Opinie o Ipopema Securities S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ipopema Securities S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ipopema Securities S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ipopema Securities S.A. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W firmie Ipopema Securities S.A. podobno płacą nawet 6500 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Prawnik? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Prawnik.

Johny_B Nowy wpis

Z tego co widze i wiem to juz na tego prawnika szukaja dosyc dlugo, takze jak by placili calkiem niezle to tego ogloszenia juz by dawno nie bylo, takze odpowiedz jest prosta

Lala

@Ex_Worker to chyba sami z siebie jeśli chodzi o warunki nie dają za dużo... tylko tyle co się 'wywalczy'?

Ex_Worker Nowy wpis
@Lala

Tak jak pisałem wcześniej, nikt sam z siebie nie da Ci wiecej, jezeli zmieniasz prace to oczywiste ze krzyczysz znacznie lepsze pieniadze i jezeli jestes w komfortowej sytuacji i masz prace szukajac nowej to albo Ci daja to co chcesz albo nie i niech sobie szukaja dalej, takze tak jezeli masz zamiar apliowac do grupy IPO to polecam od razu wynegocjowac takie wynagrodzenie co chcesz bo o premiach, podwyzkach mozesz zapomniec, nie ten pracodawca, to prywaciarz takze nie da Ci zarobic a roboty jest do zarzniecia :-)

Ex_Worker

Jezeli chodzi o cala grupe IPO, to jest tak jak wszedzie, jezeli przechodzisz z innej firmy i wynegocjujesz spoko warunki dla siebie to mozna ryzykowac, jezeli nie uda Ci sie wynegocjowac lepszych warunkow to nie polecam zmiany, tez zalezy gdzie sie trafi, czy do TFI czy do DM, z doswiadczenia moge powiedziec ze ogolnie bardzo slabe wynagrodzenia, benefity tez slabo wypadaja praktycznie nic nie ma poza opieka medyczna i to tez BASIC nad BASICAMI jakis Multisport i tyle, jezeli chodzi o ludzi, tak jak pisalem zalezy do jakiej jednostki sie trafi, czy to TFI czy DM, jedynym plusem jaki jest to ich siedziba, miejscowka jest ok centrum, blisko metro, no moze jeszcze jeden plus IPOPEMA - sa znani z kilku powodow ale juz nie bede pisal z jakich. Ogolnie szczerze, to jezeli chodzi o IPO Securities bo z tym podmiotem mialem stycznosc to nie polecam, chyba ze ktos ma dosc swojego poprzedniego BM i wynegocjuje sobie bardzo dobre warunki to mozna ryzykowac ale jezeli sa to jakies male roznice w wynagrodzeniu bo na benefity, premie itd przy tym rynku to nie ma co liczczyc, to nie szczerze nie plecam, i warto sie nawet dwa razy zastanowic, porozmawiac z ludzmi z rynku nawet jak zaoferuja pare groszy wiecej.

Paulina Nowy wpis
@Ex_Worker

Witaj, miałeś może styczność z kimś z działu prawnego? Interesują mnie informacje na temat siedziby firmy, pracy biurowej, atmosfery:) Czy przeszli obecnie na pracę zdalną?

Paulina

Cztery miesiące temu firma Ipopema Securities poszukiwała pracownika na stanowisku Młodszego Prawnika. Czy ktoś z Was brał dział w procesie rekrutacyjnym? Możecie mi opowiedzieć jak on wyglądał, jak przebiegła rozmowa i ile trwał cały proces?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ipopema Securities S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Analityk w Departamencie Rynków Kapitałowych.
Damian

Nie piszecie nic o pracy w Ipopema, a taka opinia byłaby bardzo cenna dla szukających zatrudnienia. Co sprawia, że w wątku taka cisza? Można by powiedzieć, że pracodawca dba o swoich pracowników?

admin

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Ipopema Securities S.A. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Ipopema Securities S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ipopema Securities S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ipopema Securities S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ipopema Securities S.A.
  • Próżna 9