Solid Security

Szczecin

Opinie o Solid Security

KKonrad-1981

Praca w tej firmie to koszmar .3 wypłaty w róznych terminach .Nigdy nie wiem ile zostanie obcięta wypłata (jestem inspektorem od 3 miesiecy) Wszyscy obiecują że pomogą jest masakra , marazm i tumiwisizm.Już szukam innej pracy .Ostrzegali mnie przed tą firmą .

Dd

Praca inspektora w tej firmie to masakra. Firma wpadła na kolejny genialny pomysł aby wrócić do karania inspektorów. Pan dyrektor tlumaczy, ze inspektor dużo zarabia wiec możba go okradać. Chcesz nie mieć pewności ile zarobisz to zatrudnij się w tej firmie.

Nigdy w tej firmie

Odradzam pracę w tej firmie, informacje od pracowników są inne a pan z Poznania nazywany Pinokio obiecuję co innego. Odradzam pracę inspektora w tej firmie, jak mogą proponować takie pieniądze i jeszcze umowę zlecenie.

Nigdy wtej firmie 2
@Nigdy w tej firmie 05.10.2017 21:24

"pan z Poznania to pinokio ?" Ten pinokio ? Ten Tomek ?

Adam

Inspektor/ Kierownik odradzam prace na tym stanowisku. Dostaniesz 2600 około 30 obiektów oczywiście umowa zlecenie i musisz sprawdzać wypłatę bo ktoś zawsze zapomni dobrze zaliczyć (chyba celowe dzialanie). Ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich mało, pracownicy nie dostają wynagrodzenia lub jakieś części a ty musisz się tłumaczyć. Auto oczywiście prywatne.

poszukiwacz

witam, a pracował ktoś lub pracuje na stanowisku magazyniera w solidzie w szczecinie? jak wyglada praca? jak traktuja pracownika? czy placa na czas? jak ze stawkami? dzieki za wszystkie odpowiedzi :)

Józef

Masakra!!! jedna z najgorszych firm, w jakich pracowałem. Cztery umowy w różnych spółkach, a kasy za przepracowany miesiąc jak nie było tak niema. Szkoda na to g@wno czasu.

Marian

Dziadowska firma, jedna z najgorszych w jakich pracowałem. Jeżeli ktoś lubi nie dostawać pensji na czas(bądź też wcale), to zapraszam. Standardowo każda nowa osoba zostaje zatrudniona na umowę zlecenie(w różnych spółka, minimum cztery). Zdarzają się rzecz jasna etaty, lecz tylko na minimalną krajową. Jeżeli wynagrodzenie jest wyższe niż minimalna, to resztę wynagrodzenie dostaje się na zlecenie. Ta praktyka dotyczy każdego stanowiska, począwszy od ochroniarza kończąc na przedstawicielu handlowym. Ze wszystkich pracowników ochroniarz ma najgorzej, on może uzyskać tzw. "dwumiesięcznicę" . Najważniejsze, w firmie panuje zasada nierespektowania obietnic ustnych. Wszystko o co prosi przełożony, lub obiecuje trzeba mieć na piśmie. Inaczej można się nieźle przejechać.

kasia

pracowałam jako pracownik biurowy ;) bez przeszkolenia ( panna która odchodziła w dwa dni pokazała mi niby co i jak) szczerze mówiac nikt nigdy dokładnie mi niczego nie wyjasnił :( miało byc miło i przyjemnie, wklepywanie danych do komputera. jestem osoba niepełnosprawna i jakie było zdziwienie ze zawalczyłam o to zeby pracowac 7 a nie 8 godzin dziennie.mimo to przychodziłam i pracowałam po 8 godzin ( bo tyle pracy) od kolezanek z pokoju nie raz i nie dwa usłyszałam dosc mocne slowa jesli popełniłam jakis bład (one pracuja tak po 6 lat)chyba najlepszym tekstem jaki uslyszałam od kolezanki na takim samym stanowisku to to ze mam dosłownie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak sie nienadaje. robienie ludzi w ciula i dawanie lepszej pracy dla ''ulubieńców'' to standart

Olx

Ludzie jest tu może ktoś co może(coś w tej firmie) tj. mnie na obiekt w Szczecinie wkręcić 24/48. Oczywiście nie będzie żałował że pomógł. Jak tak proszę kontakt Mogguai@wp.pl.

