Opinie o Premium Financial Prestige Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Premium Financial Prestige Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Premium Financial Prestige Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Financial Prestige Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Aneta Nowy wpis

Widze,że firma szuka kogoś na stanowisko księgowej :-) Może jest tu jakiś pracownik i zdradzi jak wygląda to stanowisko? Głównie chodzi mi o rekrutację, czy trzeba miec doswiadczenie?

jh Nowy wpis

@maciek może to po prostu jakiś błąd? No neistety takie rzeczy sie zdarzają. A czy firma aktualnie poszukuje praconwików? Bo byłabym chętna nie ukrywam...

Grafit Nowy wpis

To zależy na jakim stanowisku chciałbyś pracować w Premium Financial Prestige. Nie wiem do końca jak jest w tej firmie, no ale wydaje mi się, że nawet jeśli współpracują z zagranicznymi firmami to nie wysyłają pracownikó z małym doświadczeniem jak i również nie wszystkie stanowiska wymagają wyjazdów. Powiedzcie mi koledzy jak wygląda sprawa z pakietem socjalnym ?

wowi Nowy wpis

Premium Financial Prestige działa na terenie Warszawy i pytanie - czy zdarza się pracować z firmami i osobami na terenie całego kraju bądź Europy? Jeśli tak, to czy wiąże się to z częstymi wyjazdami zagranicznymi, bo przyznam szczerze, że mając małe dziecko tak średnio mógłbym sobie na to pozwolić a w internecie nigdzie nie mogę takich informacji znaleźć.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Premium Financial Prestige Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA KAT B
logo firmy Country Security Manager
GoWork.pl
(488 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
patryk

a jakich narzędzi oczekujesz? bo ja to chciałbym się dowiedzieć czegokolwiek no bo wiecie chce starać się o pracę ale chociaż cokolwiek chcę wiedzieć żeby się nie wygłupić jak uda mi się dostać i zaprosza na jakaś rozmowe, bo z robotą i tak ciężko jest w polsce teraz wiec nie chce stacić szansy. mam nadzieje że rozumeicie

ja__

Witam gdzie mieści się ta firma? Myślę, że bym się odnalazł w tym temacie.

Ten co wie

Nie warto. Taką firmę możesz śmiało zaczynać sam. Efekt będzie taki sam jak w Premium z tą różnicą, że nie oddasz [usunięte przez moderatora] zarobionych przez siebie 40 procent pieniędzy. Jak [usunięte przez moderatora] będzie miał kilkudziesięciu naiwniaków oddających mu prawie połowę prowizji to przeżyje. NIczego Cię tam nie nauczą, klientów nie dostaniesz więc po co?

laluś

Widział - ten co podpisuje umowę - dla zewnątrz jest to rzeczywiście może mało czytelne, ale w umowie jest czarno na białym. Co do zmian - rzeczywiście są - chociażby duża rekrutacja ludzi z Pramerica i AXA - ponad 25 osób przyszło w wakacje więc chyba jest ok

expander

a ja mam info, że tam teraz jest i druga [usunięte przez moderatora] - dyrektorka z Pramerica i ściąga znowu całą firmę do Prestiża. no i jeszcze jakiś gość z AXA przyszedł - zmiany zmiany zmiany, ale powiem tak: system prowizyjny jest taki sam jak wszędzie !!! a nawet gorszy, bo nigdy nie wiadomo ile weźmiesz za kredyt i majątek bo w umowie jest 1/3 tego co dostanie firma, bądź tu mądry i wylicz sobie ile to jest, bo stawek firmowych nikt nie widział.

Kasia

Jak Was cholernie boli czyiś sukces, tylko dlatego, ze sami odniesliscie porazke. Pisanie o ludziach takich oszczerstw, to brak klasy, a dla ludzi pozbawionych klasy- w tej firmie nie ma miejsca. Bzdury pisza ci, ktorzy nie potrafia pracowac w tej branzy. To szczegolny zawod. Zal mi Was, gdyz musieliscie patrzec na tych, ktorzy odnosza spektakularne sukcesy. W TU owszem ucza jak zbijac obiekcje, ale tylko dlatego, ze swiadomosc Polakow jest na innym poziomie, a o potrzbach czesto dowiaduja sie na spotkaniu. Nie zdarzylo mi sie, ze nie otzymalam wynagrodzenia za moja prace.

anonim1

a te standardy gliwickie [usunięte przez moderatora] to oszukiwać, udawać przed [usunięte przez moderatora], że jest dobrze (bo trzeba go nabrać) , obiecywać złote góry a potem nikomu nie płacić, nie płacić, nie płacić i już nigdy nie zapłacić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mel Gibson

Jakas porazka. Dzwoni do mnie facet z glosem nieboszczyka. Opowiada dyrdymaly. Obiecuje gruszki na wierzbie. Zadnych konkretow. Mowi, ze to nie jest juz ta sama firma co miesiac temu i wstawia jakies farmazony proponujac spotkanie. Czy tam pracuja [usunięte przez moderatora]??? Czy to jest powazna i profesjonalna firma? Mel

Don Pedro

A czy istnieja dwie firmy o takiej samej nazwie??? Na ich stronie internetowej jest informacja, ze ich prezesem jest kobieta i nie jest to zadna [usunięte przez moderatora]. Pytam, bo dostalem propozycje pracy... i w sumie nie wiem o co chodzi

mata hari

A co znowu jakies zmiany????[uusnięte przez moderatora] ma kolejny pomysl na biznes???? Mistrzunio destrukcji!!!! Gatuluje!!!!

Leos

Bylo tam fajnie, ale przez krotko. Bylo spokojnie i bardzo wiarygodnie od stycznia do kwietnia... Teraz firma zostala w czesci sprzedana i prezesem znow zostal [usunięte przez moderatora].. z tym, ze mlody i nie bardzo mowiacy po polsku. Kolejne zmiany pewnie znow za 3-4 miesiace... Smiechu warte. Niepowazna firma. Lekcewazaca ludzi

były

jak najdalej .....od tych.....

były

proponuję się kilka razy zastanowić - tam liczy się tylko masówka nie chodzi o żaden prestiż - jeżeli tak by było to rekrutacja nie wyglądała by jak łapanka - bierz co leci a jak nie wypali to się z kimś takim pożegnamy - liczy się tylko to żeby wpadło kilka umów, jak nie spełni "doradca" [usunięte przez moderatora] to cześć i zapomnij o prowizji

To chyba musieli zmienić prezes w ciągu oststnich kilku dni. Jak poznasz bliżej to przestanie ci sie tak podobać. Matoł merytoryczny

Tragedia, a nie firma. Jak najdalej od nich...

monka

hej wszystkim czy ktoś mi powie jak sie pracuje w premium financial prestige , jak z zarobkami, o co chodzi w tej branży? mam we wtorek rozmowe i nie wiem czy warto iść?

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Financial Prestige Sp. z o.o. - Warszawa

Premium Financial Prestige Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowogrodzka 50 lok. 515
    00-695 Warszawa
  • NIP: 5213540148 KRS: 0000336388

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Premium Financial Prestige Sp. z o.o.