Moto - Office Rzeczoznawstwo I Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Wrocław

Moto - Office Rzeczoznawstwo I Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Opinie o Moto - Office Rzeczoznawstwo I Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Magdalena

Wcześniejsze opinie miały zdecydowanie negatywny wydźwięk, a jakie jest wasze obecne zdanie na temat pracy w Moto - Office Rzeczoznawstwo I Ubezpieczenia? Czy zauważyliście zmiany w firmie? Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć zatrudnione osoby?

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Moto-Office Sp. z o.o. Rzeczoznawstwo Ubezpieczenia na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Wrocław i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Gorąco nie polecam !!!!!

NIE POLECAM, KRĘTACZ, MANIPULANT !!! KASA DAWNO JEST ALE U NIEGO W KIESZENI !!!

Kgb

Kretacz i złodziej. Ale gościa załatwię po swojemu jeszcze się zdziwi. Pamiętajcie nie dawać mu cesji wierzytelności odszkodowania z ubezpieczalni ani upoważnienia.

Klient

oszust i krętacz, pieniądze od ubezpieczyciela dostał błyskawicznie a tu podkłada umowy na fikcyjny samochód zastępczy, na pomiary, parking i jeszcze koledzy panu samochód naprawią wie pan. typowy Janusz Biznesu mam nadzieje że niebawem go CBA udupi

Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy Moto-Office Sp. z o.o. Rzeczoznawstwo Ubezpieczenia? Wypowiedz się o niej na naszym forum.

Były klient
@admin 05.10.2015 11:37

Firma złodziejska i tyle

Zostaw opinię o Moto - Office Rzeczoznawstwo I Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto - Office Rzeczoznawstwo I Ubezpieczenia Sp. z o.o.