marcin

Zamiast latać i pilnować obiektów to wyrywam laski. praca 24h i moje ulubione obiekty otwarte 24h. kocham tą prace i kocham szczecin

joa

Kochani! Chcę podzielić się radosną nowiną -odzyskałam od Solidu 350 zł!! Trzeba jeszcze policzyć, czy kasa się zgadza, chyba za 6 zmian.. Wpłacili mi pieniądze po terminie, jak wypełniłam formularz "13 zł i nie kombinuj" na stronie Solidaruchów. Polecam Wam to, poza tym zrobiłam zdjęcia książki służb, w dniach, kiedy miałam służby, z moimi wpisami, koniecznie tego pilnujcie jak pracujecie u tych złodziei i mętów. Okazało się, że wpisy w książce służb były sfałszowane, po tym jak mnie przenieśli na inny obiekt. Powinna się nimi zająć policja już nawet nie PIP. Acha, rzeczy z szafki " identyfikatora na moje nazwisko i marynarki już nie odzyskam. Nie chcą mnie wpuścić do szafki w szatni, żebym odzyskała swoje rzeczy. Ktoś może teraz posługiwać się moim identyfikatorem i np, coś ukraść, może wziął go p. Józef.

baran co robił za darmo w Solid

Jeszcze do problemów z wypłatą dochodzi, to że np. na Auchan na Kołbaskowie nie pozwalają pić! Trzeba stać o suchym pysku do przerwy, bo wolno pić tylko wodę z hali lub można wnieść w butelce czystą wodę. Nigdy nie wiadomo, czy się do tego nie doczepią i nie pozolą wnieść. MNie nie pozwolili wnieść gumy do żucia, bo nie wolno wnosić artykułów przemysłowych a napój czy gumę mozecie ukraść w sklepie jak przechodzicie przez halę na miejsce wspaniałej pracy. Tak każdy kto przyjdzie do Solidu to potencjalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo kto by robił za darmo, bez umowy. Do tego problemy z dojazdem np. raz na godzinę autobus a w niedzielę po popołudniówce brak w ogóle autobusu i trzeba zasuwać aż do Makro z buta ryzykująć mandat. Kierownik Józef jechał z facetem z PŁOCKA, ktorego musieli ściągnąć do roboty, żeby go odwieźć do hotelu ale po co kogoś zabierać po drodze, niech sam łazi z obolałymi nogami po x godzin stania. Itp, itd po 2 dniach pracy nożnaby tu książkę napisać o ich chamstwie. Nikomu nie chciało z licznych kierowników mne tam zawieźć, żeby mi pokazać obiekt przez co 1 godz. spóźniłam się. Im się nic nie chce, siedzi po kilku kierowników , kupę biurw głupich i czeka aż ktoś na nie przyjdzie robić. Ciągle przyjmują nowych, Jak się zorientowalam co to za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo od razu miałam złe przeczucia i chciałam odejść to najpierw probowali mnie straszyć, że będę płącić za mundur a potem już nawet z tego zrezygnowali i chyba wszyscy rzucili się szukać następnego frajera, który by robił za darmo, po 4 dniach znaleźli.

gruba ochroniarka Beta

Ludzie ! Po lekturze Waszych wypowiedzi i osobistych doświadczeniach widzę 1 wyjście-zgłosić to do CBA na Mickiewicza w Szczecinie. Szukam świadków. Idźżcie tam zeznawać, bo nic nie macie do stracenia.

gruba ochroniarka Beta

Ochroniarz

Nie polecam pracy w tej firmie. Człowiek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] godziny, a jak przychodzi termin wypłaty to konto puste. Dwa tygodnie po terminie dalej nie ma wpływu na konto. Miarka się przebrała, jutro zgłaszam sprawę do PIPu.

