Rasiński Zdzisław Biuro Ekspertyz i Oceny Ryzyka

Opinie o Rasiński Zdzisław Biuro Ekspertyz i Oceny Ryzyka

khdaus

Pensja kiepska, atmosfera również nieciekawa i jeszcze patrzą ci na ręce - jak masz własne, słuszne zdanie to jesteś gnojony przez pracodawcę.

PePe

Mobing, mobing i jeszcze raz Mobing niczego więcej w tej firmie się nie spodziewaj.

Gorgal
@PePe 30.06.2016 21:57

właśnie zaproponowano mi rozmowę o pracę, jeszcze się z nimi nie widziałem, a już chyba chcą mnie zatrudnić.. piszesz że tam mobing, czyli najlepiej dać sobie spokój na samym wstępie?? jak mozesz napisz

Roger
@PePe 30.06.2016 21:57

To jest rodzinna firemka a kazdy szef majacy cechy pracoholika chcialby wycisnac z pracownika min 100% wydajnosci

Zostaw opinię o Rasiński Zdzisław Biuro Ekspertyz i Oceny Ryzyka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rasiński Zdzisław Biuro Ekspertyz i Oceny Ryzyka