Opinie o JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo w Warszawa

JPMorgan Chase Bank Przedstawicielstwo
2 10 88 5 1
Osator Nowy wpis

Super praca za duże pieniądze ale nie dla narzekaczy forumowych, który przegrali z lepszymi od siebie podczas procesu aplikacji........Nie jesteście w stanie pojąć, że byli od was lepsi? Ja nie znam dobrze angielskiego nawet

Grzgorz87

Pytanie do zatrudnionych :) Jak długo czekaliście na zkończenie background screening? U mnie już trwa dość długo, list intenycjny otrzymałem, czekam teraz na skierowanie na badania lekarskie ale cisza. Mam zacząć 1 października wiec już chyba powinno być powoli wszytsko załatwione. W mailu otrzymałem informację, że pierwszym krokiem jest właśnie pozytywne zakończenie background screening. Będę wdzięczny za odpowiedź Grzesiek

Maciej
@Grzgorz87

Co prawda nie odpowiem na Twoje pytanie, ale chciałbym skorzystać z tego, że brałeś udział w procesie rekrutacyjnym, więc może mógłbyś dodać, jak wyglądała rozmowa z pracodawcą? Chciałbym zweryfikować, czy były do wykonania jakieś zadania przed tym, zanim otrzymałeś pozytywną decyzję.

Grzgorz87
@Maciej

Najpierw rozmowa z Headhunterem, następnie rozmowa "online" (polegało na nagraniu odpowiedzi na kilka pytań), następnie rozmowa w biurze i zaraz po niej test (case study) ok 1h. Odpowiedź pozytywna od razu na drugi dzień.

Xx
@Grzgorz87

U mnie to samo.. Też czekam..

Tori Nowy wpis
@Xx

Hej, czy moge sie zapytac do jakiego departamentu trzeba bylo case study zrobic?

Nikki

Czy ktoś z was robił „pymetrics games ” ?i może mi powiedzieć czego mogę się spodziewać w 12 pytaniach? Jak się najlepiej przygotować?

Łańcuszek Nowy wpis
@Nikki

I jak, zrobiłaś/eś pymetrics games? Bo też mnie to zastanawia.

Neni

Ile czasu czekaliscie na kazdy etap rekrutacji? Po jakim czasie od wyslania cv odzywaja sie mailowo?

Genny
@Neni

Ja np. wyslalem na poczatku kwietnia a odezwali sie pod koniec maja, roznie z tym jest w zaleznosci do jakiego dzialu szukaja itp, ogolnie procesy rekrutacyjne widac ze bardzo dlugo trwaja.

Ononi
@Neni

U mnie cały proces trwał jeden miesiąc, od wyslania cv do podpisania listu intencyjnego.

Tak3Nie
Genny
@Ononi

A mozesz napisac na jakie stanowisko aplikowales ? Do jakiego dzialu itp na jaki grade: Analyst/Associate/VP i ile Ci zaproponowali brutto ? Z gory dzieki wielkie za info !

Tak3Nie
Tom
@Neni

Podsylam swoj harmonogram etapow rekrutacji: 9 lipca - wyslanie CV 9 lipca - rozmowa z rekruterem, screening interview oraz zaproszenie na online interview 12 lipca - online interview (mialem pare dni na jego zrobienie) 15 lipca - zaproszenie od rekrutera z Indii na rozmowe z managerami 'in person' - z uwagi na to ze nie jestem z Warszawy udalo sie umowic na video interview 17 lipca - interview z managerami 18 lipca - pozytywna odpowiedz w sprawie interview 30 lipca - list intencyjny

Daria
@Tom

@Tom a czy pamiętasz jak zadzwonil do ciebie rekruter z Indii, czy dostałeś potwierdzenie o umówionej rozmowie? Bo do mnie tez zadzwoniła osoba z HR z Indii i zaprosiła na rozmowę, ale nie dostałam żadnej informacji gdzie odbędzie się rozmowa

Tom Nowy wpis
@Daria

Tak, dostalem albo w ten sam dzien albo na następny. Nie dostałaś tego?

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Zainteresowana
Nazwa działu: Finanse

Sporo widzę tutaj opinii na temat samej rekrutacji.. A czy jest tu ktoś kto tam obecnie pracuję bądź pracował i może wypowiedzieć się na temat panującej atmosfery, ilości pracy itp? Polecacie?

