RESOLUTION Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

Opinie o RESOLUTION Sp. z o.o.

Magda

Pracodawca rzetelny.Bonusy kilka razy w roku. Zarobki uzależnione od stażu i zaangażowania w pracę. Atmosfera pracy rodzinna. Polecam dla osób, które lubią się rozwijać.

maro
użytkownik zarejestrowany

zwsze sie zastanwiam dlaczego pracodawca takie ma podejscie do innych? Bo co ma wiecej kasy niz jego pracownicy? Załosne to troche jest, nie wiem czy na stanwoisku programisty duzo oferuje

Doris

Firma jako pracodawca kiepski. Niskie zarobki, duży stres, brak możliwości awansu, brak szkoleń, mnóstwo obowiązków, chora atmosfera i straszne podejście do wszystkiego panujące w tej firmie. To, że wypłata na czas to nie powód by chwalić pracodawcę, bo co z tego, że zarabia się tam grosze. Niejasny system wynagrodzeń.

Kasia

Bardzo słabe wdrożenie. Duży chaos merytoryczny.

Magda

Ja jestem zadowolona z obsługi po wdrożeniowej tej firmy. Obsługuje moje biuro podatkowe bardzo profesjonalnie.

Ewa

Solidny pracodawca. Wypłaty na czas.

Mini

Polecam. Pracowałam tam 1,5 roku. Wszystko na czas i bardzo przyjazna atmosfera.

Marek

Polecam, może nie w kontekście pracodawcy (chociaż wiem że to bardzo dobry pracodawca - wszystko wypłacane w terminie), ale w kontekście firmy wdrożeniowej która u nas wdrożyła system erp enova. Profesjonalne podejście, profesjonalni pracownicy z fachową wiedza. Polecam.

mr T.

Polecam. Bardzo dobry pracodawca. Można się wiele nauczyć w zakresie wdrożeń oprogramowania dla kadr, płac, księgowości.

Zostaw opinię o RESOLUTION Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESOLUTION Sp. z o.o.