Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Software lapsy w Wolbórz

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Softwarelabs.it?

W pierwszym etapie rozmawiamy z szefem o jakach. W drugim etapie trzeba wykazać się umiejętnością perfekcyjnego dojenia jaka - tak, żeby nie uronić ani kropelki tego drogocennego mleka. Trzeci etap to zbicie piątki z szefem i można już zacząć pracować (usunięte przez administratora).

Robert Nowy wpis

Tak ciężko odpowiedzieć bez żartów? -.- Ludzie tu wchodzą żeby się czegoś dowiedzieć a potem czytają twój post i... Szkoda słów ;/

Pracownik Nowy wpis
@Robert

Czytają mój post i doskonale wiedzą już z czym wiąże się praca w tej firmie. Jacze mleko to pychotka!

Robert Nowy wpis

No właśnie nie wiedzą, ja nic nie wiem o firmie i zamiast przeczytać coś sensownego to widzę Twoje wpisy :D

Pracownik Nowy wpis
@Robert

No ale przecież firma zajmuje się hodowlą tybetańskich jaków, więc co innego mam pisać? Że tworzymy jakieś oprogramowanie, czy coś takiego? Przecież to byłoby kłamstwo.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Softwarelabs.it?

pracodawca zapewnia nielimitowane "małpki" więc atmosfera jest super

Peszko

Za atmosferę odpowiedzialny jestem ja ! Więc atmosfera jest !

Jo

Coś się zmieniło ? So jakieś jaki ?

@Jo

Nie

hej

jak tam?

Robert

To jak tu się obecnie pracuje? Piszesz że nic się nie zmieniło, ale nie wiem czy to dobrze czy źle? :D

Wypasacz
@Robert

Jaki ostatnio jakby łagodniejsze, więcej żrą, więcej mleka dają. To wszystko sprawia, że praca jest naprawdę przyjemna! :)

Robert
@Wypasacz

A jaki rodzaj paszy takie Jaki jedzą? I jak smakuje ich mleko?

Mleko

Mi ostro smakujo

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Softwarelabs.it?

Jo

W dobry sposób.

Jaki jest wkład kierownictwa Softwarelabs.it w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

b

Tak, bardo częste

hodowca

Nie rozumiem? Że co jaki? Jaki są bardzo wdzięcznymi zwierzętami oraz bardzo miłymi.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Firma jest może zainteresowana pozyskaniem nowych fachowców, wiecie coś?

hodowca
@Marcin

Tak, cały czas szukają osób obeznanych w hodowli tybetańskich jaków. Jaki to dość specyficzne zwierzęta i opieka nad nimi jest trudna. Ciężko o dobrych fachowców w tym zakresie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Softwarelabs.it? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Odpowiedź

Pracują ! Od 6 rano do 23 w nocy ! Zapomnieć o wigilii !

bronek
@Odpowiedź

ciesz się, że są skrócone do 23

kropka

czyli teraz . kropka działa .

Sławomir
@bronek

Czy osoby pracujące w wigilie mogą liczyć z tego tytułu na dodatkowe wynagrodzenie do pensji podstawowej? Proszę o informację.

@Sławomir

mogą liczyć na karpia i opłatek

nie
@tak

ponoś w tym roku nie będzie karpia, opłatkiem trzeba będzie się najeść

wot
@nie

Kościelny w tym roku opłatka nie nosi podobno

uga buga
@wot

Ale prezes, niejaki (usunięte przez administratora), podobno już wykupił cały zapas w pobliskiej parafii, żeby się pracownicy mieli czym najeść.

tak

nie stety ftym roku fszyscy mósieli pracować, bo nie miałem pieniędzy na nowe opony

@bronek a czy istnieje system premiowania dla pracowników?

bronek
@Ania

Bronek

Zawsze płacą ma czas

Paulina
@Bronek

racja

Pomocna?

Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna? Pomocna?

gdfgdfg

tia

ds

Opinia udostępniona dla Ciebie dla mnie ?

Paulina

ggggggg
@ggggg

Pomocna +10000

Dany

Jeśli dobrze pracuje się to pewnie dlatego nie ma chętnych do pisania.

Allegrowicz
@Dany

Święte słowa!

wojtek

Hej, co słychać, dawno nic nie pisaliście?

grażyna
@wojtek

nic

Patrycja

@Patryk Myślę, iż ta ironia jest zupełnie niepotrzebna. Zatem jeszcze raz powtórzę - jeśli chcesz w sposób merytoryczny zabrać głos na temat pracy wSoftwarelabs.it - zapraszam. Może ktoś jeszcze zechciałby podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami o wyżej wymienionym pracodawcy? Czy atmosfera tam panująca w ostatnim czasie uległa jakieś zamianie?

Patrycja

@ja @Patryk @bosh Całkowicie trudno jest mi zrozumieć motywację Waszych komentarzy. Co chcieliście nam poprzez nie przekazać? Nie mają one nic wspólnego z głównym tematem tego wątku - czyli z wyrażaniem opinii na temat warunków pracy w firmie Softwarelabs.it. Bardzo zatem proszę, jeśli macie jakieś merytoryczne i aktualne informacje dotyczące tego pracodawcy, to zachęcam do podzielenia się nimi.

Patryk
@Patrycja

Jak zostanę prezydentem świata to zobaczysz

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Softwarelabs.it?

jaki

Patryk
@ja

Ja?

bosh
@Patryk

broń Bosze

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Softwarelabs.it zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

jestem robotem

nic, stara bieda

Admin
@jestem robotem

Tak się żyje na tym świecie

Co w Wolbórzu słychac ?

gałgan
@.

cały czas to samo

Patrycja

Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak pracuje się w tej firmie? Niestety, nie mogę znaleźć jej strony internetowej. Co warto wiedzieć o tym pracodawcy?

Hodowca
@Patrycja

Jeden z jej oddziałów zajmuje się hodowlą jaków. Praca jest taka sobie (bo jaki trochę śmierdzą), ale płacą dobrze i w terminie, więc nie mogę narzekać.

@Hodowca

No coś Ty ? Serio ?

pracownik 2
@Hodowca

chyba ty

Dumpling

No nie wiem, nie wiem, czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia w kontakcie z tym przedsiębiorstwem?

zwolniony
@Dumpling

Jak dla mnie pracodawca roku !

Zostaw merytoryczną opinię o Software lapsy - Wolbórz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Software lapsy?

Kandydaci do pracy w Software lapsy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Software lapsy