ASAP24

Opinie o ASAP24

Wspaniały przekręt

Luuuudzie opamiętajcie się!!!! Przecież Asap 24 Sp. z o. o. i Asap 24 s.c. i wszystkie spółki córki (choć mają ten sam KRS co Sp. z o. o. i s.c) mają tylko inne strony internetowe i nazwy. Wszystkie osoby zatrudniane są na spółkę cywilną a reazacja zadań jest na spółkę z o. o. Dlaczego? Dlatego, że w spółce cywilnej odpowiadają własnym majątkiem KTÓREGO NIEM MAJĄ. Ich wspaniałe BMW, mieszkania, domy i wszystko jest przepisane do żony, na kontach mają wielkie zero. 2 lata temu komornik chciał ściagnąć z nich zaległą kasę za wynagrodzenie byłem 15 w kolejce!!! Mają kilkadziesiąt spraw w sądzie i nieudolność systemu, że nie można ściągnąć kasy ze spółki z o. o. Czysty biznes, zatrudnić ludzi na s.c. nie płacić i nie mieć z tym żadnego problemu, bo wymiar sprawiedliwości ich nie dosięgnie! To jest jakich żart. Pozytywne opinie są właścicieli, który sami je piszą. Ludzie jeżeli już chcecie tam pracować to podpisujcie umowę na Sp. z o. o., choć ja bym ani sekundy dla nich nie pracował!!!!!!!!

Lango

Akademia ASAP - porażka, tylko kręcą, nie dajcie się naciągnąć.

nick

Po osobistych doświadczeniach odradzam skorzystania z usług firmy,

Gość

buahahahaha!!! i to jest podsumowanie plusów tej "firmeki" - jest bardzo spoko. :))) już dawno tak się nie polałem z warszawskich "byzmesmenów"...

Luki

Widać że sprawiedliwości stało się za dość ASAP 24 poległ na łonie nie... chwały

byly

ASAP 24 to podobno firma szkoleniowa anie PRALNIA ......przepraszam .... może i to PRALNIA .... ale TYLKO BRUDNYCH PIENIĘDZY pod warunkiem jeżeli takie posiada

były

ciekawe ... kogo bronić !!!! patrz .... wpisy o prezesach ASAP 24 i firmie szkoleniowej ASAP 24 wyżej

mmnn

widzę że jesteś chyba z osób powiązanych z kierownictwa ASAP 24 więc publicznie nie ujawnię - może na drodze sądownej

były asapowiec

Panie Prezesie ASAP 24 - nie rób ściemy !!! przecież widać Twój styl .. oraz Twoją potrzebę wpisów o tej treści ... umiesz zachwalać Swój biznes

dla kurik

Śmieszne jest to że to .... Prezesi ASAP 24 ....odpisuję te komentarze. Niezła komedia. 3OOO PLN dla pracownika jedna wielka kpina

@dla kurik 15.01.2016 15:18

bo to tacy "prezesi" - na poziomie robienia ściemy w intrenecie. zresztą ostatnio piszą w nocy (godz. 02:45:57) i chyba na "nietrzeźwo" bo coraz więcej literówek w tych postach. :)

CYTATY z poprzednich wpisów

Ja czekam ponad rok na pieniądze z faktury za usługę. Mi z kolei nie zapłacili za cały miesiąc pracy. Jeżeli lubisz pracę w wolontariacie .... to pracuj od rana do nocy jako stażysta w ASAP 24 buahahahaha!!! ASAP to firma szkoleniowo doradcza??? z choinki się urwałeś? ASAP to banda naciągaczy, wyłudzaczy i oszustów. Odradzam współpracę z tą firmą. Byłem ich trenerem, od przeszło roku zalegają mi z zapłatą. Sprawa znalazła się w sądzie, mam wyrok, czekam na uprawomocnienie i oddaję ich do komornika. Jestem jednym z wielu, bo znam co najmniej 4 trenerów, którzy również założyli im sprawy. Firma utworzyła kilka podległych firm, przy czym jest czysta i startuje w przetargach, inne nastawione są na robienie długów i niepłacenie trenerom oraz pracownikom.Ostrzegam trenerów i nnych przed współpracą!!!

