Asap24 Sp. z o.o.

Opinie o Asap24 Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Asap24 Sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Karol
 Opinia

Interesuje mnie praca w firmie ale trochę się zastanawiam po lekturze wpisów.

Wspaniały przekręt
 Opinia

Luuuudzie opamiętajcie się!!!! Przecież Asap 24 Sp. z o. o. i Asap 24 s.c. i wszystkie spółki córki (choć mają ten sam KRS co Sp. z o. o. i s.c) mają tylko inne strony internetowe i nazwy. Wszystkie osoby zatrudniane są na spółkę cywilną a reazacja zadań jest na spółkę z o. o. Dlaczego? Dlatego, że w spółce cywilnej odpowiadają własnym majątkiem KTÓREGO NIEM MAJĄ. Ich wspaniałe BMW, mieszkania, domy i wszystko jest przepisane do żony, na kontach mają wielkie zero. 2 lata temu komornik chciał ściagnąć z nich zaległą kasę za wynagrodzenie byłem 15 w kolejce!!! Mają kilkadziesiąt spraw w sądzie i nieudolność systemu, że nie można ściągnąć kasy ze spółki z o. o. Czysty biznes, zatrudnić ludzi na s.c. nie płacić i nie mieć z tym żadnego problemu, bo wymiar sprawiedliwości ich nie dosięgnie! To jest jakich żart. Pozytywne opinie są właścicieli, który sami je piszą. Ludzie jeżeli już chcecie tam pracować to podpisujcie umowę na Sp. z o. o., choć ja bym ani sekundy dla nich nie pracował!!!!!!!!

Lango
 Opinia

Akademia ASAP - porażka, tylko kręcą, nie dajcie się naciągnąć.

nick
 Opinia

Po osobistych doświadczeniach odradzam skorzystania z usług firmy,

Gość
 Opinia

buahahahaha!!! i to jest podsumowanie plusów tej "firmeki" - jest bardzo spoko. :))) już dawno tak się nie polałem z warszawskich "byzmesmenów"...

Luki
 Opinia

Widać że sprawiedliwości stało się za dość ASAP 24 poległ na łonie nie... chwały

byly
 Opinia

ASAP 24 to podobno firma szkoleniowa anie PRALNIA ......przepraszam .... może i to PRALNIA .... ale TYLKO BRUDNYCH PIENIĘDZY pod warunkiem jeżeli takie posiada

były
 Opinia

ciekawe ... kogo bronić !!!! patrz .... wpisy o prezesach ASAP 24 i firmie szkoleniowej ASAP 24 wyżej

mmnn
 Opinia

widzę że jesteś chyba z osób powiązanych z kierownictwa ASAP 24 więc publicznie nie ujawnię - może na drodze sądownej

były asapowiec
 Opinia

Panie Prezesie ASAP 24 - nie rób ściemy !!! przecież widać Twój styl .. oraz Twoją potrzebę wpisów o tej treści ... umiesz zachwalać Swój biznes

dla kurik
 Opinia

Śmieszne jest to że to .... Prezesi ASAP 24 ....odpisuję te komentarze. Niezła komedia. 3OOO PLN dla pracownika jedna wielka kpina

@dla kurik 15.01.2016 15:18

bo to tacy "prezesi" - na poziomie robienia ściemy w intrenecie. zresztą ostatnio piszą w nocy (godz. 02:45:57) i chyba na "nietrzeźwo" bo coraz więcej literówek w tych postach. :)

TakNie
CYTATY z poprzednich wpisów
 Opinia

Ja czekam ponad rok na pieniądze z faktury za usługę. Mi z kolei nie zapłacili za cały miesiąc pracy. Jeżeli lubisz pracę w wolontariacie .... to pracuj od rana do nocy jako stażysta w ASAP 24 buahahahaha!!! ASAP to firma szkoleniowo doradcza??? z choinki się urwałeś? ASAP to banda naciągaczy, wyłudzaczy i oszustów. Odradzam współpracę z tą firmą. Byłem ich trenerem, od przeszło roku zalegają mi z zapłatą. Sprawa znalazła się w sądzie, mam wyrok, czekam na uprawomocnienie i oddaję ich do komornika. Jestem jednym z wielu, bo znam co najmniej 4 trenerów, którzy również założyli im sprawy. Firma utworzyła kilka podległych firm, przy czym jest czysta i startuje w przetargach, inne nastawione są na robienie długów i niepłacenie trenerom oraz pracownikom.Ostrzegam trenerów i nnych przed współpracą!!!

