Sanmarks Sp. z o.o.

Opinie o Sanmarks Sp. z o.o.

iza

widziałam ich nowe ogłoszenie na robienie ankiet. Można by na to aplikować

@iza

praktycznie co chwila są zlecenia na ankiety. Nawet spoko się na tym robi

Pola

Nie ma już prowizji . Stawka godzinowa 13 brutto. Możliwość premii. Praca pod dachem z kubkiem kawy- moim zdaniem spoko. Ostatnio dali nawet kilku osobom umowę o prace.

Niepoważna firma, śmieszne projekty, brak rozwoju=SANMARKS

robert

Pracuje tam od 4 m cy mam 11 zł na rękę na godzinę 13 brutto pije kawę gadam siedzę i się nie narobie niemarzekam i płacą na czas i prezes i p dyrektor w porządku ludzie

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko TELEMARKETER w firmie Sanmarks Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Iren

Polecam, można normalnie zarobić

wodzianka55
@Iren

ale ściema ,oszukują mówia godzinówce a okazuje sie ze jak nie jestes produktywna to prowizja , i to grosze !!!!!!!

ambitna

Cześć ....w firmie Sanmarks nie jest tak żle jak masz fajny projekt i chcesz zarobić to i ponad 2000 tys wyciagniesz .Jeszcze jedna sparawa atmosfera tez bardzo fajna przynajmniej w Jarosławiu...Pozdrawiam

Sylw

Można pójść do firmy i zapytać, chociaż wiem że jest tez możliwość wysyłki CV mailowo (rekrutacja@sanmarks.pl). Potem oddzwaniają i umawiają się na spotkanie. Nie pracowałam w innym call center, wiec ciężko powiedzieć "czym różniłaby się praca tam od typowego call center". Dzwoni się przez aplikacje, system wybiera numer, masz skrypt rozmowy, sukces również wpisujesz do systemu. Czas pracy również liczy ten system.

Róża

Pisząc "lokalny" miałam na myśli Podkarpacie. No raczej ciężko porównywać zarobki w naszym województwie do innych krajów Unii

Róża

Jak na nasz lokalny rynek całkiem nieźle. Lepsze to niż siedzenie w domu, zawsze coś wpadnie. Ale jak to mówią "wszystkim nie dogodzi". Pani "Krysia" na prace w "urzędzie" też marudzi ;) tak wiec myślę że nie ma co się sugerować wszystkim co usłyszysz

domin

na każdym projekcie jest jakiś próg skuteczności. Jak go przekroczysz masz premie.

Adek

W trakcie miesiąca zmienić nie można. Możesz zmienić system rozliczania na nowy miesiąc. Czymś podobnym do tego miksu jest godzinówka+premia

somebody

nie wiem jaka osoba tyle tam zarabia ale ok...bez komentarza

abc

Z tego co wiem to można zarobić więcej i to sporo więcej. Za godzinówkę możną tyle spokojnie wziąć. Znam osoby które wybrały prowizje i zarabiają nawet 2x tyle co podałeś

LUKA

CIEKAWE ILE JESZCZE TA FIRMA POCIĄGNIE

xx

nie polecam kolezanka tam robiła dzwoniła tylko jedno i to samo mało kasy nikt nie zwracał na nią uwagi przyszła ok nie przyszła tez ok,lepiej szukac innej pracy na sanmarks szkoda czasu

@xx

a może zwracali na nią uwagi bo olewająco do pracy podchodziła ?

@avg

sorry prawidłowo a może nie zwracali na nią uwagi bo olewając do pracy podchodziła ?

avg

Ludzie różnie zarabiają, zależy ile godzin sobie wypracujesz w miesiącu i jak dobry jesteś ( bo od tego dostajesz ekstra kasę). Czasem są sytuacje że jesteś na tyle "skuteczny" że lepiej ci wychodzi system prowizji niż godzinówka. No ale tak jak pisałem wyżej, gdy nie olewasza sobie, nie przychodzisz na 6h w tygodniu pooglądać focie na necie. Ciężko jest mi ci napisać konkretna kwotę, ale powiem może tak, jak będziesz chodzić na tyle godzin ile ma normalny wymiar czasu pracy (tzn 8hx5dnix4,5tyg) minimalna masz gwarantowana. Czasem i tyle nie trzeba ganiać. Zależy tez od projektu i pewnie miesiąca np. w grudniu ciężko coś zdziałać..

avg

Pracuję już tu troszkę praca jak każda inna. Robisz- masz kase. olewasz- kokosów nie oczekuj.

xxx

Ale was wykorzystują współczuje...

werka
@xxx

Wykorzytują tzn. ? jakiś przykład

aaa

sory.. pomyliłem się poprawnie: powyżej 140godzin jest 7 zł, od 120-140 6zł, poniżej 120h -5zł

aaa

Czytając powyższe komentarze i po dłuższym stażu pracy w tej firmie - Nie podpisuje się pod nimi. Praca jak praca. Zawsze znajdzie się taki ktoś komu nie będzie pasowało. Wynagrodzenie za godzinę + premia. Stawki uzależnione od ilości przepracowanych godzin tzn. do 120h -6zl/h , 120-140 6zł/h, powyżej 140h-7zł (cena na rączkę ). Do tego dochodzą premie uzależnione od skuteczności(czy czegoś tam) na danym projekcie. Chcę zauważyć ze przy umowie o prace mamy średnio 160h (1200/160=7,50zł ). Pracujesz ile chcesz, nie martwisz się że nie masz już dni wolnych do wybrania. Spokojnie można dostosować opiekę nad dziećmi z pracą - elastyczny czas pracy. Kierownicy też ludzie- idzie się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanmarks Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w Sanmarks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanmarks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanmarks Sp. z o.o.?

Sanmarks Sp. z o.o.