EWA

ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE JESTEM BYLA RENCISTKA I NIE JAKAS MALOLATA TYLKO OSOBĄ PO 40 .FIRMA OKRADAJANCA Z WYPLAT I NIE PLACA SKLADEK ZUS REGULARNIE . ZA PIEPRZASZ PO 36 GODZ BO PRZYJMUJĘ PIJAKOW I LEBROW KTORZY ROBIA DO PIERWSZEJ WYPLATY I WIĘCEJ NIE PRZYCHODZA A. CZLOWIEK ZA SOWA ZA NICH I MA PODZIEKOWANIE ZE OD 2017 ZMIENILY SIE STAWKI TO OD RAZU NIEMA PRACY BO WTEDY SA POTRZEBNI RENCIŚCI I EMERYCI A NA WIĘKSZE ZA POTRZEBYWANIE NA RENCISTOW Z PETFROMU BO MAJA ZAROBEK NA NICH

BOLO

Hallo .Pracuje przeszlo od 20 lat jako ochrona .W Niemczech a obecnie w Austri .Musze powiedziec to co czytam otej firmie i to co tam sie dzieje,jest nie dopomyslenia .Nie ma W Polsce jakich Instytucji co sie zajmuja takimi sprawami.Ta Firma to jak 100 lat do tylu.Naprawde jak czytam te opinie to mi wlosy Stoja deba,ze tam tacy prymitywni ludzie pracuja bez zadnego wychowania,kultury.Ten caly odpowiedzialny to musi byc czlowiek tak prosty i ciemny .Obojetnie jaka Firma jak ten co prowadzi niema pojecia to zawsze beda problemy.Najwazniejsze jest Respekt ,szanowanie obojentnie czy ty jestes kierownikiem czy zwyklym pracownikiem.Jako osoba odpowiedzialna musze dbac o dobro pracownika zeby byl zadowolony.Jest zadowolony mam wtedy o wiele mniej problemow z perzonelem i mam stalych pracownikow i kwalitet pracy jest dobra .Szkoda ze w Polsce jeszcze takie cos istnieje na tak duza skale.Pare pokolen to moze wtedy ???????????????

pracownik solid

CO TO ZA FIRMA ŻE CZEKAM NA WYPŁATĘ JUŻ 8 DNI PO TERMINIE I WSZYSCY MAJĄ TO W DUPIE.. KU%#A, A ŻAŁOSNA FIRMA SPOTKAM CIE SUKO Z GORZOWA YEBANA SZMATO KADROWA BEZ KOMPETENCJI TO CI NAPLUJE W RYJ SZMATO Z SOLIDU ANOREKTYCZKO FLEGMATYCZKO JE3ANA

Barbakan

Firma solid szczecin NIE POLECAM NIKOMU KORZYSTać z ich usług.

były ochroniarz solidu

ZDECYDOWANIE ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE PRACOWAŁEM O NIE DAWNA U NICH NA OBIEKCIE HANDLOWYM NIE DOSC ZE ZAWSZE SIE DO CZEGOS PRZYPIERDALALI A TO ZE MUNDUR ZA DUZY A TO ZE BUTY NIE TAKIE JAK NALEZY JAKBY MI DALI NORMALNE BUTY TO BYM NIE NOSIŁ SWOICH ALE ZE DALI O DAA NUMERY ZA DUZE POZNIEJ O DWA NUMERY ZA MALE ..ALE MNIEJSZA Z TYM..CO DO WYPŁAT TEZ WIECZNIE BYŁY ROBLEMY BO WIECZNIE BRAKOWAŁO KILKU ZL NA KONCIE ZMUSZANIE DO PRACY NAWET PO 16 GODZIN!!! PO SKONCZONEJ SWOJEJ ZMIANIE BO WIECZNIE PROBLEMY ZEBY KOGOS OGARNAC W ZATEPSTWO I OCZYWISCIE BRAK OSTATNIEJ WYPŁATY Z NIE WIADOMYCH PRZYCZYN..POWIEM TAK JAK LUBISZ PRACE ZA POŁ DARMO NA SMIECIOWEJ UMOWIE KTÓREJ NAWET NIE DOSTANIESZ DO REKI TO PRACA W SOLIDZIE JEST DLA CIEBIE..

Ela
@były ochroniarz solidu 11.09.2016 16:18

WALCZCIE O PIENIĄDZE TO WAM SIE NALEZY JAK PSOM ZUPA!!! PEWNIE KSIEGOWA I CALA FETA TOWARZYSKA CYKA SLIT FOCIE BEZTALENCIE NAWET ROZLICZYC PRACOWNIKOW UCZCIWIE NIE POTRAFI KTOS TO PEWNIE DAL LUB DA NA "OKLADKE" GAZETY KRAJOWEJ Z WYPLATAMI SIE NAWET NIE DOCZEKAMY DO MAJA LEPIEJ ZEBY TA .FIRMA R POKAZALA INNE OBLICZE BO STRACI WSZYSTKICH 'KLIENTOW'!!!! FIRMA SKONCZY JAK SLIWKA W KOMPOT JESLI KTOS TO ZGLOSI DO INSPEKCJI........CZY ONA POTRAFI COS INNEGO NIZ TAK TRAKTOWAC LUDZI???ZAJELA SIE SOBA , ZAPOMNIALA ZE TO PRACOWNIK JEST FILAREM PRZEDSIEBIORSTWA!!

