ciastem próbowali zamydlić nam oczy. Odwrócić naszą uwagę. Ale ja nie jestem głupi i zamydlić oczu sobie nie pozwolę!

Jakub
@Tajemniczy Mściciel

A co byś chciał dostać ferrari od Biernackiego i sto tysięcy na utrzymanie auta. Każda duża firma sponsoruje ciasto i kawę tzw Wigilia. Ps, nikt ci nie da karpia i barszcz z uszkami. Aha była przecież kwartalna i stażowe to się ciesz. Jeśli nie miałeś to pech.

Paulina
@Jakub

Ile tej kwartalnej dostaliście, było choć z 500, a może i plus? :)

Meredica
@Paulina

1032zł było. ;)

Sara

Cześć,mam takie pytanie ile jest mniej więcej stopni na chłodni?

Mikus
@Sara

Powinna byc kolo 4 stopni

Harry z rozbioru

Wypłata w tym miesiącu śmiechu warta. A skoro już ja to mówię, to coś jest na rzeczy. Co tu dużo mówić. Najwyższy czas ogłosić strajk generalny. Przedstawić nasze postulaty górze.

Joanna
@Harry z rozbioru

Czyli jaka? Pochwalisz się? Bo chciałam się zatrudniać na wiosnę, ale zaczynam mieć wątpliwości...

@Joanna

Najlepiej to zadzwoń do kadr i tam się wszystkiego dowiesz. Tutaj to żadne źródło informacji. Same marudy i (usunięte przez administratora)

Robotnik

Ludzie mówią prawdę

Harry z rozbioru

Wszystkim moim "przyjaciołom", znajomym i współpracownikom życzę Gwiazdora bogatego????, stołu obfitego????, ojca najebanego????, kaca lekkiego????, rodzinnej awantury????, pęknięcia od kanalizacji rury????, trochę niestrawności???? i dużo miłości❤. Ludzie, dzięki za ten rok.????

Karol

Pozdrawiam serdecznie bardzo śliczne i młodziutkie dziewczyny z myjki

Myjka
@Karol

A która tak pozdrawiasz?

Kierowca D
@Karol

Jak chcesz wychowywać ich dzieci to proszę bardzo nie bronimy z wyglądu ładne a z charakteru wredne

Moja
@Kierowca D

Ludzie a czego wy im bronicie to dorośli ludzie a ze jak smarkacze się zachowują to ich sprawa nie każdy dorosł do swojego wieku No ale każdy za swoje błędy odpowiada No i ty bedziesz też za nie odpowiadał bo do tego są 2 osoby

Jak wygląda praca w firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Ktos

Do podstawy zawsze jest doliczana jakąś premia. Premia motywacyjna np, tonażowa

Mateusz

Witam jestem rolnikiem produkującym trzodę chlewna i jestem ciekaw skąd pochodzi towar w waszej firmie. Czy są to polskie Świnę?

Mt
@Mateusz

Też jestem ciekawa skąd pochodzi mięso!

To ja
@Mateusz

Niemcy a te mięso lata tam po ziemi

rozbawiony

Ludzie zastanówcie się czasem co wypisujecie, nie wiem czy wszyscy wiedzą ale jest coś jak IP komputera , numery telefonów też są rejestrowane więc łatwo namierzyć osoby wpisujące. Z tego co wiem to niektórzy mają już sprawy w sądzie o zniesławienie więc powodzenia bo będzie wam potrzebne hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Rydzyna Sp. z o.o. - Kłoda

• Jak się pracuje w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 217.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 34 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agro Rydzyna Sp. z o.o.