ZRiKD

Opinie o ZRiKD

Pogromca debili

Majstrowie bez pojęcia o robocie. Cała odpowiedzialność zwalana jest na pracownika który ma pojęcie o robocie. Wlazenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonym to chleb powszedni. Najbardziej cierpią zwykli robotnicy którym karze się robić ale nie wiadomo czym jak i gdzie. Zero logiki...

buzia
użytkownik zarejestrowany

a możesz mnie za rękę pokierować i napisac konkretmie gdzie oni te ogłoszenie na swojej stronie internetowej zamieszczają?

kiki

firma krzak . firmy brak

Doświadczony

Śmiechu warte jest funkcjonowanie warsztatu w Zrikd, majster,brygadzista, robotnik warztatowy (zajęcie -obsługa komputera ) i dwóch pracowników którzy mają pojęcie o pracy ( trzeci tylko chodzi i zawija sreberka ) . Naprawa sprzętu odbywa się z reguły na mieście gdyż osoby tam zatrudnione nie koniecznie wiedzą do robić przy sprzęcie. Ogólnie żenada , wchodząc do biura na początek człowiek jest częstowany widokiem śmierdzących stóp jakiegoś łysego buraka ( widok przerażający ) . Jakość ewentualnych napraw maszyn poniżej krytyki.

Warszwiak

Zrikd to nic innego jak mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing . Liczy się tylko kasa dla miasta zero poszanowania dla zwykłego pracownika co najbardziej się napracuje . Zatrudnianie emerytów nie znających się na pracy zamiast młodych ambitnych .

aaaaaaa

tam sa trzy warsztaty , każdy warsztat ma dwuch trzech pracowników i uwaga brygadzistę, majstra, kierownika i zaopatrzeniowca i remontują samochody z lat 70 ktore dają wjecej spalin niż żerań i siekierki razem a so do kadry to już wcześniej ktoś dobrze napisał poziom 3+ bez podejmowania ważnych decyzji bez zgody ratusza

18latpracy

To firma gdzie króluje nepotyzm i nie ma w praktyce przyjęć bez powiązań. Właściwie to ponad 90% kadry kierowniczej jest zatrudniona ^po znajomości^ . Ludzie odpowiedzialni za ustalanie obsługi zewnętrznej firmy nie posiadają nawet wykształcenia średniego. Atmosfera w firmie odbiega znacząco od poprawnej i zewsząd panuje odczucie śledzenia, nacisków, i pogardy dla pracy . Oczywiście nie wszyscy są poddani tym warunkom , są ludzie równi i równiejsi. Wystarczy prześledzić link o zatrudnieniu. Warunki naboru ustalane są pod człowieka do zatrudnienia, natomiast uzupełnianie stanowisk robotniczych zlikwidowanych ze względów ekonomicznych, następuje poprzez zatrudnianie nowych pracowników.

4latapracy

ZRiKD ,to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dyrektorzy(bez kwalifikacji i po liceach) nasyłani przez Ratusz, jest ich o 1000% za dużo. Na niższych stanowiskach to samo lub gorzej, liczą się znajomości a nie to, co potrafisz. Niekiedy na 3 może 4 robotników przypada 1 majster i 1 kierownik,powodzenia.

miki

szambo

18latpracy
@miki 05.09.2012, 22:29
szambo

I kilometr gównianego mułu

Zostaw opinię o ZRiKD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRiKD