Opinie o Fundacja Rozwoju Biznesu Clever w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fundacja Rozwoju Biznesu Clever. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fundacja Rozwoju Biznesu Clever na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Rozwoju Biznesu Clever w Warszawa

APM Grupa Nowy wpis

(usunięte przez administratora) których Pan Marcin (Prezes tej Fundacji) w ramach firmy, której jest członkiem zarządu APM Grupa sp. z o.o. z Warszawy (usunięte przez administratora) na dofinansowanie KFS nie wykonując szkoleń. Czy komuś jeszcze powiedziano, że po pierwszym szkoleniu budżet został kilkukrotnie przekroczony? Może macie inne doświadczenia z firmą APM Grupa (lub APM Edukacja)?

anonymer

nie wyobrażalne, jakie zalecenia maja pracownicy tej firmy, jak obwarowywane umowami prawnymi jest utrzymywanie tajemnicy firmy Nikt nie bierze się za tak skandalicznie złodziejsko-przestępczą firmę dramat.

Katarzyna
@anonymer

Skąd tak negatywna opinia o pracodawcy? Piszesz dość ogólnie, a mi zależy na jak najbardziej rzetelnej opinii. Dlaczego uważasz za wadę zachowywanie firmowej tajemnicy? Miałeś w związku z tym jakieś problemy? Będę wdzięczna za bardziej rozbudowany wpis.

buru Nowy wpis
@Katarzyna

Wypraszam to sobie, moje dane, nr telefonu kursuje wsrod roznych spamerow = codziennie ktos wydzwania jakis domokrazca!!!!

buru Nowy wpis

Krzysztof

Fundacja handluje adresami. Info poniżej. "Państwa dane w zakresie adresu poczty mailowej zostały zakupione od Fundacja rozwoju biznesu CLEVER z siedzibą w Warszawa."

ewelina
@Krzysztof

u mnie to samo i zamierzam to załawtic, nie wyrazałam zgody na cos takiego

MB
@ewelina

Ja wystosowałem pismo do firmy która robi im za słup w papierach. Może sa tam przez przypadek, ale jezeli nie wiedzą, że sprzedają usługi nieuczciwemu klientowi, który dodatkowo wszędzie podpisuje się ich adresem to chyba ich wina, niech se posprzątają bajzel. (usunięte przez administratora)

Helena Nowy wpis
@MB

Co wy mówicie jak tak w ogóle można! Coś ważnego tam dalej napisałeś jeszcze? I ogólnie odpisali Ci może już na to pismo?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Fundacja Rozwoju Biznesu Clever spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
MB

Firma sprzedaje informacje i rozdaje uprawnienia do kontaktowania sie i przetwarzania danych bez zgody wlasciciela danych.

Joanna

Ta fundacja sprzedaje dane osobowe!

Honorata
@Joanna

masz na to jakies dowody ze tak piszesz ?skad je bierze, od pracownikow czy od klientow ?

Tomasz

Fundacja handluje danymi osobowymi

Państwo handlują danymi firm ( w tym mojej) bez zgody!

zdziwiony

A czy dane firm nie są ogólnie dostępne? Co to za tajemnica jak można wszystko sprawdzić w sieci lub stosownych rejestrach?

Bodzio
@zdziwiony

Różnica jest ogromna , przy ogólno dostępnych danych nigdzie nie ma mojej zgody na prowadzenie marketingu wykożystując moje dane , to po pierwsze , a po drugie nie ma też tam zgody na przekazywanie (odsprzedanie) tych danych innym podmiotom ! Pewna firma mi tak napisała : "Dziękujemy za Państwa wiadomość. Niezwłocznie Państwa adres mailowy zostanie usunięty z naszej bazy danych a także informacja zostanie przesłana do administratora danych FUNDACJA ROZWOJU BIZNESU CLEVER SP ZOO AL.JEROZOLIMSKIE 81/7.10 02-001 WARSZAWA NIP 7010824864, tel. 784582402. Informacje o Państwa adresie mailowym zostały zakupione od ww Fundacji z przekazaną informacją, że podmiot ten posiada Państwa zgodę na wysyłkę wiadomości(zgody marketingowe)" Wystarczy ?