Olga
@Zainteresowana

Super, że zainteresowałeś się tym tematem. Sama jestem ciekawa wypowiedzi obecnych pracowników. Dajcie znać jak wam się pracuje w firmie i oczywiście czy pracodawca zapewnia wam jakieś dodatkowe premie uznaniowe. To bardzo duży plus w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Nazwa działu: Finanse

Finalnie dział HR rozczarował mnie i raczej nie wezmę już udziału w żadnej rekrutacji do tej firmy. Rekrutacja wygląda tak: 1. wysłanie CV 2. email z linkiem do video interview - nagrane wcześniej pytania, nagrywają Twoje odpowiedzi 3. ok. 2 dni później - pierwszy telefon, pytanie o oczekiwania finansowe i dlaczego aplikujemy, co wiemy o tym stanowisku albo jak sobie wyobrażamy pracę na nim 4. umówienie rozmowy, w moim przypadku przez osobę z Mumbaju 5. rozmowa w ich biurze przy rondzie ONZ, właściwie dwie rozmowy - dwa zespoły po dwie osoby, nie znają swoich pytań więc mogą się powtarzać, obie rozmowy po angielsku. 6. telefon z ofertą. Dlaczego rozczarowanie? Umówienie rozmowy face to face - dwa razy musieliśmy umawiać, bo pierwszą rozmowę chcieli przełożyć z jakichś ich wewnętrznych powodów. Ponieważ pracuję na pełen etat i rekruterom ten fakt był znany, wyraźnie prosiłam o rozmowę w godzinach porannych, żeby nie zaniedbywać obecnej pracy. Przy pierwszym umawianiu to było respektowane, przy drugim - pani powiedziała, że mogę przyjść na 12 albo w ogóle, bo chcą tą pozycję zamknąć już w tym tygodniu i nie ma innych terminów. Myślę, że JP Morgan spokojnie poradziłby sobie z wyznaczeniem innych rekruterów, jeśli jeden czy dwóch z nich nie mógł przeprowadzić rozmowy rano, a podejście "przyjdź wtedy kiedy nam pasuje albo żegnamy" i oczekiwanie, że poświęcę moje obecne zobowiązania zawodowe nie współgrało z ich wizerunkiem firmy, która wszystkich traktuje z szacunkiem, wyrozumiałością, jako partnerów itd który chcieli mi sprzedać na rozmowie. Komunikacja kuleje - potwierdzenie rozmowy dostałam dopiero na dzień przed, chociaż rozmowa była w poprzedzającym to tygodniu. I największy minus - telefon z ofertą, pan przeszedł do warunków finansowych... które były 20% niższe niż moje minimum, które kilka razy było wyraźnie wyznaczone. Na odpowiedź, że nie mogę zaakceptować wynagrodzenia niższego niż obecnie pan z HR powiedział, że w takim razie skonsultuje z managerem odpowiedzialnym za budżet i oddzwoni do mnie następnego dnia albo we wtorek po Wielkanocy. Telefon w dalszym ciągu milczy :) Oczekiwałabym minimum kultury zawodowej i nawet jeśli odpowiedź była negatywna (a pewnie była) to oddzwonienia z krótką informacją "dziękujemy za udział w rekrutacji, niestety warunki finansowe się nie zgrały". Myślę, że rekruterzy też by nie docenili, gdybym bez żadnej informacji nie przyszła na rozmowę albo nie odbierała ich telefonów. Przykre.

Tak22Nie1
Ania
@prawie pracownik

A jak z zarobkami? Mozesz podac widelki? Ile proponuje na stanowisku associate, lub VP?

@Ania

Mi zaproponowali 8000 brutto. W nazwie stanowiska niestety nie było czy to associate, VP czy co innego, a oferty już nie mogę znaleźć.

Nick
@prawie pracownik

Możesz powiedzieć, jakie mniej więcej były pytania podczas tego wirtualnego spotkania?

@Nick

Tak średnio pamiętam, ale to nie były pytania związane bezpośrednio z Tobą i stanowiskiem, a raczej takie wstępne ogólne - dlaczego JPMorgan, dlaczego aplikujesz, jakie są trzy zalety które podkreśliłby Twój obecny manager itd. Pytania po angielsku oczywiście.

Shem
@prawie pracownik

@Prawie pracownik@ a mozesz napisac ile czekales na telefon z oferta po rozmowie z nimi na Rondzie ONZ ? Z gory dziekie wielkie za info ! Shem

Prawiepracownik
@Shem

Zadzwonili do mnie następnego dnia, z tym że dzień mojej rozmowy był ostatnim dniem rozmów na to stanowisko.

