KAMBIT.PL S.C.

Piotrków Trybunalski

Opinie o KAMBIT.PL S.C.

JK

Miałem praktyki w tej firmie, bardzo fajna atmosfera - dużo można się nauczyć i na pewno będę chciał wrócić po ukończeniu uczelni....

Piotrek

Poleca, naprawdę fajny zespół. Zarobki przyzwoite.

Mariusz

Nie spodziewałem się, że w Piotrkowie realizuje się tak duże projektu dla firm z całej Polski. Jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony. Rodzinna atmosfera. nie ma ciśnienia jak dużych corporacjach. Zarobki przyzwoite i ze wszystkim można się dogadać.

Paweł

Polecam, przyzwoite zarobki i ciekawa perspektywa. W Piotrkowie i okolicach w branży IT nic lepszego nie znajdziecie.

Piotrek

Bardzo miła atmosfera pracy, ciekawe projekty... i można się naprawdę dużo nauczyć.

Paweł

Polecam, ciekawi ludzie. W Piotrkowie i okolicach nie ma na pewno lepszej firmy zaawansowanej technologicznie.

aneta

nie polecam

życzliwy

Naprawdę?

Zostaw opinię o KAMBIT.PL S.C. - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAMBIT.PL S.C.