były pracownik

Przed Tobą było kilku informatyków Albo zwolnili ich prezesi ASAP 24 albo uciekli z ASAP 24 z powodu braku płacy wypłacanej w ratach jeżeli lubisz pracę w wolontariacie .... to pracuj od rana do nocy jako stażysta w ASAP 24

były pracownik

staż dobrze brzmi tylko - jeżeli chodzi o firmę szkoleniowo-doradczą w nazwie gorzej wychodzi się na tym jak przysłowiowy ..... ZABŁOCKI na mydle będąc stażystą w ASAP 24 patrz uważnie ( ze zrozumieniem ) posty zamieszczone powyżej

były pracownik

Jesteś naiwniakiem -Albo prowokatorem !!!! Jest pewnie praca Dużo dużo pracy - a szansa na godną wypłatę jej żadną jeżeli chcesz pracować bez wypłaty - haruj od świtu do zmroku nikt Tobie nie zabrania poczytaj uważnie ( ze zrozumieniem ) powyższych postów

XXX

I co z tego --że firma ASAP 24 podpisała umowę - jak z wypłatą wynagrodzenia jest krucho ... żal za ten fakt do siebie i prezesów ASAP 24

Ł.

Mi z kolei nie zapłacili za cały miesiąc pracy.

Były pracownik i współpracownik ASAP 24

Albo nie czytasz info o tej firmy - albo sam/a jesteś z zarządu ASAP 24 - więc się na dziwię Twojego zapytania co pracy w ASAP 24- albo na tyle osobą naiwną -że chcesz pracować w tej firmie charytatywnie lub w ramach Wolontariatu ( Prezesi ASAP 24 takich pracowników lubią najbardziej ) bo z wynagrodzeniem można się na długo pożegnać -

Krzysiek

Hej, Nemezis - taka grupa już istnieje (kilka osób) od jakiegoś czasu działamy. nasza skrzynka to wichakrzysztof@wp.pl - tam się wymieniamy informacjami o nich i planujemy działania (także w realu :-)). Pisz do nas!!

Trener

Odradzam współpracę z tą firmą. Byłem ich trenerem, od przeszło roku zalegają mi z zapłatą. Sprawa znalazła się w sądzie, mam wyrok, czekam na uprawomocnienie i oddaję ich do komornika. Jestem jednym z wielu, bo znam co najmniej 4 trenerów, którzy również założyli im sprawy. Firma utworzyła kilka podległych firm, przy czym jest czysta i startuje w przetargach, inne nastawione są na robienie długów i niepłacenie trenerom oraz pracownikom.Ostrzegam trenerów przed współpracą!!!

fana-banana

nie pisała tego jedna osoba. moich postów jest tylko kilka, a reszta to inni "wkręceni". ludzie stojący za ASAP24 to typowi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kropka.

@przepisywacz 17.11.2015 08:59
Te wypowiedzi nie pisała ta sama osoba tylko te wypowiedzi powyższe zaczerpnięte są z portalu lub strony internetowej poświęcon...

Ja czekam ponad rok na pieniądze z faktury za usługę. Wszelkie pisma nie pomagały, czekam cierpliwie, aż narosną odsetki i do sądu w przyszłym roku.

Wypis z KRS ( z netu )

PEOPLE UP SP Z O O (KRS: 0000475227, NIP: 7010394027, REGON: 146860784) PEOPLE UP SP Z O O ul. Ogrodowa 31/35, Warszawa 00-893 Warszawa Adres / kontakt na mapie PEOPLE UP SP Z O O REGON:146860784 NIP:7010394027 KRS:0000475227 REGON 146860784 NIP 7010394027 KRS 0000475227 Członkowie reprezentacji: Nazwisko i imięFunkcja lub stanowisko Stachura, Marcin JacekCzłonek Zarządu Pośpieszczyk Grzegorz AndrzejCzłonek Zarządu

Ku Przestrodze przed ASAP24

ASAP24 nie zawsze miał taką złą sławę, ale przyznaję, że za słabo sprawdziłam firmę i jej działania z ostatniego roku. Z drugiej strony nie dajmy się zwariować. Każda firma może mieć kłopoty. Jednak to nie wstyd przyznać się do tego i próbować porozumieć. Tymczasem "pełnomocnik zarządu" podaje terminy płatności, których firma nie zamierza dotrzymać. Dla mnie to jest kłamstwo. Więcej o ASAP24 http://www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/baza-trenerow/nierzetelne-firmy-szkoleniowe-2,3348380/s/3

coś z netu

Uważajcie na firmę ASAP24, wraz z kilkoma osobami nie otrzymaliśmy wynagrodzenia za przeprowadzone szkolenia. Zwodzą mnie już ponad miesiąc co chwile proponując nowy termin zapłaty ja czekam drugi miesiąc na pieniądze od nich Ja mam fakturę z maja. Właściciele to zwykli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykorzystujący nasz żałosny system prawny.

