Opinie o Biuro Podróży OIS Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży OIS Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biuro Podróży OIS Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży OIS Sp. z o. o. w Warszawa

Aneta Nowy wpis

Czy to biuro podróży zatrudnia dużo pracowników ?

krzysztofsta@o2.pl Nowy wpis

Czy OIS jeszcze istnieje? Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

Julita Nowy wpis

@Rezydent - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Biuro Podróży OIS? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na stanowisku Rezydenta? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z biurem podróży? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

Rezydent Nowy wpis
@Julita

Pani Julito, jestem jeszcze w Makarskiej - teraz już jako zwykły turysta :) Po powrocie do Polski i rozliczeniu się ze wszystkich naszych zobowiązań z Biurem OIS napiszę kilka słów o naszej współpracy...

Julita

Jakie są warunki zatrudnienia w Biurze Podróży OIS? Czy decydując się na pracę dla tej firmy możemy liczyć na umowę o pracę? Dla osób poszukujących zatrudnienia rodzaj zawieranej umowy jest często decydującą kwestią. Warto podzielić się tą ważną informacją z innymi użytkownikami forum.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Magda

Coś potwornego, nikomu nie polecam, czekanie na autobus powrotny kilka godzin, transport kompletne niezgodny z umową, o wszystko trzeba z nimi walczyć i jeszcze wielką łaskę robią, że telefon odbiorą. Pojechałam z nimi do Makarskiej pierwszy i ostatni raz. Omijajcie szerokim łukiem. Jedynie rezydent na miejscu był na prawdę fajny, nie mam mu nic do zarzucenia, starał się bardzo naprawić wszystko. Zero organizacji ze strony biura i pilotki w drodze powrotnej. Nie odpisują na maile.

Rezydent
@Magda

Dziękuję Pani Magdo i pozdrawiam ! Rezydent Piotr

cv

@ Magdalena no ale nie wiesz jak to jest? zdarzają sie sytuacje losowe - nei wiem, samolot sie opóźnia, wiec wtedy nie jest to wina biura podróży ...

bzdura84hmm

Witam, a ja zostawię pozytywną opinię. Byłam z tym biurem 3 razy - raz we Włoszech w Rzymie na Sylwestra, raz w Grecji w Kokkinonero i raz we Francji w Paryżu. Nie miałam żadnych zastrzeżeń, ani co do organizacji, ani co do rezydentów, ani kierowców, ani autokarów, ani noclegów, ani organizowanych wycieczek już tam na miejscu fakultatywnie, ani nie mam zastrzeżeń kontaktu z samym biurem. W tym roku jadę z nimi do Czarnogóry i mam nadzieje, że również nie będę żałować. Posłuchajcie moi drodzy, to jest najtańsze biuro podróży jakie można znaleźć. Nie dostaniecie za wycieczkę, która kosztuje 600 zł do Włoch - willi z basenem na miejscu i hotelu z "siedmioma" gwiadkami. Zresztą w hotelu na wakacjach, to raczej się tylko śpi, więc nie pieniądze, nie specjalnie wypaśne zakwaterowania. Gydby nie takie biura jak OIS guzik byście pozwiedzali, a nie zagranicę, bo ceny w innych biurach podróży do tych samych miejsc są dwu krotnie wyższe, a nawet czasem trzy krotnie, a i tak nie ma pewności, że w czasie waszych wakacji biuro nie ogłosi upadłości i już nie wrócicie! Jak was stać, na lepsze wakacje, nie jeździjcie z OIS, proste! To tanie wycieczki organizowane dla studentów, a nie dla osób, które chcą szkłem d...ę utrzeć. Pozdrawiam

samba

Nie polecam biura, rok temu byłam w Makarskiej i były to moje najgorsze wakacje. Plaża daleko ok 20 min spacerem, rezydent kompletne dno,nie wiem jak taka osoba może reprezentować biuro, jednak biuro jest na takim samym poziomie jak rezydent, co za tym idzie jeden wielki bajzel

nowy

Witam szukam osób poszkodowanych przez to biuro aby złożyć pozew zbiorowy. My również zostaliśmy oszukani na 2,5 tys. zł. Biuro działa nielegalnie jak stwierdził urząd Marszałkowski na umowach podają 2 spółki i nie wiadomo kto jest organizatorem wyjazdów a może być jeden który jest odpowiedzialny. Dodatkowo nie posiadają aktualnego ubezpieczenia od zeszłego roku 2015.

TOM_34

OIS TO OSZUŚCI !!! najpierw naciągają PÓŹNIEJ NIE ODPOWIADAJĄ, pokoje brudne, i śmierdzące, jedzenie zamiast pełnego wyżywienia to woda z kranu i resztki po innych, do plaży zamiast 500m to 1KM !!!