brygadzista

Solid Security ze Szczecina i Koszalina to kompletne oszuści i nie doroby. Na zaświadczenie trzeba czekać miesiącami. Tak samo dotyczy z wypłatami nie na czas. Wykorzystują pracowników na robienie grafików a kierownicy fili wielcy zadowoleni ze za nas dostają dodatkowe premie pieniężne

edek

Dno i wodorosty w tej firmie pracowałem tam ponad 3 lata. Kary pieniężne niesamowite,odradzam bo szkoda czasu!!!!

xyz

zobaczysz jak bedziesz chcial odejsc. Wtedy dopiero wyjdzie jaki Zbyszek jest "wporzo"

GROM

Ja pracuje 2 miesiące kier Zbyszek wporzo przyjedzie pogada posmieje sie i pojedzie żadnych kar nie ma nikt sie nie dopierdaala ludzi większosc spoko 8/10 xD wypłata w terminie stawka jak na umowie 5.20/h obowiązki to siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oglądanie telewizji legalnie nikt niema nic na przeciw spoko firma pozdrawiam

zorro

Wypłata na czas???? Chyba dla kierownictwa. Już trzeci miesiąc z z rzędu nie ma jej na czas. Tydzień poślizgu to norma. A jak człowiek się upomina to są oburzeni

orw

Praca w Solidzie to tylko strata czasu. Stawka godzinowa jest porażką,brak rozwoju, człowiek się tylko marnuje. Przełożeni jak nie przełożeni(wewnętrzni, kierownicy, pan Kal.)O wszystko musisz się prosić w nieskończoność. Przełożeni wielce zdziwieni że się zwalniasz i nie przyjmujesz ich "najlepszych" warunków. Panie w dziale rekrutacji jak za komuny, musisz prawie przepraszać że przyszedłeś. Obniżają stawki kiedy chcą, co nie jest zgodne z KP. Nie mówiąc już o tym, że rozliczenie się w tej dziwnej instytucji graniczy z cudem. Musisz odstać swoje i czekać aż ktoś łaskawie cię przyjmie. Zdecydowanie nie polecam, uciekajcie jak najszybciej. Nie dawajcie się poniżać. Solid to DNO!!!

bollorollo
@orw 21.02.2016 19:35

był w MON, kolego-nie pisz bzdur skoro nie jesteś pewny...

bollorollo
@orw 21.02.2016 19:35

był w MON, kolego-nie pisz bzdur skoro nie jesteś pewny....

Sroczka

Popieram w 100% Dno i dwa metry mułu. Jeżeli chcesz nocować w pracy i nie mieć kontaktu z rodziną to śmiało mogę polecić pracę w tej firmie

Jacek

Masakra, masakra i jeszcze raz masakra. Nikomu nie polecam

Faktor

Osoba o której mowa nie jest w jakikolwiek sposób kompetentną osobą aby zajmować takie stanowisko jakie zajmuje, potrafi tylko palcem pokazywać i uprawiać totalną spychologię. Brak jakiejkolwiek współpracy ważne jest tylko własne dupsko nie ma sensu się do niego o nic zwracać bo to tylko strata czasu, chcesz na kogoś liczyć? licz na siebie samego nie na niego.

architelcon

Pracowalem jako kierownik kilka miesiecy w Solid Szczecin. Obiekty-biedronka i Hebe. Kalinowski to totalny nieudacznik , człowiek nie potrafi logicznie myśleć, wszystko robi na sztukę. Zero kwalifikacji do zarzadzania grupą, były "mundurowy milicji ":) Przyjmują tam ludzi na sztuke i tak też ich traktują. Jak macie troche ambicji uciekajcie stamtą a nowym radze -nie zatrudniajcie się w tym obozie. A najlepsza jest kasjerka, zachowuje sie jak dyrektor :)

Wec

Faktycznie błyskawiczna rekrutacja, po rozmowie z Panem Zbigniewem Kalinowskim z oddziału w Szczecinie na stanowisko inspektora ochrony zostałem poinformowany iż mam rozwiązac wszelakie umowy z innymi agencjami ochrony i 1 grudnia zjawić się w szczecinie. W dniu dzisiejszym otrzymałem jednak informacje że współpraca nie zostanie podjęta. Pełen profesjonalizm.

