Opinie o Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

SOS

Znowu szukają ofiary do pracy... Obiecywnki z kosmosu, a w realu po okresie próbnym na 100% najniższa krajowa. Do tego nawet na okresie próbnym wdaj się w dyskusję z prezesem to obetnie kasę. Do tego mnóstwo roboty dodatkowej o ktorej nikt nie mówi...poza obowiązkami. Na siłę promowanie firmy z prywatnych social mediów ???? nie zrobisz? Kolejny powód do cięcia PLN Rotacja b.duża nikt nowy długo nie robi kariery.

@SOS

Byly podwyżki bo minimalna płacą wzrosła ????

Judyta Nowy wpis

Niestety, ale przegapiłam bardzo ciekawą ofertę asystentki Działu Szkoleń. Ale może osoba zrekrutowana podzieli się doświadczeniem z całego procesu? Może na przyszłość się to przydać i to bardzo. Info na temat Działu Szkoleń ogólnie - także. Jak się tam pracuje, po jakim czasie dostajesz "głos" w socialmediach, a po jakim szkolisz już klientów :)

W tamtym roku pisaliście, że podczas okresu próbnego jest wyższa stawka niż po okresie próbnym, przynajmniej tak to zrozumiałem. Przyznam szczerze, że pierwszy raz o czymś takim słyszę ... Rzeczywiście tak jest? Zmieniło się coś? Jak to się ma do styczniowej podwyżki wynagrodzenia minimalnego?

@SOS

Nie neguję tego co piszesz, ale coś mi się nie zgrywa. Jeśli najniższa krajowa, to nie ma z czego obcinać, bo minimalna być musi. To z czego szef, jak piszesz, obcina? Moim zdaniem sens ostrzeżeń jest wtedy, jak się pisze prawdę, wtedy każdy sam sobie oceni, czy pójść w to czy nie. A na razie to lekko nie dowierzam. Taki typ.

SOS

Czytaj ze zrozumieniem.... Na okresie próbnym obcina gdzie nie ma najniższej krajowej... Na okresie próbnym jest wyższa stawka żeby czymś skusić ofiarę... Kto pracuje z nowych osób od 2 lat? Odszedł SAM facet ze ściennych i do dziś nie macie nikogo na jego miejsce... To świadczy o czymś. Kto był nowy po okresie próbnym znika taka dobra firma a wakat 2 lata wisi.

@SOS

Te kary finansowe o których wspomniałeś są wpisane w umowę? Bo przecież nie można mieć takiego widzi mi się żeby obcinać kasę bez podkładki na papierze. Czemu po okresie próbnym jest minimalna? Zwykle w takich sytuacjach jest podwyżka a tu obniżka?

Ja Nowy wpis
@SOS

Byly podwyżki bo minimalna płacą wzrosła ????

Szukają na doradcę technicznego. Głównie piszecie o handlowcach, że duża rotacja. Chciałbym się upewnić czy rotacja i najniższa krajowa tyczy Się również tych stanowisk? Jak obliczają premie od sprzedaży? Jakie trzeba mieć wyniki

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczny - Handlowiec? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Natalia

Hej oni szukają teraz specjalistę ds sprzedaży i widzę podstawę plus premie, wiec chyba mogą spoko płacić ale ktoś niżej pisał ze niby obcinają, to prawda ? Z tego co się dowiedziałam podstawa to wyżej niż minimalna No i te premie czy one są od pierwszych dni czy np po upływie 3 miesięcy?

Ostatnio w sieci była informacja że szukali doradcy technicznego - handlowca. Pozyskiwanie nowych klientów odbywa się w terenie bo w ogłoszeniu była mowa o samochodzie służbowym. Jak duży jest obaszar pracy? Województwo czy cała Polska?

Nie

Nie trać czasu podstawa to nieco ponad minimalna krajowa a wymagania kosmos, suza rotacja handlowców

Tamara
@Nie

Wymagania kosmos czyli? Wymagają jakiegoś wysokiego wykształcenia ? I skąd ta rotacja duża, pracownicy się zwalniają czy firma rezygnuje ?

Interesuje mnie kariera na stanowisku handlowiec. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.?

Wybierz inna drogę

Odradzam bardzo mocno. Jest grono hanlowców z ugruntowaną pozycją, ale wśród nowych jest bardzo duża rotacja (chociaż jeden wieloletni pracownik z sukcesami także odszedł)

Natalia
@Wybierz inna drogę

Serio? No to słabo w takim razie, a jakie powody tych odejść sugerujesz? Kiedyś pisali o małych stawkach czy braku jakichkolwiek procedur kontrolujących. Do dziś tego nie poprawili?

Marcin Dawid
@Natalia

Od zeszłego roku to właściwie odeszło dwóch takich handlowców. W obu przypadkach podobno powodem było niesłowne zachowanie prezesa. Co do stawek, podstawy marne a premie w umowach są tak zapisane, żeby w spornych sytuacjach tłumaczyć się „premią uznaniową”….

