A.G.S. Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Agnieszka Szołomicka

Opinie o A.G.S. Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Agnieszka Szołomicka

Anabella
użytkownik zarejestrowany

Pracowałam w biurze i nie polecam, pensja niska jak na tą branżę a właścicielka nie szanuje pracowników tzn. ogólnie ludzi. Kariery nie zrobisz ale możesz się nabawić nerwicy, wymaganiom tej Pani nie sposób sprostać pewnie dlatego nie ma przyjaciół. Widzę, że co jakiś czas potrzebuje do biura więc rotacja jest spora a to też o czymś świadczy. Można popytać też w branży, nie ma ciekawej opinii.

olmk

proszę o info, czy ktoś tam pracował stacjonarnie lub jako agent?

Zostaw opinię o A.G.S. Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Agnieszka Szołomicka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.G.S. Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Agnieszka Szołomicka