VauPe Spółka z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o VauPe Spółka z o.o.

kot

ile sie ma,za godzine?

eohim
@kot 10.08.2015 11:09
ile sie ma,za godzine?

chyba za akord kolego :)

kolo

widzę ogłoszenia na operatora maszyn i magazyniera czy trzeba miec jakies doswiadczenie zawodowe w tym temacie aby miec szanse?>

VERSOR
@kolo 05.12.2014 19:58
widzę ogłoszenia na operatora maszyn i magazyniera czy trzeba miec jakies doswiadczenie zawodowe w tym temacie aby miec szanse?...

dostalem sie na operatora,fakt mam doswiadczenie na roznych maszynach ,ale jesli czujesz sie kumaty troche z mechaniki i lubisz pokrecic przy maszynach to sproboj i pogadaj.

Firma moim skromnym zdaniem poczciwa , kulturalny dyrektor, prezes także choć wymagający.Jak ktoś rzetelnie pracuje to na pewno nie zostanie pokrzywdzony finansowo.Porządna ochrona,chociaż niektórzy panowie upierdliwi za bardzo wczuwają się w role.

greg

nic nie wiem o tej firmie

marta

Na niekorzyść firmy działa jeden z pracowników - (usunięte przez administratora). Przedstawia firmę w złym świetle, opowiada o szefie i jego córce niepochlebne historie, zniechęca do dalszej współpracy. Jadąc w sprawach służbowych poza firmę do agencji reklamowej, zamiast przebywać w niej w godzinach swojej pracy, wypija kawę, i mówiąc o tym, że choć powinna zostać wychodzi, gdyż woli być szybciej w domu. Wcześniej odbierałem tę firmę jako spójną, gdzie nie ma wewnętrznej rozbieżności. Sądziłem, że pracownicy reprezentują firmę, a nie zniechęcają klientów do dalszej współpracy. (usunięte przez administratora) ma układy z wybranymi firmami i choć otrzymuje atrakcyjniejsze oferty cenowe z innych agencji reklamowych, nie wspomina o tym szefowi.

Hell

Poszukują tam kogoś do pracy jako specjalista ds. sprzedaży. Ktoś może coś więcej powiedzieć o tej firmie? Stabilność, atmosfera, zarobki?

były pracownik

płacą dobrze ale ten prezes i jego różowa córeczka - porażka

Zostaw opinię o VauPe Spółka z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VauPe Spółka z o.o.