Opinie o Solid Security w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Szczecin

Mocarz

Szkoda, że zadowoleni pracownicy tak sporadycznie zaglądają na ten wątek. Ja polecam prace w firmie.

anna

nie trzeba

Ansriu

(usunięte przez administratora). Zero współpracy tylko kasa. Systemy może i dobre na początku... ale komunikacja klient - pracownik na poziomie poniżej zera. Nie rozwiązują problemów, długo się czeka na jakikolwiek kontakt. Ja się zawiodłem a umowę zawsze można rozwiązać. Ja nie polecam.

Xxx

Nie polecam firmy nikomu, firma nie rzetelna i niekompetentna. Klienta ma za nic liczą się tylko pieniądze.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.

Załogi,grupy interwencyjne w Szczecin-Dąbiu pojedynczo.Gdzie tu bezpieczeństwo pracowników i klientów?

Mara
@Marcin

Firma solid ma gleboko gdzies twoje bezpieczenstwo, wazne ze kasa sie zgadza dlatego jezdza pojedynczo bez zadnych uprawnien ,nawet smiesznej Kpof solid nie wymaga do pracy w "zalogach", kazdy ukrainiec z prawem jazdy jest chetnie witany

Mara
@Marcin

Firma solid ma gleboko gdzies twoje bezpieczenstwo, wazne ze kasa sie zgadza dlatego jezdza pojedynczo bez zadnych uprawnien ,nie tylko w Dabiu,nawet smiesznej Kpof solid nie wymaga do pracy w "zalogach", kazdy ukrainiec z prawem jazdy jest chetnie witany

Hg

Wszedzie notoryczne pojedyncze patrole

Mhm
@Mara

Rozczaruje Cię ale na załogach nie jeździ żaden obywatel że wschodu i w tej kwestii nic się nie zmieni

no more solid
@Mhm

"Na załogach?" Piszesz po polsku? Jaka firma taki język.

no more solid

Koszmarna firma. Omijajcie jak zarazę. Obsługa klienta to głuchy telefon. Nie istnieje. Żałuję, że miałem z nią kontakt. Już się wyplatałem. Co za ulga!

nick

jasne solid i kierownik zepka to super dba o wlasnom (usunięte przez administratora) zero reakcji na pracownika tylko ponizanie to potrafi

Jasiek

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Spoko firma i praca dla chcących oczywiście pracować.

Gryf11-1985

Zebrane z forum : " a monitoring ma pod sobą lala która zarządzała kiedyś jakimś hotelem " patrole jedno osobowe - jeździ piekarz , kelner , zawodowy bezrobotny grunt że ma prawko inspektor - najlepiej jak ma prawko i duże aspiracje to może dostanie tylko 30 obiektów cyt."Praca inspektora w tej firmie to masakra" nie wypłacane pensje na czas !!! winszuję sukcesów i dalszych powodów do dumy

Gal Anonim

Oddział w Szczecinie to istna parodia, umowa o pracę podpisana poleciała do Wawy w czerwcu po 2 miesiącach brania wypłat na umowie zleceniu okazuje się że muszę ponowić badania i zrobią etat na nowo ? Tak dbają o dokumenty pracowników że postanowiłem się rozstać z nimi, 2 miesiące bez godzin nocnych ( na niewiadomej konkretnej stawce bo umowa tego nie określa, stawka jest określona na gębe ) Oczywiście etat miał być na najniższą krajową (160h )a że standard to w miejscu pracy 180-200h miesięcznie to resztę równają na umowie zleceniu z której nie przysługuje nic. Urlopy liczą z najniższej krajowej później tylko to co muszą. Firma jest niekompetentna jeżeli chodzi o pracowników w biurach dają ciała na całej linii. Wiecznie czegoś nie wiedzą, bo oni nie mogą bez zezwolenia z góry, to oni za coś nie odpowiadają, istne błędne koło. Po co więc ich zatrudniać. Żebym się nie zwolnił przyjechał kierownik regionalny który zaoferował premię do wypłaty miesięczną w wysokości 200zł (z puli którą mógłby przeznaczyć kierownik obiektu) w dodatku mówiąc mi że sam jest w ten sposób zatrudniony (na najniższą krajową). Niestety prawda jest smutna, na obiekcie którym pracowałem ludzie bardzo mnie polubili i miło się z nimi współpracowało, namawiali i prosili żebym został, tak mówili że gdy mnie już nie będzie wszystko na tym obiekcie padnie. Czy przykładanie się do pracy, organizowanie wszystkiego ( pełniłem funkcję brygadzisty na obiekcie ) nie może być docenione i postawione na normalnych warunkach? Umowa w tej firmie jest robiona nie z myślą o pracowniku lecz robiona tak aby kryć im tyłek na każdym kroku, żeby człowiek nie miał z czym iść do sądu, sądzić się o to na co uczciwie zapracował, Ba innej człowiek nie dostanie. Dla tej firmy to zbyt wiele, otóż wszędzie można dojść do porozumienia tylko nie w tej firmie także serdecznie NIE POLECAM. Napiszę coś jeszcze oraz wstawię kopie rozliczenia godzin jak to wygląda (tak posiadam odpowiednią dokumentację rozliczeń godzin, gdyż wykonywałem je osobiście i przesyłałem dalej) dla ciekawych, jeżeli ktoś jest zainteresowany większym info mogę zostawić kontakt pod adresem mailowym chemikphp@go2.pl

@Gal Anonim

Czy możesz wyjaśnić kwestię swojej umowy, ponieważ z twojego opisu nie wynika to jednoznacznie. Jeżeli jak wspominasz pobierałeś wypłatę na umowie zleceniu, to oznacza, że posiadałeś umowę z firmą Solid Security. Zwykle umowy zlecenie są zawierane przez firmy na okres próbny trzech miesięcy, ty napisałeś o dwóch. Czy na rozmowie obiecywano Tobie umowę o pracę od razu od pierwszego dnia?