olo
@zdziwiony

To, że są dostępne, to nie znaczy, że ktokolwiek ma prawo wysyłać na te adresy spam! To po pierwsze. A po drugie, nie ma prawa ta walnięta firma twierdzić, że osoba/firma, której dane kontaktowe sprzedaje, wyraziła zgodę na przesyłanie jej informacji o charakterze marketingowym i wiadomości handlowych, bo to jest bezczelne kłamstwo! Te osoby i firmy nie mają w ogóle pojęcia, że jej dane, pod które podpięta jest sfałszowana zgoda, w ogóle zostały sprzedane! To jest totalne świństwo, za które dotąd ta firma nie poniosła żadnej odpowiedzialności. Proponuję sprawdzić, ile jest negatywnych opinii osób/firm w Internecie, które zostały w ten sposób wykorzystane, na jej temat. Multum.

Tomasz

Potwierdzam, że handlują danymi osobowymi - w moim przypadku stało się podobnie - otrzymałem maile ofertowe od podmiotu który poinformował mnie, że otrzymał mój adres właśnie od tej firmy (Fundacja Rozwoju Biznesu Clever). Złożę skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w tej sprawie

wKURZONY

Gdzie można zgłosić tych złodziei skutecznie ? Policja oczywiście ma wszystko w (usunięte przez administratora) .

Katarzyna

Bardzo bym chciała dowiedzieć się paru rzeczy na temat funkcjonowania tej fundacji, czy ktoś z Was mógłby mi przybliżyć profil działalności Centrum Rozwoju Biznesu? Niestety w internecie nie ma zbyt wielu informacji na temat tego, czym się zajmują. Jaki jest główny cel tej fundacji?

ls
@Katarzyna

Prawdopodobnie omijanie podatków :)

Łukasz

Potwierdzam handlują bez zgody.

Franek

(usunięte przez administratora), zero kontaktu z nimi.

damian

firma w dalszym ciągu handluje bez zgody zainteresowanych danymi adresowymi, podany nr telefonu nie jest aktualny komórkowy pierwszy nie odbierany

mb

Czy ma ktos kontakt do tych spammerow? Sprzedaja bez zgody dane do innych firm

Nat
@mb

W odpowiedzi dostaliśmy takie dane do kontaktu: FUNDACJA ROZWOJU BIZNESU CLEVER Robert Adamczyk, Aleje Jerozolimskie 81, 02‑001 Warszawa, kom. 609 960 241, +48723832340 robert.adamczyk@bazy-dane.pl

kunegunda
@mb

tez ich szukam

SPAM

szkoda słów na takie pseudo firmy, SPAMiarze do potegi 1.Nazwisko / Nazwa lub firma STACHURA 2.Imiona MARCIN JACEK 3.Numer PESEL/REGON 74051102691 4.Numer KRS **** 5.Funkcja w organie reprezentującym PREZES ZARZĄDU taki to pseudobiznesem handuljący i spamujący

K.

W jaki sposób można zgłosić używanie danych bez zgody przez Fundacje Rozwoju Biznesu Clever ? Będę wdzięczna za podpowiedź. Pzdr K.

resty

(usunięte przez administratora) i wyłudzacze , handlują danymi do których osób prywatnych jako firmowymi dodatkowo bez zgody tych osób

Jacek

Nielegalnie handlują danymi osobowymi.

jak zablokować te (usunięte przez administratora) ??? HANDLUJĄ PARCHY MOIM MAILEM NA KTÓRY7 NIE UDZIELIŁEM ZGODY

ASAP24

Firma prowadzona przez Marcin Jacek Stachura - uprzednio właściciel firm ASAP24 i innych, który nie zapłacił kwoty ponad 1 mln zł swoim pracownikom i firmom z którymi współpracował. Zadłużenie w bankach przekroczyło 3 mln zł i więcej, dodatkowo przedstawiał fałszywe dokumenty doprowadzając do szkody dużych rozmiarów kilka jeśli nie kilkanaście firm. Firmy zamykał komornik, przed którym uciekał. Dawno powinien otrzymać zakaz prowadzenia działalności. Jak ktokolwiek z aktem oskarżenia w zakresie przedstawienia fałszywych dokumentów, może pełnić jakąkolwiek funkcję zarządczą, lub prowadzić centrum biznesu. STOP OSZUSTOM

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Rozwoju Biznesu Clever - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Rozwoju Biznesu Clever?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Rozwoju Biznesu Clever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Rozwoju Biznesu Clever?

Fundacja Rozwoju Biznesu Clever
  • Plac Bankowy 2