Gerwazy

Amerykańscy naukowcy zbadali sprawę, podobno po wojnie jądrowej na Ziemi przetrwają szczury i solid...

erazm z roterdamu

nie długo ta gowniana firma rozpadnie się jak mur berliński grafiki sa zmieniane w ciągu dnia trzykrotnie jeden drugiemu podbiera co lepszych pracowników co niektórzy wala po 500 godzin miesięcznie za5 zl solid zatrudnia na parkingu w szczecinie chłopaka upośledzonego umysłowo az zal patrzeć a pieniądze za niego pefron placi brak slow

falus

jestem wierny i posłuszny psem z jalmuzny

lala

co zrobi solid jak skoncza się umowy smieciowenkc

lala

chcesz być niewolnikiem solidu pracuj dalej szybciej się doczekasz garba niż emerytury

seba

masakra banda złodzieji i nic wiecej

Mateczka

Ja co prawda pracuje krotko kierownik ok dba jak potrzeba to pouczy ale sa niektórzy ze by chcieli zarabiać krocie trzeba było się uczyc a nie w szkole rzucac kamieniami.Dla nierobów to żadna zaplata będzie mala,a tak na marginesie PANOWIE zaakceptujcie tez kobiety może my jesteśmy lepsze od was w tej pracy i bardziej zdyscyplinowane.Skad to znam panowie z mojej pracy probuja mnie krzykiem ustawić ale pierwszy raz na nowym obiekcie to trzeba poznac go,ciekawe czy oni od razu byli supermenami niechzrozumia jedno itd.

biedronka

ostatnio obiecują na biedronkach 9,5 ciekawe jak będzie jak dojdzie do wypłaty powodzenia

KBKS

Dziadostwo jakich mało! W nieco ponad dwa tygodnie lipca walnąłem prawie 230 godzin jako kierowca-konwojent, padłem na twarz... Chronicznie brakuje ludzi, dowalają roboty na maksa, trasy po 20 godz. non-stop, sprzęt tragiczny rozlatuje się, istna paranoja! Normalny człowiek nie wytrzymuje tego, syfu, tempa, cierpi fizycznie i psychicznie. Tylko dzięki paru normalnym kolegom jeszcze to znoszę! Co k...a robi PIP!?

okejnik

Pracuje w Solidzie długo. Przestańcie narzekać. Wypłata zawsze na czas!!!!!!!! Nygusy i śpiochy mają czasem potrącenia, ale tyle tolerancji nie znajdą u nikogo. Zamiast pier....lić głupoty napisz gdzie to jest lepiej, bo ja znam bardzo wielu, którzy odeszli i wracają, bo WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS. To prawda, że często dzwonią i przenoszą na inne obiekty, nakłaniają do dodatkowych służb, ALE TO PRZEZ NYGUSÓW, KTÓRZY CHCĄ SPAĆ W PRACY I MYŚLĄ, ŻE MOŻNA ŻEROWAĆ NA INNYCH KOLEGACH. OSZUŚCI WYMIĘKAJĄ, A TRZEBA JAKOŚ SŁUŻBY ZABEZPIECZYĆ!!!!!!! NIE DZIW SIĘ KOLEGO JEDEN Z DRUGIM, ŻE PROSZĄ TYCH, KTÓRZY SĄ SUMIENNI ŻEBY ZASTĄPIĆ IDIOTÓW.

A ja pracuje i nie narzekam .. nie przychodzicie nygusy do pracy i my potem za takich musimy zapie...... roboty nie ma w tym mieście ale wam jak widać ciężko.... kary jakoś mnie nikt jeszcze nie ukarał kary są i macie to w umowie i każdy ma ale wy biedni pokrzywdzeni przez los... nygusy ja pracuje w solidzie już kilka lat i jest mi tu dobrze kasa na czas to przedewszystkim a pracować trzeba jak wszędzie nikt za darmo nikomu nie płaci widać że piszą większość tych opinii desperaci i nygusy głąby patentowe powodzenia w życiu gamonie każdy pracodawca was na zbity ryj wywali

adam

Chciałem się zwolnić, kierownik najpierw zaproponował 9 zł netto gdy powiedziałem ze nie to straszył, że zabiorą mi całe wynagrodzenie i jeśli odejdę to nie przyjmą sortów mundurowych i obciążą mnie za nie. Dodatkowo straszył sądem i twierdził, że muszę pracować minimum rok. Zdecydowanie odradzam prace w tej firmą.