Opinia

Przed Tobą było kilku informatyków Albo zwolnili ich prezesi ASAP 24 albo uciekli z ASAP 24 z powodu braku płacy wypłacanej w ratach jeżeli lubisz pracę w wolontariacie .... to pracuj od rana do nocy jako stażysta w ASAP 24

Opinia

staż dobrze brzmi tylko - jeżeli chodzi o firmę szkoleniowo-doradczą w nazwie gorzej wychodzi się na tym jak przysłowiowy ..... ZABŁOCKI na mydle będąc stażystą w ASAP 24 patrz uważnie ( ze zrozumieniem ) posty zamieszczone powyżej

Opinia

Jesteś naiwniakiem -Albo prowokatorem !!!! Jest pewnie praca Dużo dużo pracy - a szansa na godną wypłatę jej żadną jeżeli chcesz pracować bez wypłaty - haruj od świtu do zmroku nikt Tobie nie zabrania poczytaj uważnie ( ze zrozumieniem ) powyższych postów

XXX
 Opinia

I co z tego --że firma ASAP 24 podpisała umowę - jak z wypłatą wynagrodzenia jest krucho ... żal za ten fakt do siebie i prezesów ASAP 24

Ł.
 Opinia

Mi z kolei nie zapłacili za cały miesiąc pracy.

Były pracownik i współpracownik ASAP 24
 Opinia

Albo nie czytasz info o tej firmy - albo sam/a jesteś z zarządu ASAP 24 - więc się na dziwię Twojego zapytania co pracy w ASAP 24- albo na tyle osobą naiwną -że chcesz pracować w tej firmie charytatywnie lub w ramach Wolontariatu ( Prezesi ASAP 24 takich pracowników lubią najbardziej ) bo z wynagrodzeniem można się na długo pożegnać -

Krzysiek
 Opinia

Hej, Nemezis - taka grupa już istnieje (kilka osób) od jakiegoś czasu działamy. nasza skrzynka to wichakrzysztof@wp.pl - tam się wymieniamy informacjami o nich i planujemy działania (także w realu :-)). Pisz do nas!!

Trener
 Opinia

Odradzam współpracę z tą firmą. Byłem ich trenerem, od przeszło roku zalegają mi z zapłatą. Sprawa znalazła się w sądzie, mam wyrok, czekam na uprawomocnienie i oddaję ich do komornika. Jestem jednym z wielu, bo znam co najmniej 4 trenerów, którzy również założyli im sprawy. Firma utworzyła kilka podległych firm, przy czym jest czysta i startuje w przetargach, inne nastawione są na robienie długów i niepłacenie trenerom oraz pracownikom.Ostrzegam trenerów przed współpracą!!!

przepisywacz
 Opinia

Te wypowiedzi nie pisała ta sama osoba tylko te wypowiedzi powyższe zaczerpnięte są z portalu lub strony internetowej poświęconej nierzetelnym firmom szkoleniowym w której prym wiedzie ASAP 24

Opinia

nie pisała tego jedna osoba. moich postów jest tylko kilka, a reszta to inni "wkręceni". ludzie stojący za ASAP24 to typowi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kropka.

@przepisywacz 17.11.2015 08:59

Ja czekam ponad rok na pieniądze z faktury za usługę. Wszelkie pisma nie pomagały, czekam cierpliwie, aż narosną odsetki i do sądu w przyszłym roku.