Info z Internetu

Z firmami People Up i ASAP24 nie sposób się skontaktować. Telefony milczą: albo słychać komunikat "nie ma takiego numeru", albo informację, ze kontakt jest niemożliwy. Na pytania wysłane drogą e-mailową też nikt nie udzielił odpowiedzi. W internecie można za to znaleźć negatywne opinie o obu firmach. Ich autorzy podkreślają, że firmy nie płacą za wykonaną pracę, unikają kontaktu. - Spółka utworzona z myślą o robieniu długów, umowy zawierane są z zamiarem braku wywiązania się, nie płacą, nie odpisują na wezwania, unikają telefonów, sprawy nadają się chyba tylko do prokuratury Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3896433,naukowiec-mial-szkolic-pracownikow-premiera-sprawa-o-wynagrodzenie-skonczyla-sie-w-sadzie,id,t.html?cookie=1

antek

dopóki będą nieświadomi (np. przyjezdni do Warszawy) to ASAP będzie łowił jeleni... a widzieliście na ich stronie te dwie pierwsze gęby? typowi "byznesmeni" z lat 90-tych. założę się że do tych garniturów mają białe skarpety frote. :)

fana-banana

Milenka - to ty po studiach chcesz szkolić innych??? to jest właśnie poziomu Asapu - wepchnąć klientom najtańsze g_wno. a jak się nie sprzeda (co nie jest dziwne) to ludzie na bruk.

Były ASAPOWIEC

Oni najbardziej lubią zatrudniać pracowników na staże z UP lub mieć w szeregach Wolontariuszy

antek

Ja też całkowicie odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Pracę, albo udział w szkoleniach. Na razie nie mogę napisać dlaczego, bo sprawa może skończyć się w sądzie.

kate

Dno i jeszcze raz dno... Szefowie tej firmy to oszuści. Kupili ode mnie tonery i nie zapłacili. Po telefonach i obiecankach skończyło się na niczym... Po odwiedzeniu ich w celu odzyskania pieniędzy okazało się, że firma już nie ma siedziby na Prostej 69. Jestem zmuszona zwrócić się do sądu bo to nie było 5 groszy. Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firma.

myszka
@kate 08.10.2015 10:35

Mają 11 komorników na sobie i wielkie 0 na koncie więc powodzenia życzę.

creep

to taka "poważna i profesjonalna" firma szkoleniowa i doradcza szuka do pracy w pralni? ;) powaliło ich czy szkolenia i doradztwo nie idą? :)

fana-banana

totalne dziadostwo i tyle. jeżeli przeczytacie pozytywne opinie to są one wypisywane przez pracowników (często po naciskiem). szkolenia są tandetne i jest ogromne ciśnienie żeby to g... sprzedaż. nie sprzedajesz - wylatujesz. :(

beta

Przez asap jest teraz pilnie poszukiwana osoba do pracy w poznaniu w pralni. Ważną oczekiwaną umiejętnością przez nich jest to żeby umieć obsłużyć magiel. Niby zrozumiałe, ale teraz na pewno niewiele osób to potrafi, a pewnie część już w ogóle zapomniała co to jest i do czego służy. Plusem jest to że wystarczy wykształcenie zasadnicze zawodowe

Benek

~Super firma, uczciwa i rzetelna, rozliczyła się ze mną w 100%. Polecam wszystkim!!!!

J

Zacząłem prace w dziale finansowym. Na razie jest bardzo dobrze. KUPA roboty ale jest to ciekawe wreszcie robię to co lubię a nie zasuwam na słuchawkach!!!!!

przemo

A czy ktoś był na szkoleniu tej firmy? Jestem ciekawy bo szefostwo wysyła mnie w marcu na excela. Niby Excel Zaawansowany, ale czy na pewno nie stracę czasu?

Ufol
@przemo 07.02.2015 20:54

Szkolenie, jak szkolenie - szału nie ma powiedziałbym, ale jedna różnica jest zasadnicza- ze szkolenia wyszedłem z tabletem :-). Teraz widziałem u nich laptopy i już namawiam szefa :-)

anna

Czy ktoś jest w stanie napisać coś na temat stanowiska "Telemarketer do sprzedaży usług edukacyjnych, rekrutacji osób na szkolenia unijne." w ASAP24? Czy to typowe siedzenie na słuchawce, dzwonienie do ludzi i wciskanie szkoleń? Jakie warunki pracy i płacy, jaka umowa? Z góry dzięki za opinie

Krzysztof
@anna 21.01.2015 14:09

Tak, to słuchawka, dzwonienie i sprzedawanie. Warunki raczej standardowe tzn. około 1500 na rękę + premie za sprzedaż. Można dodatkowo wyciągnąć 200-300 zł.