@prawie pracownik

Rekrutacje prowadzi sie do konkretnych działów a ich menagerowie przykeżdżają czesto z innego kraju na 3-4 dni rozmów kwalifikacyjnych ciurkiem. Wtedy nie ma możliwości przełozenia rozmowy...nie zawsze jest możliwość elastyczności

Jdkfg
@prawie pracownik

Ja spotkalam sie prawie z identyczna sytuacja. HR porazka.

kandydatka

Mała uwaga co do pań pracujących w HR. Jeśli już podajecie mi swoją zapracowaną dłoń i dochodzi do spotkania vis-à-vis, to szanujcie też mój czas i bez względu na wynik rekrutacji wyślijcie maila zwrotnego. Tym bardziej, że same zapewniacie, że taką wiadomość wyślecie. O telefon zwrotny nie śmiem nawet prosić. Nie jestem przypadkową osobą, która przychodzi na rozmowę z ulicy. Okażcie trochę profesjonalizmu.

Tak31Nie
Marianna
@kandydatka

Nie przejmuj się. Ja byłem na interview rok temu i nadal nie mam feedbacku. Z praktycznego punktu widzenia nie dziwi mnie to. Mają wielu kandydatów i wybierają najlepszych. Jakby mieli dzwonić z odmową do wszystkich to zajęło by to kilka lat i wymagałoby zatrudnienia setek ludzi w tym celu. A to kosztuje. Tak to już jest.

Tak4Nie7
bnk
@Marianna

Dysponują profesjonalną aplikacją do zarządzania procesem rekrutacyjnym, która wysyłkę informacji zwrotnej bardzo ułatwia. Poza tym wysłanie informacji zwrotnej po spotkaniu face to face wydaje się być wyrazem elementarnego szacunku wobec kandydata.

Tak16Nie
nick2
@Marianna

czy uważasz, że po 4 (!) spotkaniach rekrutacyjnych nie należy się kandydatowi chociaż zdanie informacji zwrotnej?

Tak13Nie
Lili
@Marianna

Odpowiedź dziękująca za rozmowę jest zwykłą formułką, przygotowaną wcześniej i po prostu "wklejoną" do maila. Wypada podziękować kandydatowi za rozmowę i poświęcony czas. Tego wymaga kultura. Jeśli ktoś stara się o to, by jego wizerunek był profesjonalny, powinien poświęcić minutę na wysłanie maila z odpowiedzią negatywną. To nie podlega dyskusji więc Twoje tłumaczenie, że zajęłoby to kilka lat jest co najmniej dziwne.

JIMMY
@nick2

Z tym się zgadzam, to już jest lekkie przegięcie ! W takim przypadku, JPMC HR z szacunku do czlowieka powinien sie skontaktowac i podziekowac za uczestniczenie w procesie rekrutacji, no coz, trzeba podobnie z nimi postepowac i tyle, na Linkedinie jest podobnie, jak Ty sie odzywasz to nic nie odpisuja, a jak oni chca to oczekuja ze czlowiek odezwie sie po minucie, trzeba to tego podobnie podchodzic i miec wyjeba......e i tyle, nie stresowac sie zbytnio, jezeli chodz takze o JP to tez samemu mozna sprawdzic sstatus na ich stronie na swoim koncie, tylko przegiecie z ich strony jest to ze niby mowia ze odpowiedz bedzie szybka a odzywaja sie po 2 miesiacach, zalosne ale prawdziwe, wiem ze to korpo i pracowalem w wielu, ale wszedzie jest podobnie nie mowiac juz o CITI czy BNP Securities, jak macie inne opcje niz te korpo to polecam robcie cos innego bo cale zycie w korpo nie bedziecie pracowali.

Kate

A może ktoś z pracujących się wypowie jak jest w firmie? Większość postów dotyczy rozmów kwalifikacyjnych

@Kate

Wrzuciłam info na gorze. Jak już się dostaniesz to pracuje się bardzo przyjemnie. Polecam:)

@Kate

Zgadzam się. Pracuję ponad rok. Mam super managera, bardzo dobre zarobki, możliwosci rozwoju i działalności dodatkowej typu wolontariat. Bardzo polecam ;)

Kyc analyst

Czy będą prowadzone jeszcze rekrutacje do działu kyc?

@Kyc analyst

Jest kilka rekrutacji.

Tak3Nie9
...

To się nie pchaj na team leadera, bo będziesz musiała zarządzać różnymi ludźmi. Dobrze dla nich, że zrezygnowałas z rekrutacji.