Wypis z KRS ( z netu )
 Opinia

PEOPLE UP SP Z O O (KRS: 0000475227, NIP: 7010394027, REGON: 146860784) PEOPLE UP SP Z O O ul. Ogrodowa 31/35, Warszawa 00-893 Warszawa Adres / kontakt na mapie PEOPLE UP SP Z O O REGON:146860784 NIP:7010394027 KRS:0000475227 REGON 146860784 NIP 7010394027 KRS 0000475227 Członkowie reprezentacji: Nazwisko i imięFunkcja lub stanowisko Stachura, Marcin JacekCzłonek Zarządu Pośpieszczyk Grzegorz AndrzejCzłonek Zarządu

Ku Przestrodze przed ASAP24
 Opinia

ASAP24 nie zawsze miał taką złą sławę, ale przyznaję, że za słabo sprawdziłam firmę i jej działania z ostatniego roku. Z drugiej strony nie dajmy się zwariować. Każda firma może mieć kłopoty. Jednak to nie wstyd przyznać się do tego i próbować porozumieć. Tymczasem "pełnomocnik zarządu" podaje terminy płatności, których firma nie zamierza dotrzymać. Dla mnie to jest kłamstwo. Więcej o ASAP24 http://www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/baza-trenerow/nierzetelne-firmy-szkoleniowe-2,3348380/s/3

coś z netu
 Opinia

Uważajcie na firmę ASAP24, wraz z kilkoma osobami nie otrzymaliśmy wynagrodzenia za przeprowadzone szkolenia. Zwodzą mnie już ponad miesiąc co chwile proponując nowy termin zapłaty ja czekam drugi miesiąc na pieniądze od nich Ja mam fakturę z maja. Właściciele to zwykli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykorzystujący nasz żałosny system prawny.

Info z Internetu
 Opinia

Z firmami People Up i ASAP24 nie sposób się skontaktować. Telefony milczą: albo słychać komunikat "nie ma takiego numeru", albo informację, ze kontakt jest niemożliwy. Na pytania wysłane drogą e-mailową też nikt nie udzielił odpowiedzi. W internecie można za to znaleźć negatywne opinie o obu firmach. Ich autorzy podkreślają, że firmy nie płacą za wykonaną pracę, unikają kontaktu. - Spółka utworzona z myślą o robieniu długów, umowy zawierane są z zamiarem braku wywiązania się, nie płacą, nie odpisują na wezwania, unikają telefonów, sprawy nadają się chyba tylko do prokuratury Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3896433,naukowiec-mial-szkolic-pracownikow-premiera-sprawa-o-wynagrodzenie-skonczyla-sie-w-sadzie,id,t.html?cookie=1

antek
 Opinia

dopóki będą nieświadomi (np. przyjezdni do Warszawy) to ASAP będzie łowił jeleni... a widzieliście na ich stronie te dwie pierwsze gęby? typowi "byznesmeni" z lat 90-tych. założę się że do tych garniturów mają białe skarpety frote. :)

Opinia

Milenka - to ty po studiach chcesz szkolić innych??? to jest właśnie poziomu Asapu - wepchnąć klientom najtańsze g_wno. a jak się nie sprzeda (co nie jest dziwne) to ludzie na bruk.

Były ASAPOWIEC
 Opinia

Oni najbardziej lubią zatrudniać pracowników na staże z UP lub mieć w szeregach Wolontariuszy

antek
 Opinia

Ja też całkowicie odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Pracę, albo udział w szkoleniach. Na razie nie mogę napisać dlaczego, bo sprawa może skończyć się w sądzie.

kate
 Opinia

Dno i jeszcze raz dno... Szefowie tej firmy to oszuści. Kupili ode mnie tonery i nie zapłacili. Po telefonach i obiecankach skończyło się na niczym... Po odwiedzeniu ich w celu odzyskania pieniędzy okazało się, że firma już nie ma siedziby na Prostej 69. Jestem zmuszona zwrócić się do sądu bo to nie było 5 groszy. Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firma.

myszka
@kate 08.10.2015 10:35

Mają 11 komorników na sobie i wielkie 0 na koncie więc powodzenia życzę.

Zostaw opinię o Asap24 Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asap24 Sp. z o.o.

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.