Opinie o Solid Security w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Szczecin

zzz

Praca w Solidzie nie jest jedynie rozwiązaniem jak nie masz nic innego. Zasada idziesz do solidu i szukasz czegoś innego.

Jakże praca na dziale technicznym przy alarmach monitoringu itd? Będę wdzięczny za hojność w szczegoly

Miodzio
@Kandydat

Bajka, tylko pytaj często o umowę o pracę bo te 3mc zlecenia nagle się zrobią norma. Z góry określcie ze po 3mc umowa na rok o pracę a potem na czas nieokreślony. Może być też tak że cię zwolnią i wezmą kogoś innego bo im się bardziej zlecenie opłaca ciągnąć. Wróżenie z fusów. Napisz czy dostałeś umowę o pracę jak się załapiesz.

Edmund

Czy praca w biurze (jako asystent kierownika) jest w porządku? Czy traktują człowieka z szacunkiem? Prawdę powiedziawszy po przyczytaniu waszych komentarzy, zaczynam się trochę obawiać.

Karol
@Edmund

Podbijam pytanie, czy warto?

J23
@Edmund

To na początku będziesz siedział W biurze, a potem będziesz musiał latać po obiektach Zbierać karty godzin, słuchać skarg kierowników sklepów itd Zero życia potem prywatnego nie będziesz miał Bo ten nie przyszedł do pracy A to trzeba nowego pracownika wprowadzić Dziwię się ze ta solidna kiedyś firma, tak zaczęła ludzi w (usunięte przez administratora) robić, i wyzyskiwać Między innymi tutaj w Szczecinie 3 miesiące bez umowy, i potem kopa w (usunięte przez administratora) Nastepny na Twoje miejsce

Karol

Jak radzicie sobie z covidem?

Xyz
@Karol

Jak sobie radzimy? Ano udajemy że nas to nie dotyczy. Chorujemy, zarażamy się nawzajem I wszystko gra. Szefostwo udaje że problemu niema. Walimy po 600 godzin i więcej. Organizmy są tak wyrypane, że korona w każdej chwili może dopaść każdego z nas. Robimy jednym ciągiem po cztery, pięć i więcej dub. Chodzimy jak ząbie i dodatkowo cuchniemy jak stare kozy. Ale liczy się kasa. Dycha miesięcznie netto na wypłatę to standard. Rekordziści przytulają po 12 tysi miesięcznie. Jeśli lubisz ekstreme, to zapraszamy na ZCh Police. Zatrudnienie gwarantowane.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Amanda

Cześć. Jakieś opinie na stanowisku referenta, odbieranie telefonów alarmowych?

C
@Amanda

Praca po 10/12h

Zwodzony

Kłamstwo i podstęp w wykonaniu kadr jak i kierowników czy dyrektorów jest na porządku dziennym co skutkuje MARNYM, koncowym efektem wykonywanej przez nich usługi wobec klienta. Czy was okłamano ?

Solid grupy interwencyjne
@Zwodzony

Setki są oklamanych pracowników tylko nie wiem dla czego ludzie udają, że jest cudownie. Dziś odchodzisz jutro pracujesz w innym miejscu - takie czasy, więc jakąkolwiek zmiana i tak będzie na lepsze. Jak ktoś lubi być dymany to siedzi w tym głównie dalej

Zadnego świadczenia nie będziesz mieć jeszcze na kasę Cię przerobia

Solid grupy interwencyjne

Jest nacisk na podpisanie lewego ubezpieczenia oraz oświadczenia jako dodatek. Każdy prawnik Ci to powie ze jest to (usunięte przez administratora) Firma ubezpiecza się od wszystkiego kosztem szarego pracownika Czegoś nie wykryjesz, coś się stanie, coś zginie, szkody materialne - co kolwiek obciąża cię kosztami bo przecież świadomie podpisałeś jak tego nie zrobisz nie dostaniesz umowy. Ludzie czytajcie co podpisujecie

Niestety firma Solid jak każda firma jest nastawiona na zarabianie, jesteśmy tylko złem koniecznym w tej firmie. Większość opinii o firmie jest negatywna i niestety to prawda ale pamiętajcie, że u podstaw tej opinii jest człowiek a największym złem niejaki Tomasz - zwany pinokiem.

Kinomaniak
@Adam

To by się zgadzało w 100%

Jprd

Firma niezbyt przyjazna pracownikowi gdzie w takie upaly jakie mamy klima w samochodzie nie dziala przysluguje praciwiwnikowi butelka wody 1.5l na 24 godziny zmiany to cyrk na sali a ten caly kiero Jastrzabek ma wszystko w (usunięte przez administratora) i ten patologiczny sebus z stargardu co non stop ryje drze na innych pracownikow tej sm8esznej firmy.

Mhm
@Jprd

Kolejne niedomówienie klima jest i działa w każdym samochodzie. A wody nikt nie żałuję trzeba sobie tylko wziąć więcej jak się chce.