Andrew

Biura Podróży OIS nie znam inaczej jak tylko z jedynych wczasów, które właśnie dzisiaj się kończą. Myślę, że najważniejszą Osobą, decydującą o jakości naszego pobytu jest tu zawsze Rezydent. Mieliśmy mnóstwo szczęścia... Będąc w czarnogórskiej Budvie zajęła się nami Pani Agnieszka. Jej niezwykły profesjonalizm, ciepło, przeogromna kultura i wspaniała atmosfera którą zawszą stwarzała, spowodowała, że na pewno przyjedziemy tu w przyszłym roku. Przylecieliśmy we własnym zakresie, więc nie możemy oceniać autokaru. W przyszłym roku przyjedziemy samochodem. Dziękujemy Pani Agnieszko!!!

limonka5002002

WYJAZD DO MAKARSKIEJ Takie dziadostwo !!!! Wyjechaliśmy autobusem o 4 rano byliśmy na 8 a pokoje jeszcze nie były wolne Musieliśmy czekać do 11, a więc już na samym początku zapowiadało się nie ciekawie. Strasznie daleko do jedzenia jak ktoś ma wykupione na dodatek nie dobre co drugi dzień rosuł. Do plaży 2 km,nie 5 minut tylko 20. W dzień wyjazdu mieliśmy wyjechać o 20:00, ale wyjechaliśmy o 2. Nie mieliśmy GDZIE SPAĆ, mieliśmy czekać na ulicy z dziećmi. Rezydenci do D*UPY nic nie pomogli. Nie polecam osobiście tego biura i bardzo żałuje wjazdu.

martha

Oferta na stronie, ślicznie,pięknie - a wyjazd okazało się, ze odbiega od normy i to bardzo. Inne zakwaterowanie, brak opiekuna podczas wycieczek. No ludzie! Z czystej życzliwości serca nie polecam tego biura. Jeśli chcecie fajne wakacje, czy wypad - to nie z nimi.

edek

a słuchajcie, jak to wygląda od strony klienta? cyz konkretnie można u nich fajne oferty wybrać jakieś na wakacje juz? bo to chyba już ta pora, zeby zaplanowac urlop i pomyslec o ogranizacji tego wszystkiego, jak sądzicie? może jakąś ofertę last minute uda się złapać? czekam na Wasze opinie na ten temat.

Alfa
@edek

Do Edek: oferta jest na ich stronie, ale na pewno chcesz z nimi jechać po przeczytaniu opinii ?

oszukana

oszukują wszystkich, począwszy od klientów, na pracownikach kończąc. Są przewoźnicy, którym wiszą grubą kasę, żaden pilot już z nimi nie chce pracować ponieważ pilotom też nie wypłacają pieniędzy........ Biuro z Warszawy, jak widać pod latarnią najciemniej......

Były Pracownik

Witam. W tym roku pracowałem w firmie ois. 3 tygodnie lipca stracone. Umowa z Panem Jackiem była prosta: tydzień 750zł dla mnie za bycie komandorem rejsu po mazurach. Szybko się okazało że Jacek to niesłowne bydle. po pierwszym tygodniu dostałem "zaliczki" 200zł... na dodatek Jacek (który był wpisany w umowie jako komandor rejsów a po przyjeździe każdej z ekip mówił że to ja jestem komandorem) wysyłam kolegów, którzy sprawdzali rejs i robili prowokacje. po tygodniu z debilnych przyczyn podanych rpzez Jacka dał mnie na sternika a mój kolega został komandorem który w porcie Royal (baza wypadowa OIS) robił wszystko to co miał robić Jacek i bosman. zresztą ja też byłem zaciągany do prac, których nie powinienem robić. po 3 tyg chciałem się rozliczyć. taaaa jasne.... doskonale pamiętam słowa tego "Jacusia": "stary ja nawet nie miałem cię uwzględnionego w kosztorysie". po 3 tyg wróciłem do domu ledwo wyłudziłem 200zł na powrót mój i mojej dziewczyny.... dodatkowo dzisiaj, tj. 30 września wyszło na jaw że pan Jacek wydał pieniądze firmy na zabawę z różnymi paniami i innymi dodatkami, a mój przyjaciel który pływał od lipca do wczoraj z Ois'em nie dostał ani grosza bo "nie ma pieniędzy"

nnnnnnnnnnnnnn

Aroganccy ludzie, którzy prowadza biuro i rezydenci też. Masakra totalna. Nigdy więcej :(

nn

Nie polecam tego biur! Płaci się za konkretną wille, a na miejscu okazuje się, że to fikcja! Przydzielają inne lokum o dużo gorszych standardach niż było mowa. Potem nie przyjmują reklamacji. Nie odbierają poczty. Żenada. Nigdy więcej z tym biurem i wszystkim znajomym już to przekazałem.

ten co dał sie nabrać
@nn

To wszystko prawda. Trzeba dodać, ze rezydent w Makarskiej zakamuflowany Damian, to ŻENADA!!!Dno totalne!!! Nigdy więcej z nimi wyjazdów. A tak na marginesie, podobno biuro swoje otwiera ten Damian. Ludzie uważajcie, nigdy żadnych z nim kontaktów...

Bzyk

W sierpniu czarterowałem od nich jacht na Mazurach Totalna masakra jacht nie przygotowany do eksploatacji - wszystko się rozsypuje , potargane żagle , nie działający silnik , w drugim dniu złamał nam się ster , w porcie spotkaliśmy drugi jacht tej firmy również ze złamanym sterem . Obsługa arogancka . Jak zapłacisz im kasę to już przestałeś być klientem nie licz na nic dobrego. Jeszcze w życiu nie dostałem takiej piany jak w czasie rozmowy z rzekomym współwłaścicielem. Jak powiedziałem że podam ich do sądu to powiedział żebym go nie straszył bo tu co trzeci grozi mu że poda ich do sądu ( to świadczy o zadowoleniu klientów)

jola-wrzesnia

Ostrzegam wszystkich przed tym biurem. Banda oszustów. Nic pozytywnego na ich temat nie napiszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży OIS Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Podróży OIS Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Biuro Podróży OIS Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Biuro Podróży OIS Sp. z o. o.