@Marek

CO WY ZA (usunięte przez administratora) PISZECIE JA ROBIŁAM W SOLIDZIE NA UMOWIE ZLECENIE I NIE BYŁO TAKIEGO CZEGOŚ JAK NA 2 LUB 3 MIECHY PO JEBALO WAM SIĘ Z UMOWĄ PRUBNA CZY SIĘ PRACOWNIK NADAJE CZY NIE ALE I TEGO NIEMA. A TO ŻE SOLID TO KANICIAZE I (usunięte przez administratora) TO JEST PRAWDA 100%

to jest skandal ale tak jest .Nawet na monitoringu zatrudniali bez pozwolenia ,ludzi z ulicy co obsługiwali obiekty z L.W .Ta firma to jedna wielka ściema .Współczuję klientom ,na połowę alarmów jadą z kilkugodzinnym opóznieniem .Ponad rok temu cała obsada z monitoringu się zwolniła za domniemane kary Kierownictwo też .Umowy na najniższą krajową ,reszta na zlecenie .Patrolami zarządza niejaki jastrząbek nieudolny i nieznający się na rzeczy a monitoring ma pod sobą lala która zażądzałą kiesyś jakimś hotelem .Parodia i odradzam wszystkim

Zenek

Jak jest tak źle to lepiej zmienić firmę i pisać bzdur na forum.

JO-Anna
@Zenek

Zenku to nie są bzdury !!!!!! Tyle negatywnych komentaży jest bzdurą ???

@Zenek

Trzeba pisać o nieuczciwych pracodawcach bo koniec ich musi nastąpić ,firmami ochroniarskimi rządzą nieuczciwi w 80 %

Ram
@Zenek

Zenek prawde o nieuczciwej firmie nalezy pisac by inni w (usunięte przez administratora) nie wlazili

@Zenek

Ci ludzie nie piszą bzdur. Sam doświadczyłem to na swoim przykładzie.

Marzena

@Mara, czy jesteś pewien, że pracownicy wykonują swoją pracę w firmie Solid Security bez uprawnień? To poważne zarzuty. Czy masz na nie odpowiednie dowody? Czy firma oferuje od razu umowę o pracę czy umowę zlecenie na okres próbny? Może chciałbyś coś dodać od siebie na temat innych aspektów pracy? Jak je oceniasz? Czy jest coś co byś poprawił lub z czego jest zadowolony?

xxx

Mnie również nie wypłacili wynagrodzenia, tłumaczą się, że się nie rozliczyłem ze starych szmat. Ponad 1000 zł. Ludzie proszę jeśli nie musicie to nie pracujcie w tej firmie. Oddział Szczeciński jest najgorzej zarządzany ze wszystkich oddziałów przez niekompetentnych ludzi. Jeszcze raz proszę dobrze przemyślcie pracę w tej firmie

Lampovsky

Czekam juz 4 miesiące na swoje 1400 zł żenada

przestroga

Odział Szczeciński to banda oszustów i kłamców na czele z Tomaszem zwanym potocznie PINOKIEM. Jeśli nie musicie trzymajcie się od nich z daleka .

@przestroga

Jak nie placą za wypracowane to do Inspekcji Pracy i Sądu Pracy to nic nie kosztuje

KKonrad-1981

Praca w tej firmie to koszmar .3 wypłaty w róznych terminach .Nigdy nie wiem ile zostanie obcięta wypłata (jestem inspektorem od 3 miesiecy) Wszyscy obiecują że pomogą jest masakra , marazm i tumiwisizm.Już szukam innej pracy .Ostrzegali mnie przed tą firmą .

@KKonrad-1981

Podobno Solidem rządzi żołnierzyk z bandy Pruszkowskiej ale i jemu się dobiorą , pisać o nieuczciwych cwaniakach !!!

adam

Firma nie wypłaca wynagrodzenia za ostatni przepracowany miesiąc.

@adam

Jak firma nie wypłaca to jest od tego Inspekcja Pracy i Sąd Pracy

Pracowałem w tej firmie i nie polecam z całego serca. Co chwile nowy inspektor i nikt nic nie wie, porażka. Aktualnie dalej mam problem aby uzyskać pita a termin już minął.. NIE POLECAM

zz

JAK LUBISZ PRACE ZA POŁ DARMO NA SMIECIOWEJ UMOWIE KTÓREJ NAWET NIE DOSTANIESZ DO REKI TO PRACA W SOLIDZIE JEST DLA CIEBIE..

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Szczecin

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security