Marsh Services Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Marsh Services Sp. z o.o.

To ciekawe jakie konkretnie pytania są zadawane, że takie wrażenia mógł ktoś mieć po rozmowie? w internecie byłą teraz niedawno wystawiona oferta dla specjalisty ds. ubezpieczeń. Z opisu wynikało, że to nabory ze względu na rozwój więc czy możliwe, że będą jeszcze ponowione? Możecie przy tym opisać warunki zatrudnienia? w jaki sposób przyjmowane są osoby całkiem nowe?

Kandydatka Nowy wpis

Absurdalne standardy rekrutacyjne. Najpierw zadzwoniła młoda dziewczyna z rekrutacji, zadawała mi pytania, na które odpowiedzi, okazało się, zapisuje, i trzeba było zwalniać i powtarzać XD okej. Godzina z głowy, pani mega zadowolona, pieje nad CV i tym co padło z mojej strony. Informuje mnie, że będzie kolejny etap z przełożoną potencjalną w „następnym” tygodniu, ale poza tym to ona sama (ta młoda dziewczyna” niezależnie od rozmowy skontaktuje się w „następnym” tygodniu, aby, no nie wiem, zapytać co tam i jak tam. Kontaktu na drugi etap nie było, kontaktu od osoby z rekrutacji obiecanego też nie. Absolutny brak profesjonalizmu. Po jakimś czasie przyszedł auto mail z odmową, ale na stanowisko na które nie aplikowałam. Szkoda czasu.

Aneta

Ile zarabia się na stanowisku Senior AR Analyst "z językami"? Czytam, że pensje nie są wysokie, więc może warto pooperować konkretami, aby sobie kandydatka/at mogli sami podjąć decyzję? :) Ciekawi mnie też jeszcze sposób, w jaki rekruterzy testują znajomość języków, to rozmowa, test, czy wystarczy dołączyć certyfikaty do aplikacji?

P Nowy wpis
@Aneta

Cześć, jako ar analyst zarabia się około 7500 zł brutto, senior blisko 9k brutto, chociaz może niektórzy więcej potrafią wynegocjować.

brak Nowy wpis

Najlepsze miejsce na ktorę kiedykolwiek trafiłam. Nie doświadczyłam niczego co komentują tutaj osoby a pracuję poł roku. Strasznie się bałam iść do tej roboty ze wzgłędu na te właśnie komentarze a teraz ani sekundy nie żaluję ze tam poszłam. Wiem ze można trafić w rózne zespoly i z tego powodu komentarze. ja własnie trafiłam na najlepszego kierownika i wspólpracowników Warszawa, Jerozolimskie, March Services.

Firma Marsh Services Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Marsh Graduate Development Program 2023 - start październik 2023. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
XYZ

EBSC stanowczo odradzam. Pensje śmiesznie niskie, możliwości rozwoju i awansowania żadne (no chyba że w managemencie - tam awanse sypią sie z rękawa na każdym kroku i najczęściej w tajemnicy, bo każdy dowiadywał się o nich ze zmienionych stopek w Outlooku, ale jakby co, to w oficjalnej komunikacji jesteśmy hiper przejrzyści), management dbający tylko o siebie i wyciskający wyniki kosztem zdrowia pracowników. Chora atmosfera, presja na wyrabianie wyników, zero szacunku do pracownika. Pracy zdecydowanie za dużo na ilość pracowników, ale mimo wielu próśb z naszej strony, przełożeni nie uznali za konieczne zatrudnienia dodatkowych osób, lepiej było eksploatować obecnych pracowników. Brak transparencji!!! Śledzenie każdego kroku pracownika, liczenie każdej minuty pracy i nagminne nadgodziny z powodu piętrzącej się ilości pracy. Bardzo duża rotacja. Raczej nie zależy im na zatrzymaniu pracownika, który myśli o odejściu i mówi o tym wprost przełożonemu. Nastawieni są na studentów i ludzi świeżo po studiach, którzy nie mają porównania z innymi firmami. Odejście było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu!

