MPHASIS POLAND Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o MPHASIS POLAND Sp. z o.o.

Patrycja

@PRACOWITA KOBIETA przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, ale nie w sposób wulgarny. Na forum nie wolno używać wulgaryzmów, w takim wypadku można się spodziewać reakcji administratora forum. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

PRACOWITA KOBIETA

(usunięte przez administratora)praca między feministkami a informatyk jest narcyzem

emek

widocznie firma nie daje możliwości rozwoju wewnętrznego. W sumie uczysz się wiele, pozyskujesz nowe doświadczenie, informacje. Ale jak masz stać w miejscu, to zmiana zawsze będzie dobrym rozwiązaniem.

Ania

To prawda, firma płaci 3 tysiące ale na rękę (brutto wychodzi troche wiecej). Całkiem fajna firma na start, jeżeli chce się zdobyć jakieś doświadczenie, raczej nie na całe życie ;)

king

Pracowałem i nie polecam. Menadżerka arogancka, jej zastępczyni taka sama.Skłócają zespoły, nastawiają ludzi przeciwko sobie. Szok. Brak szacunku dla pracownika. Szkoda nerwów na głupie babska i tyle. Brak benefitów, perspektyw. Firma dobra dla znających słabo język holenderski.

king

Iza

Dziekuje serdecznie Pol. To prawda, moje pytanie bylo za bezposrednie. Dziekuje za odpowiedz, Iza

Ania

netto czy brutto?

Lajla

hej to prawda, że w tej firmie płacą na start 3 tys. złotych?

gość
@Lajla 14.01.2015 18:47
hej to prawda, że w tej firmie płacą na start 3 tys. złotych?

prawda. ale bez benefitów, bez zaświadczenia do kredytu za to z szefem megalomanem w pakiecie.

Iza
@gość 06.02.2015 01:48

Moge zaoytac o nazwisko tego megalomana? Iza

Zyle

dzięki wielkie za przesłaną opinię. Tak to już jest z tymi korporacjami....

Kozak

Mam masę znajomych, ktorzy pracuja tam z jezykiem holenderskim. Narzekaja na brak benefitow i szefa megalomana. Moje dwie kolezanki odeszly, bo podobno nie da sie tam dostac zaświadczenia do kredytu. Ogolnie firma chyba dobra na poczatek, ale nikt z moich znajomych nie wysiedział tam dluzej niz rok.

Zyle

Super, wielki dzięki. Aaale no właśnie, napisałaś, że wysyłasz dokumenty gdzieś tam ,a potem oni pchają dalej. To gdzieś tam to jest gdzie? Wiesz, to jest kolejna korporacja we Wrocławiu, gdzie ten "open space" jest dziwnie wychwalany, a prawda jest taka, że przy nim nie da się dobrze skupić bo człowiek czuje się obserwowany i podsłuchiwany mimochodem lub i nie z każdej strony ....niestety jest to w coraz większej liczbie firm w PL i nie tylko...chyba idzie to w tym kierunku. A szkoda, bo lepiej pracuje się w kilka osób (3) w jednym pokoju....to chyba taka oszczędność...ale o tym można się rozwodzić...;-) Tak czy inaczej widze tutaj sporo papierologi, tak jak to opisujesz. A dziwi mnie jeden fakt, że skoro jest to firma dość spora, zatrudniająca kilkaset osób jak przeczytałam gdzieś tam w necie, to nikt jakoś się nie wypowiada na temat tej firmy, ani negatywnie, ani pozytywnie, w porównaniu do np HP czy UPS. Zastanawia mnie to, czy jest na tyle ok i nie budzi takich emocji...czy są inne powody;-) tak czy inaczej, dzięki za jakiekolwiek info:-)

ciekawska

Masa papierów to papiery, kwestionariusze, zaświadczenie o przetwarzaniu danych, zaświadczenie o niekaralności i masa innych w języku angielskim. Oni wysyłają połowę do USA i połowę do Bangladeszu. Dziwny system, ale prawdziwy. Może ktoś, kto tam pracuje ma inne zdanie. Ja po wejściu zauważyłam 15-20 osob w jednym pokoju i zrozumiałam, że to jest jedno wielkie call center. testy językowe na znajomość języka. psychologicznych nie było, ale była dosyć długa rozmowa z szefem, z paniami tam pracującymi i wypełnianie kolejnych papierów ( dane osobowe itd.) Rozwiałam wątpliwości ? :)

Zyle

Dzięki za odpowiedź, bardzo pomocna, ale zrodziły się nowe pytania dzięki temu postowi:-). Co to jest ta masa papierów;-) CV + List motyw. czy jeszcze jakieś inne formularze z ich strony? I jakie testy to są, językowe, excel czy jeszcze jakieś inne psychologiczne teściki? Rozumiem, że przechodziłaś już przez to . A to czy przyjmą to wiadomo, że inna sprawa;-)

ciekawska

Wysyłasz mase papierów w języku polskim i angielskim, które idą do USA i do Bangladeszu .Rozwiązujesz tam jakieś 2 testy i rozmawiasz z kimś, kto tam pracuje.Potem czekasz na odpowiedź, a czy ja dostaniesz czy nie, to już indywidualna sprawa. Mam nadzieję, że pomogłam

Zyle

Witam, ja również chciałam zapytać o mPhasis we Wrocławiu, a dokładniej czy ktoś może napisać jak odbywa się rekrutacja? Nie można znaleźć żadnej strony na wrocławski rynek z ofertami pracy. Czy prowadzą rekrutację ukrytą przez agencje pośrednictwa pracy? Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

gość

Pracuję w tej firmie i jest w miarę ok. pracuje się 8 godzin i nie trzeba zostawać dłużej, chyba, że nadgodziny płatne albo do odbioru. Pensja to trochę powyżej średniej krajowej. Z minusów - niestety nie ma żadnych benefitów, ale z plusów - chyba wszyscy po roku dostają podwyżkę.

ciekawska

Witam, Jestem zainteresowana pracą w tej firmie, dlatego chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca ? Ile godzin dziennie się pracuje ? Ile wynosi wynagrodzenie ? Jaka atmosfera panuje w pracy? Bardzo proszę o szczerą i obiektywną odpowiedź, Z góry dziękuję

Zostaw opinię o MPHASIS POLAND Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPHASIS POLAND Sp. z o.o.