Ninka

Lubię to

muniek

HA!!! jestem UDAŁO SIĘ! - SUPER, SUPER, SUPER - no to jedziemy. Wszyscy hejterzy ASAPa ... Wam w .... che, che, che :-)))) Możecie zazdrościć i zielenieć ze złości. JA MAM PRACĘ!!!

muniek

Byłem właśnie na spotkaniu ws pracy. Mam nadzieje ze coś z tego wyjdzie bo jestem pod wrażeniem. Będę miał (oby) zadanie rekrutacji ludzi na szkolenia. To jest to co mniej więcej szukam. Wolę to niż sprzedawać mydło i ubezpieczenia.

Łukasz

ASAP24 to nie firma, to styl życia. Pracuję w ASAP24 trochę i zdążyłem się przekonać o dobrej organizacji w tej firmie. Realizujemy teraz dużo projektów i potrzebujemy pełnych energii osób: do Działu Handlowego, Organizacji Szkoleń i Doradztwa. Rozwijamy się! Czekamy na wasze aplikację ;)

Rekrutacja

Tak. Rzeczywiście poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy są wstanie wnieść coś do firmy. Koniecznie przesyłajcie swoje aplikacje. Wbrew komentarzom powyżej, dbamy o swoich pracowników. Nie będziecie żałować czasu spędzonego w ASAP24

marketing

Tak, poszukują osób na staż, można potem dostać pracę na stałe.

ma znaczenie

Obecnie firma poszukuje osób chętnych do odbycia bezpłatnego staży na stanowisku grafika komputerowego. Warto wysyłać swoje CV do osoby odpowiedzialnej za marketing.

Krewetka

Pracowałam kiedyś w ASAP24. Teraz chętnie wrócę! Tylko czy są jakieś rekrutację?

Alek
@Krewetka 13.01.2015 13:39

Tak, na pewno szukają kierowników projeków, analityków i audytorów, ale szczegółów nie zmam. Chyba trzeba się pytać u źródła.

blox

Elmirko :) Atmosfera w firmie? ASAP24 to zgrany zespół. Zwykle co miesiąc, ewentualnie co dwa - robimy spotkania pracowników z Zarządem. Mówimy na nich o tym, dokąd zmierza firma, jakie są zagrożenia, jakie są szanse. Jakie mamy ambicje. Witamy nowych członków. Zapraszamy! :)

Talib

Do boju !!!!!

Szczęśliwy obecny trener ASAP24

A ja nie narzekam ::))))))

Handlowiec

Nie uważam żeby w ASAP24 panowało wazeliniarstwo. Taka opinia zupełnie odbiega od rzeczywistości, którą znam z autopsji. Prezesi są raczej otwarci na nowe rozwiązania i za moich czasów wszystko było załatwiane drogą dyskusji. Nie sądzę, żeby w ASAP tak wiele się zmieniło w przeciągu roku. Elmirka - to firma szkoleniowo - doradcza. Wszyscy pracownicy mają prawo do bezpłatnego korzystania ze wszystkich szkoleń organizowanych przez trenerów ASAP24. Uważam, że to bardzo dużo, gdy zaczynasz karierę zawodową.

Elmirka

Mam pytanie. Jaka jest atmosfera w firmie? Powiedzcie mi też, czy firma zapewnia odpowiednie warunki rozwoju? To ważne. Bo jestem na początku swojej kariery i zastanawiałam się nad wysłaniem swojego CV właśnie do ASAP24. Koleżanka mi poleciła tą firmę. Ale jeszcze chcę zasięgnąć innych opinii.

@Elmirka 08.01.2015 12:08

Atmosfera w ASAP 24 jest "drętwa" panuje tam wazeliniarstwo dla Prezesów

Marek S.

Wydaję mi się, że można mieć własne programy ale lepiej będzie jak dowiesz się tego bezpośrednio od pracownika ASAP24

Hiszpan

No właśnie. Jestem trenerem umiejętności z zakresu MS Office i też jestem zainteresowany współpracą z ASAP24. To jak jest z tymi programami?

ala

no chyba nikt naiwny nie będzie ich sponsorował

lil

hej, ja mam jeszcze pytanko jeżeli chodzi o trenerów to czy trzeba mieć własne programy i materiały żeby z ASAP współpracować czy oni dają jakieś swoje? mam tu na myśli szkolenia office.

Zostaw opinię o ASAP24 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASAP24