Dreamlab Onet Pl Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Dreamlab Onet Pl Sp. z o.o.

student2

A mi się podobało. Byłem na stażu w tym roku i było naprawdę w porządku. Duży projekt i fajna ekipa (ludzie w zespole). To moje pierwsze doświadczenie z większą firmą. A system oceny się chyba zmienił ostatnio.

jużnieonet

Pracowałem i tego co wymyślił religię nazywaną oceną pracowników powinien zatrudnić Kaczyński. Większego szajsu nie widziałem, system to pranie ludziom mózgu. Bez żalu realizuję się gdzie indziej.

były

Ogólnie pracę oceniam na nie najgorszą a nawet fajną, ale zdecydowanie Onet i DL powinny popracować nad wcielaniem w życie tego całego wspaniałego PR'u w życie. A tak, pływa on sobie w teorii.

Student

Rozmowa rekrutacyjna jak i sam proces poprzedzający ją przebiegła bardzo w porządku. Jednak nie otrzymałem odpowiedzi o decyzji po rozmowie. Nie pisałbym tego tutaj, ale pracownik, z którym rozmawiałem powiedział, że dostanę odpowiedź i podkreślił, że nawet w przypadku negatywnej decyzji zostanę o tym poinformowany.

DLGO
@Student 15.12.2015 11:03

Szanowny Panie, Bardzo dziękujemy za wszelkie uwagi związane z procesem rekrutacyjnym. Jest nam bardzo przykro, że doszło do tej sytuacji, dlatego chcielibyśmy przeprosić Pana oraz zaproponować wyjaśnienie tej kwestii. Zależy Nam, aby osoby zainteresowane pracą w DreamLab były w pełni zadowolone ze spotkania z Nami, dlatego uprzejmie proszę o kontakt pod adresem rekrutacja@grupaonet.pl. Udzielimy Panu wszelkich informacji. Z wyrazami szacunku, Zespół ds. rekrutacji Grupy Onet

Jak wygląda praca w firmie Dreamlab Onet Pl Sp. z o.o. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

mis
@admin 16.10.2015 09:05

To samo. Rozmowa w miarę w porządku, a pozniej zero odzewu.

Zostaw opinię o Dreamlab Onet Pl Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dreamlab Onet Pl Sp. z o.o.