Jp Weber Accounting & Tax Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Jp Weber Accounting & Tax Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jp Weber Accounting & Tax Sp. z o.o.

Pawel_W_Seco

Nie polecam usług tej firmy. Kadra nieprofesjonalna z nieprzyjaznym podejściem do klienta.

tommy

profil firmy nieciekawy accounting/administration/tax. Ja bylem kiedys zainteresowany praca w oddziale Investments ale zaoferowano tylko cos z ww dzialek na warunkach gorszych niz placa wroclawskie korporacje wiec...Podobno bardziej ambitnych rzeczy (corp finance, m and a) to oni robia bardzo malo i ludzi im wystarcza

Były pracownik

Również mogę polecić pracę w tym biurze rachunkowym. Dają umowę na czas nieokreślony, wypłaty są terminowo, no i podwyżki niby też, ale na zbyt wiele nie ma co liczyć. Ja przepracowałam rok czasu i ogólnie wynoszę wrażenie pozytywne. Ludzie w porządku, nie ma rywalizacji, praca spokojna (przeważnie), jakieś szkolenia, dostęp do wiedzy.

Zostaw opinię o Jp Weber Accounting & Tax Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jp Weber Accounting & Tax Sp. z o.o.