Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Piotrków trybunalski

Opinie o Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Pablos

Nie wiem o co chodzi przedmówcą - ja pracuję w omedze od ponad 7 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Oczywiście zdarzają się gorsze dni - jak zresztą w każdej firmie ale atmosfera na co dzień jest bardzo koleżeńska i luźna. Nie ma niepotrzebnego ciśnienia i stojącego nad głową przełożonego. Każdy wie co ma robić i za co jest odpowiedzialny. To nie jest typowe korpo, pewnie nigdy nie będzie. I dobrze :)

Tomek

Zgadzam się z przedmówcą. Byłem tam ostatnio na rozmowie jako handlowiec. Najniższa krajowa, musisz jeździć własnym autem po kraju i wciskać ludziom przestarzałą Symfonie. Sage się sypię, a oni myślą, że ktoś im kupi to coś. Samo traktowanie kandydata już na wejściu świadczy o braku szanowania pracowników w ich firmie. Jak to w Piotrkowie pracodawca traktuję człowieka jak jakiegoś psa. Ciesz się, że masz pracę.

mike

Firma beznadziejna. Naprawdę radzę omijać szerokim łukiem. O zarobkach nie chcę nawet wspominać, bo troszkę więcej niż najniższa krajowa na start, a wymagania chcą jakby płacili kilka tysięcy. Języki obce, prawo jazdy, doświadczenie, dyspozycyjność. Atmosfera w firmie to totalne dno. Właściciele myślą, że jesteś ich niewolnikiem. Mnóstwo pracy, często nadgodziny niepłatne. Mówiąc w skrócie radzę nawet nie wysyłać tam CV, bo szkoda czasu.

Jak wyglądają warunki pracy w firmie Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o. ? Czy współpraca między pracownikami układa się dobrze? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o. - Piotrków trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.