Tak12Nie1
Nick

(usunięte przez administratora) guy

Pm

W firmie działa zasada diversity & inclusion. Nie ma dyskryminacji. Z takimi poglądami faktycznie byś się tu nie odnalazła...

Tak7Nie1
Natalia

(usunięte przez administratora) po dolaczeniu do jest calkiem oki. funkcje ktore maja to typowy back-office wiec jesli ktos liczy ze bedzie sie rozwijal to szukajcie inne miejsca

Tak2Nie3
checker

Taki mały komentarz...Przedstawicielstwo banku na Emilii Plater zatrudnia kilka osób. Powyższe komentarze dotyczą JP Morgan Poland Services czyli otwartego w 2018 roku Shared Service. Polecam sprawdzić komentującym jakiej firmy dotyczy ich komentarz zanim go dodadzą :)

Miska
@checker

na emilii plater nie zatrudniaja, to reprezentacyjny oddzial banku. nic ciekawego...

Tylko niesmak pozostał

Po moich doświadczeniach potwierdzam poniższe wpisy dotyczące rekrutacji. Po trzech etapach rekrutacji (dwa zdalnie, jeden w biurze w Warszawie) żadnego feedbacku. Można zapomnieć nie tylko o informacji, co kandydat mógłby poprawić, ale także o zwykłym "dziękujemy za udział, wybraliśmy innego kandydata". Mail z pytaniem o status rekrutacji zbyty "prosimy o cierpliwość" i ciszą. Profesjonalizmu brak. A później wielkie zdziwienie, że ludzie nie chcą pracować w banku i nie czują się zaszczyceni mogąc się stawić na rozmowę. Sama rozmowa bez żadnych konkretów, tylko omówienie opisu stanowiska i pytanie, czy kandydat widzi analogie pomiędzy wymaganiami a swoimi przeszłymi doświadczeniami.

Tak4Nie2
Tylko niesmak pozostał

Po moich doświadczeniach potwierdzam poniższe wpisy dotyczące rekrutacji. Po

Wrooooo

Witam, Czy moze ktos opisany wszystkie benefity ktory JPM daje ?

Adrian

Witam, Do osób pracujących w JP Morgan, jakie są widełki na stanowisko Analyst ?

Tak8Nie
Monika

Ja pracuje już pół roku - moja najlepsza praca w życiu (staż 15 letni w różnych korpo) - pełna swoboda zero micromanagementu - jestem bardzo zadowolona i polecam. Proces rekrutacji długi ale warto. Zajmuje stanowisko kierownicze (mam team 14 osobowy). Wynagrodzenie wyższe niż rynkowe. Aplikujcie bo warto:)

Tak5Nie5
Andrzej
@Monika

Jakie zarobki na stanowisku kierowniczym?

@Andrzej

Są widełki w zależności od Grade i zajmowanego stanowiska kierowniczego ale myśle ze od 12 k w górę można spokojnie zakładać

Zawiedziony
Nazwa działu: Finanse

Witam, Ja rowniez zawiodłem sie na JP jezeli chodzi o rekrutacje, ktorą w brew pozorom maja bardzo rozbudowaną. Ktos mial sie ze mna skontaktować jaka jest decyzja... i zero.... brak poszanowania drugiej osoby. Uwazam ze jest to dosyc młoda firma na warszawskim rynku, duzo procesow przenoszą. Osobiście uwazam, że dział HR mocno kuleje, albo maja slabe procedury albo slabo ułożony lańcuch postępowania rekrutacyjnego. Ale wytlumaczenie ze sa amerykańską firmą dlatego sie nie odzywaja jest nie dopuszczalne, ja rowniez pracowalem w wielu zagranicznych firmach korporacyjnych, również amerykańskich. Jezeli ktos pisze, że to sa amerykanie i tak sie zachowuja to chyba pracowal w amerykanskich restauracjach;) Myślalem, że firma wprowadzi nowe lepsze standardy na naszym rynku;(

Zawiedziony

Byłem na rozmowie w grudniu. Przyjechałem ze Śląska specjalnie na tą rozmowę (II etap). Kasa na bilety wydana, dzień wolny w pracy. Rozmowa wydaje mi się że przeszła dobrze. Rozumiem że mogli nie chcieć podjąć współpracy ze mną, ale zapewniali mnie na rozmowie że po nowym roku odezwą się z decyzją. Na początku lutego dzwoniłem jeszcze do osoby z którą miałem pierwszy etap. Poprosiłem ją żeby dała mi znać, czy mam czekać na odpowiedź czy nie... Osoba ta zapewniła mnie że wyśle informację mailem. Tej wiadomości też się nie doczekałem.... Wszystko to mało profesjonalne.