Gizmo
@Mhm

Tylko z kad ta wode wziasc o to jest pytanie nie na kazda zaloge przysluguje tylko pupilki kierownikow maja wszystko od reki

Gabriela
@Gizmo

Myślę, że pracodawca powinien zapewnić pracownikom wodę pitną, choć takie przepisy dotyczą tylko upałów. Jak ogółem oceniasz warunki pracy w Solid Security? Odpowiada Ci system pracy?

Ric
@Gabriela

Solid to (usunięte przez administratora) totalne a ochroniarze z innych firm zabraniają mówić o Solidzie omijać z daleka

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Solid Security?

AlfonsUSA

Najlepiej to nie skladać papierów do tej żałosnej firmy, widziałem jak chłopaków traktują, siedzą przed tym monitorkiem np. w Rossmanie, za gówniane 2157zł, umowa o pracę w tej firmie to jest relikt prehistoryczny - każdy pracownik jest na Umowie Zlecenie. Także nie wiem czy warto marnować życie za takie gówniane pieniądze i robić za ciecia w drogerii.

Beka

Warunkiem jest, że bedziesz wyrabiał godziny. Jest nim również, ze bedziesz pracowac bez umowy dla siebie. Warunkiem jest, ze nawet jesli np "pijesz, to tak by sie nie przewracać w pracy.

Nie polceam

Nie polecam pracy tam ani współpracy. Brak szacunku. Zleceniowki. Marne pieniądze. I udawanie, ze solid to nie gustaw a gustaw to nie solid. Wielka tajemnica przed klientami. Szkoda, ze podmiotem ubezpieczającym gustawa jesy solid hahahaha lub auta z interwencji gustawa maja napis solid o odwrotnie po prostu maja dwie naklejki. Poznien klienci dzwonią, ze są w solidzie a tu przyjeżdża jakies auto z naklejka gustaw hahaha.... I cyk sypią sie wypowiedzenia klientów.

Patrycja

Uwierzcie na słowo, te negatywne opinie nie biorą się znikąd...

Wiking
@Patrycja

Pracowałem dla Solid prawie 10lat mogę powiedzieć wiele o tej firmie jesli chodzi o umowę o pracę można zapomnieć no chyba że jest się nie pełnoprawnym lub pobiera się rente co do płac są różnie i przychodzą w dwuch lub trzech transzach zazwyczaj niższy przelew przychodzi na czas resztą z opóźnieniem. Najlepiej jest kontrolować swoje przepracowane godziny bo z tym to bywają cyrki zaczynałem od stawki 9zl netto skończyłem na 14.75. Co chwilę miałem zmianę inspektora albo zostawilem sam sobie bez żadnego nadzoru i pomocy gdy była potrzebna w tej firmie jesli za dużo wiesz stajesz się nie wygodny wtedy szukają na Ciebie czegoś by cie zwolnić jak im to nie wychodzi podkładaja ci (usunięte przez administratora) swoje widzialem i wiem jak są traktowani pracownicy i jak ja sam zostałem po traktowany jak masz głowę na karku i zdrowy rozsądek potrafisz dobrze myśleć spróbuj własnych sił i zobacz jak będą próbowali cie wysyłać

Jakie są mocne strony pracodawcy Solid Security?

Pati

Niestety brak...

Ela

Czy ktoś pracował w solidzie przez liczeniu kasy

Mark

Firma pozytywna płaci na czas ale. Pracowników dobiera chamski Ch przykład Biedronka Stargard Pyrzyckiego

Na jakie benefity można liczyć w Solid Security?

Edek

Będą walić kijem po plecach, wyzywać, zastraszać karami finansowymi, gnębić do dna wytrzymałości. Kasę dostaniesz na czas, zawsze uczciwie to fakt, ale kierownik wywoła strach, nerwice, będziesz się bać jego wizyty. Nie idź tam

Bubek

Nie polecam tej firmy nikomu, brak dialogu między kierownictwem a pracownikami. Człowiek pracuje w zastraszeniu pod presją. I jeszcze na dodatek ten patologiczny Sebuś ze Stargardu to już wogole masakra i żal przez duże M i Ż.

Matylda

@Twardy a to jaka jest różnica między tą stawką oferowaną na ogłoszeniu, a tą z rozmowy rekrutacyjnej?

Bulka

Pracuje aktualnie w tej firmie już 2 rok i ostatni. Nie polecam.

Twardy

Co można stwierdzić o firmie, gdzie w ogłoszeniun o pracę podają inne warunki finansowe, niż na spotkaniu rekrutacyjnym. Na szczęście zapaliła mi się w tym momęcie lampka ostrzegawcza i nie podjąłem proponowanej przez nich pracy. Od ludzi, którzy u nich pracują wiem, że koordynatorzy zmieniają się tam w tempie kosmicznym, co przychodzi nowy to ustala nowe zasady. Żadnej stabilizacji, a przez to atmosfera na posterunkach coraz gorsza. Do tego biuro nie radzące sobie z zadaniami, każda prośba o cokolwiek musi swoje odleżeć, o ile będzie kiedykolwiek załatwiona. Jednym słowem NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Szczecin

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security