Jacek
@XYZ

Podałeś sporo negatywów. A jak jest z tymi nadgodzinami? Płacą za nie chociaż lepszą stawkę czy robisz dodatkowo za free?

XYZ
@Jacek

Na płatne nadgodziny trzeba mieć specjalną zgodę przełożonego, który z kolei musi dostać zgodę od swojego przełożonego itd.. Najczęstszą praktyką jest odbieranie nadgodzin, przy czym pracy jest tyle, że ludzie bali się chodzić na urlopy i odbierać nadgodziny, bo wiedzieli, co ich czeka po powrocie. Dochodziło do sytuacji, że ludzie łączyli się w weekendy i na L4, żeby nie mieć zaległości.

Dziwne

Czy ta rekrutacja jest prowadzona przez kogos kto pracuje w nocy czy sprawdza to auromat ? Wyslalem test i nagrania po godzinie 21 a o 6 rano nastepnego dnia dostalem automatyczna odpowiedz na maila, ze mi dziekuja..... zastanawiajace

Emilia
@Dziwne

A ile według Ciebie czasu powinno zająć ogarnięcie tego? Godzina? Dwie? Bo faktycznie może ktoś sobie w nocy dorabia jak ma chwilkę, w sumie czemu by nie?

F.L.

Bardzo niska i obraźliwa pensja. Płać profesjonalistom z dużym doświadczeniem i wyższym wykształceniem mniej niż wynagrodzenie rynkowe. I wolą czekać miesiącami, aż ktoś jest na tyle zdesperowany, by zapełnić to stanowisko haniebną pensją, a potem podnieść swoje pensje. Brak uznania wykwalifikowanych pracowników.

Aleksandra
@F.L.

Obraźliwa pensja? To ile się tam zarabia, skoro jest w stanie ona obrazić aż pracownika? Aż się boję szczerze mówiąc

Jacek
@F.L.

We wcześniejszym wpisie jest opinia, że pracuje się tam na zasadzie kopiuj i wklej, a "specjalisty" od czegokolwiek więcej nie sposób uświadczyć, to jak tam jest naprawdę? Rzeczywiście brak dużych projektów do poprowadzenia? Czy jest w firmie ktoś od kogo można się uczyć branży? Jestem świeżo po licencji brokerskiej i dlatego pytam.

Ilona

Rozwiązania Marsh Services obejmują zarówno pojedyncze usługi doradcze, zarządzanie przetargami, aranżowanie ubezpieczeń, administrację programów, jak również projektowanie i obsługę wdrożonych rozwiązań B2BC – dedykowanych dla Klientów, partnerów, produktów i usług firm z nami współpracujących. Super byłoby spróbować swoich sił w firmie o takim właśnie profilu. Wie ktoś może, czy obecnie można tam aplikować, ale na staż? Czekam na odpowiedzi.

gość
@Ilona

Może tak przedstawia się ta firma ale tak naprawdę nie prowadzi żadnych usług doradczych (nie ma odpowiedniego do tego profesjonalnego personelu), nie zarządza przetargami (nikt nie ma tam wiedzy nawet jak wyglada przetarg), nie wdraża żadnych ambitnych projektów B2BC (do tego też potrzeba profesjonalistów). W firmie wykonuje się głównie kopiuj wklej i wpisz do excela, więc jeśli przejawia Pani jakiekolwiek większe aspiracje to odradzam. Atmosfera w pracy również jest ciężka bo generalnie pracuje się dużo po godzinach i za nie nie płacą.

Wiktoria

Jak Wam się pracuje w tej firmie lub czy ktoś wie, jakie obecnie są warunki pracy w programie marsh graduate development? Chodzi mi o wynagrodzenie i benefity dla stażystów. I jeszcze co do dyspozycyjności, to jak tutaj wygląda grafik, można pracować na pełny etat? Pozdrawiam

gość

stanowczo odradzam

admin

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Marsh Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Marsh Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marsh Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marsh Services Sp. z o.o.?

Marsh Services Sp. z o.o.