Tak17Nie
Angie
@Zawiedziony

Takie niestety sa amerykanskie zwyczaje, ze jesli kandydat nie jest super, to ma sie go gdzies i nawet nie wysilaja sie zeby napisac email. Wiem, bo pracuje w Stanach od studiow, takze w sektorze IT i finansowym. Podobnie chyba jest tez w zyciu prywatnym, ze jak jestes bogaty i czlowiekiem sukcesu, to masz mnostwo przyjaciol i wszyscy cie lubia. Gdy sie noga podwinie, wszyscy znikaja.

Tak6Nie
Andrzej
Nazwa działu: Finanse

Rozumiem przykre doświadczenia osób którym JPMorgan nie zaproponował pracy. Zapewne mają powody do takich odczuć. Moja rozmowa była bardzo udana i pracuję aktualnie w tej firmie. Pod kątem równowagi praca życie prywatne, traktowania pracowników i wynagrodzenia to bardzo dobry pracodawca. Trochę niemiłym doświadczeniem jest brak służbowego laptopa i telefonu komórkowego (w wypadku pracy z domu używamy własnych urządzeń). Nie mozna swobodnie inwestować na giełdzie o czym kandydat dowiaduje się już w pracy. Mieszane uczucia u ludzi budzi również agenda LBGT która jest powszechna. Sumarycznie warunki są lepsze niż w innych znanych mi firmach.

Tak4Nie5
noname
Nazwa działu: IT

Do rozmowy nigdy nie doszło, gdyż nie uważam za stosownym poświęcanie czasu na proces rekrutacji, w którym osoba rekrutująca sama nie może się zdecydować, jakie stanowisko jest przedmiotem rekrutacji.

Tak6Nie
Mary

Bylam na rozmowie w JP na stanowisko kierownicze. Pani dyrektor departamentu operacji, z ktora mialam rozmowe, wykazala sie kompletnym brakiem szacunku do kandydata. Zadawala pytania od niechcenia, nie patrzac mi nawet w oczy. Pomijam juz fakt, ze pytania nie do konca zwiazane byly ze stanowiskiem na ktore aplikowalam. Momentami byla wrecz nieprzyjemna. Zero jakiegokolwiek profesjonalizmu. Nie wiem czy jest to standard prowadzenia rozmow, ale jesli tak miala by wygladac praca z ta Pania, jak ta rozmowa, to szczerze wspolczuje ludziom ktorzy sa zmuszenia do niej raportowac. Nie polecam! Strata czasu na rozmowy z ludzmi, ktorzy maja Cie za nic...

Tak66Nie

Soleil
@Mary

Gdybym chciała napisać moją opinię odnośnie rozmowy rekrutacyjnej do JP napisałabym dokładnie to samo co Mary, więc nie ma sensu się powtarzać. Poza jednym wyjątkiem - nie aplikowałam na stanowisko kierownicze. Reszta się zgadza. Może to taki nowy standard...

Tak12Nie

Kasia
@Mary

Tej pani już w firmie nie ma

Tak3Nie1

PMZ
@Mary

Chciałbym również podpisać się pod tym co wyżej, też byłem na rozmowie w JP, na stanowisko szeregowe. Rozmowa również trwała pół godziny, z tym, że została podzielona na dwie tury. Niestety w tym czasie nie można się zbyt wiele dowiedzieć na temat samej pracy, warunków, oczekiwań itp. nie tylko z mojej strony, ale także uważam, że pół godziny to zbyt mało czasu aby móc również przedstawić siebie potencjalnemu pracodawcy. Też miałem wrażenie, że osoby przeprowadzające ze mną tę rozmowę nie były zbytnio do niej przygotowane, zadawały te same pytanie według jednego szablonu, a jak przyszła kolej na moje pytanie okazało si, że już jest niemal po czasie. Na mojej rozmowie była pewna pani o blond włosach i poza przedstawieniem się zadała mi jedno pytanie, po którym okazało si, że dowcipy o blondynkach nie biorą się jednak z niczego. Podczas całego tego procesu, zakończonego dla mnie niepomyślnie, miałem wrażenie, że panują tam podwójne standardy. Otóż w sytuacji gdy otrzymuję mejla z zaproszeniem na rozmowę w ciągu dnia gdy jestem zajęty swoją obecną pracą i nie mogę od razu odpowiedzieć na wiadomość, urywają się do mnie telefony od nich, że mam na skrzynce mejla i żebym odpowiedział. W drugą stronę jednak działa to zupełnie inaczej, otrzymanie jakiejkolwiek odpowiedzi, jeśli następuje, to zwykle po kilku dniach, po przypomnieniu. Przy okazji chciałbym "pozdrowić" pewnego pana z działu rekrutującego i powiadomić go, żeby na przyszłość, jeśli umawia się na coś z kandydatem na dane stanowisko, to żeby tych ustaleń dotrzymywał. Człowiek podobno jest wart tyle co jego słowo.