Dobre

Pracownicy firmy sami sobie wystawiają opinie na Google. Pan Jakub G. Będący dyrektorem pisze, że horus to najlepszy dystrybutor 3M. I to ma być wiarygodna firma? Grunt się pali

piy

Porażka

@piy

Porażka dla ludzi co idą do pracy się (usunięte przez administratora) Firma solidna i godna polecenia, budynek w Solcu kujawskim jak marzenie , wszystko zawsze na czas, przyjazna atmosfera.

Alex
@Piotr

Nie rozśmieszaj. Wszyscy wiedzą jak jest odkąd nastąpiła zmiana lokum, co się dzieje ze "zniakjącymi" premiami, jakie sa wymogi odnośnie nagrań, artykułów. Jest coraz gorzej.

Krystyna
@Alex

Cześć @Alex- bardzo liczę na to, że rozwiniesz temat "znikających premii". O co chodzi? Czy Horus zmniejsza wynagrodzenia? Napisałeś też, że jest coraz gorzej- pod jakimi względami?

@piy

Jakiś konkret?

@Alex

Panie Alex, osoba o takim imieniu, czy też ewentualnie nazwisku nigdy nie pracowała w naszej firmie, więc nie bardzo wiem skąd u Pana takie informacje o premiowaniu.

Alex
@Horus Innowacyjne Materiały

To pseudonim. Portal nie stawia wymogu podpisywania się z iniebia i nazwiska

Krystyna

Jakie cechy będą przydatne do pracy w Horus? Załóżmy, że kandydat nie ma wykształcenia zawodowego, ale jest chętny do nauki. Czy taka osoba w ogóle ma szanse?

Tak
@Krystyna

Jeśli zgodzi się na minimalna krajowa to tak

Aktualne

I znowu rotację w dziale handlowym. A zdaniem szefów to raj na ziemi, idalna firma (takie info na rozmowach kwalifikacyjnych się pojawia).

Nie nie nie

Podstawa to niewiele więcej jak minimalna krajowa, a wymagania jak w NASA! Zanim zdecydujesz się na pracę Kandydacie wiedz, że będziesz MUSIAŁ występować w filmikach, pisać artykuły na bloga, dostarczać materiały na firmowego facebook'a. Oczywiście za podstawę 3000 zł brutto! I RAPORTOWANIE. A raczej wyższy poziom raportowania, to znaczy nie po wizycie u Klienta, ale JESZCZE PRZED! Tak, tak, to prawda! Procedury kontrolujące pracę rozbudowane do granic absurdu.

@Nie nie nie

Panie Nie nie nie, potwierdzam, że w naszej firmie działamy szeroko marketingowo i tworzymy dodatkowe treści, w tym wideo, blogi i SM, w które zaangażowani są również doradcy techniczni. Jeśli to dla Pana jest minus to bardzo mi przykro. Kwestia raportowania opisana jest tak niezrozumiale, że nie potrafię się do niej ustosunkować. Procedury kontrolujące nie istnieją w naszej firmie.

Nie nie nie
@Horus Innowacyjne Materiały

Oczywiście, tworzenie treści to zacna inicjatywa, ale taka podstawa jaką się oferuje za te OBOWIĄZKOWE działania to jakaś KPINA. Poza tym niektórzy mogą sobie nie życzyć udostępniania wizerunku i zmuszanie ludzi do tego jest bardzo słabe.

Longer
@Nie nie nie

Weź się do pracy a nie tylko narzekasz , jeśli było Ci tak zle to po co w ogóle przychodziłeś, jeśli pracownik jest sumienny i robi co do niego należy, a nie siedzi z nosem w telefonie to będzie doceniany i wynagradzany. Polecam pracę w tej firmie.

Ha ha ha
@Longer

Co za lizus! Pewnie liczysz na premię za wazeliniarstwo, albo nie nagrałęś filmiku i punkty łapiesz :D ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ W TEJ FIRMIE. Na umowie inna kwota niż podczas ustaleń. oj, można wymieniać i wymieniać!

Teresa

Czytałam, że z powodu pandemii koronawirusa w Horus została wstrzymana możliwość odbioru towaru bezpośrednio z magazynu, możliwy był tylko kontakt telefoniczny lub przez e-mail. Czy coś się już w tej kwestii zmieniło, ktoś ma jakąś informację? Jeśli tak, to proszę o zostawienie komentarza.

Mariusz

Ktoś aplikował ostatnio do firmy ?

Hej
@Mariusz

Dlaczego pytasz?

Aktualnie na pracuj.pl jest oferta pracy na doradce technicznego. Czy warto aplikować? Jak atmosfera i zarobki?

Jeremi

Najłatwiej jest oskarżyć nie mając żadnych podstaw. Myślę, że konkurencja mocno inspiruje.

admin

Czy według Was firma Horus Sp. z o.o. Innowacyjne Materiały Przemysłowe dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.?

Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.
  • Grunwaldzka 32
    85-236 Bydgoszcz
  • NIP: 9671071523 REGON: 92520908 KRS: 0000066320

Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.