donald

zmuszają do pracy, oszukują na stawce, chcesz zrezygnować nakładają kary. Odradzam pracę w tej firmie

michał

SZCZERZE ODRADZAM! DNO I TRZY METRY MUŁU!! ZŁODZIEJE CZYSTEJ WODY! PRACOWNIKA MAJĄ ZA ŚMIECIA, KTÓRY POWINIEN ZA MINIMUM ROBIĆ MAKSIMUM I JESZCZE ICH CMOKAĆ ŻE ŁASKAWIE POZWOLĄ U SIEBIE "PRACOWAĆ".... NIE TRAĆCIE CZASU I NERWÓW! ONI SZUKAJĄ NIEWOLNIKÓW NIE PRACOWNIKÓW. A ŻE MAJĄ UKŁADY TO NAWET PIP JAKOŚ IM NIE STRASZNY. NĘDZA I K..ESTWO!!

DAWIDOS

odradzam prace w tej firmie, brak kompetentnej kadry. Z nikim nic nie można załatwić. Kierownik mówi ze nic nie może, TYLKO NAKŁADAJĄ KARY

tomek

zdecydowanie odradzam prace w tej firmie, same przykre doświadczenia. Lepiej pracować w innej, nawet za ciut niższe stawki ale pewne

szemkel

MASAKRA!Obcinają bez zapowiedzi i tak już najniższe stawki,kary z kosmosu za pierdoły,potrafią ukraść człowiekowi całą pensję!!!!!!!! Mają wszystkich w d...pie, ważny jest OBIEKT! NIE MARNUJCIE CZASU, ENERGII, CHĘCI DO ŻYCIA. Każdy element śmieciowej umowy, którą z wami podpisują ma na celu JEDNO : ZABRAĆ WAM JAK NAJWIĘCEJ KASY!! Dla pracownika mają tylko pogardę,nakazy i zakazy, zero elementarnej uczciwości i szacunku, liczy się TYLKO KONTRAHENT... Ja właśnie odszedłem, oczywiście ostatniej pensji już nie zobaczę...DNO!! BANDA ZŁODZIEI, CZYSTA MAFIA!! NIE ZBLIŻAJCIE SIĘ DO TEJ FIRMY, SZCZERZE RADZĘ!

katiusza
@szemkel 30.03.2015 23:32

Ale co zrobić ? Ja byłam 2 dni na X i przenieśli mnie do obiektu Y oddalonego od Szczecina Chciałam zrezygnować ale boję się, że mi nie zapłacą. Kierownik powiedział, że będę płaciłą karę.

uwolniony

pracowałem w tej firmie zdecydowanie odradzam. Pomimo ustalonego grafiku zmuszali mnie abym w dni wolne przyjmował służby na innych obiektach, na których była niższa stawka. W każdym miesiącu nie zgadzało się wynagrodzenie

basi
@uwolniony 13.03.2015 12:15

Trzeba skrzyknąć wszystkich ludzi i zrobić pozew zbiorowy do sądu, złożyć się na adwokata, oni oszukali b. dużo ludzi to może się to opłacać, jak obcięli stawki bez aneksu do umowy itp. bez zgody pracownika to się idzie da Sądu.

o ile u was solid obciął stawkę? u nas 2 zł na godzinę, dowiedziałem się przez przypadek bo inspektor nie raczył poinformować, u kolegi na obiekcie ścieli 0,2 na godzinie. Ciekawe ile jeszcze obetną. Poznaniak lub warszawiak obiecał premie ale to pewnie kłamstwo

ZENON

UWAGA UWAGA SOLID ZAMIAST PODNIEŚĆ STAWKI NA OBIEKTACH TO OBCINA I SZUKA LUDZI SPOZA SZCZECINA I BĘDZIE IM OPŁACAŁ HOTEL. LUDZI ZE SZCZECINA NIE PRACUJCIE U TYCH ...

Zostaw opinię o Solid Security - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security