Accounting Partners Sp. z o.o.

Kraków

Accounting Partners Sp. z o.o.

Opinie o Accounting Partners Sp. z o.o.

Sławomir

Jak postrzegacie pracodawcę Accounting Partners Sp. z o.o.? Dawno nic nie pisaliście na ten temat. Czy warto aplikować do firmy? Czy przedsiębiorstwo gwarantuje rozwój i poszerzanie kwalifikacji? Jakie macie zdanie o wysokości wynagrodzenia?

Czy mógłby ktoś polecić firmę Accounting Partners osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Justyna

Dobra firma dla kogoś kto zaczyna jak i kontynuuje swoją karierę w księgowości. Jest się od kogo uczyć i z kim weryfikować swoja wiedzę. Wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie.

Monika

Dziękuję za zaangażowanie biura w losy mojej firmy. Super, że nie ma żadnych ukrytych kosztów i że faktura na koniec miesiąca jest dla mnie jedynie miłą niespodzianką. :) Polecam

Paulina

Miałam problem ze sporządzeniem listy płac - mogłam liczyć na wszelaką pomoc. Przy zakładaniu firmy i pomoc przy podatkach jak najbardziej.

Zostaw opinię o Accounting Partners Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Accounting Partners Sp. z o.o.