Moto-Office Sp. z o.o. Rzeczoznawstwo Ubezpieczenia

Wrocław

Opinie o Moto-Office Sp. z o.o. Rzeczoznawstwo Ubezpieczenia

Gorąco nie polecam !!!!!

NIE POLECAM, KRĘTACZ, MANIPULANT !!! KASA DAWNO JEST ALE U NIEGO W KIESZENI !!!

Kgb

Kretacz i złodziej. Ale gościa załatwię po swojemu jeszcze się zdziwi. Pamiętajcie nie dawać mu cesji wierzytelności odszkodowania z ubezpieczalni ani upoważnienia.

Klient

oszust i krętacz, pieniądze od ubezpieczyciela dostał błyskawicznie a tu podkłada umowy na fikcyjny samochód zastępczy, na pomiary, parking i jeszcze koledzy panu samochód naprawią wie pan. typowy Janusz Biznesu mam nadzieje że niebawem go CBA udupi

Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy Moto-Office Sp. z o.o. Rzeczoznawstwo Ubezpieczenia? Wypowiedz się o niej na naszym forum.

Były klient
@admin 05.10.2015, 11:37

Firma złodziejska i tyle

Zostaw opinię o Moto-Office Sp. z o.o. Rzeczoznawstwo Ubezpieczenia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Office Sp. z o.o. Rzeczoznawstwo Ubezpieczenia