Tak13Nie

tajne przez poufne

Wytłumaczcie mi jedno. Na jednej ofercie opublikowanej na stronie firmowej, podane jest następujące wymaganie: "Flexibility of operating hours to include overtime, holidays, and weekend testing". Czyli co, firma z góry sugeruje że trzeba się nastawić na pracę z częstymi nadgodzinami i pracę w weekendy ? Jeśli tak, to kto będzie na to aplikował?

Tak7Nie

JJ
@tajne przez poufne

Nie. Zpecyfika niektórych stanowisk np. w finansach ma to do siebie, że przy zamknięciu kwartału/roku jest dużo pracy. Wtedy się pracuje dłużej/w weekendy za co dostaje się dodatkowe wynagrodzenie/dni wolne. To żaden rocket science tylko standard w wielu międzynarodowych firmach.

Tak3Nie2
Alex

Obiecany był kontakt z kandydatem po rozmowie , już minął miesiąc , absolutny brak profesjonalizmu

Tak5Nie

nick
Nazwa działu: Finanse

jezeli marzyliscie o zostaniu polskim hindusem to firma w sam raz dla was! urzeknie was atmosfera prostoty , ciaglego monitoringu wszystkiego co robisz, zblokowanego internetu i kiepskich benefitow. praca w sam raz dla ludzi po studiach ktorzy znaja jezyk ale nic po za tym.

Tak9Nie1
anonymous

Tak8Nie1

Monika

Na stronie internetowej JPMorgan Chase Bank znajduje się wiele ofert pracy, skierowanych do osób chcących podjąć zatrudnienie w biurze w Warszawie. Cv należy wysyłać w języku angielskim. Wszystkie ogłoszenia, wymagania oraz pozostałe szczegóły znajdziecie pod następującym linkiem: http://jobs.jpmorganchase.com/ListJobs/ByCountry/pl/sortdesc-postedon/ Czy ktoś zamierza wziąć udział w obecnej rekrutacji? Jeśli tak, to podzielcie się z nami jej przebiegiem oraz wynikiem.

Not_JP_Employee

Ja zaaplikowałem na początku kwietnia. Po kilku dniach miałem rozmowa przez telefon - głównie chyba sprawdzała mój angielski, później zaproszenie do Warszawy na rozmowę 'face to face'. Przejechałem pół polski, żeby porozmawiać niecałe 30 minut... Osoba, z jaka rozmawiałem była zupełnie nieprzygotowana — nawet nie miał mojego CV. Mimo wszystko rozmowa poszła dobrze i powiedziano mi, ze w ciągu 2 tygodniu będę miał ostatni etap. Czas mijał, jednak nikt się do mnie odezwał. Kiedy udało mi się do nich dodzwonić, okazało się, ze osoba z HR odeszła (wg mnie oni to outsource'uja) i nikomu nie przekazało moich dokumentów. Może to tylko zbieg okoliczności, ale spodziewałbym się trochę lepszej organizacji.

Tak16Nie
Monika

@Klaudia, czy jesteś zainteresowana pracą w JPMorgan Chase? A może już złożyłaś swoje CV i czekasz na odpowiedź? Trzymamy kciuki. Czy mogłabyś nam zdradzić na jakie stanowisko zamierzasz aplikować/aplikowałaś? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna dla użytkowników forum.

Tak8Nie1
Klaudia

Czy ktos przeszedl juz szkolenie? Jakie wrazenia?

Tak7Nie1
Banking PM
@Klaudia

Każdy dział ma swoje szkolenia. Oprócz tego jest 4 dni induction training gdzie omawiane są sprawy HR, BHP, compliance, wartości firmy itp. Wszystko zgrabnie zaplanowane

Tak1Nie1
Klaudia