Opinie o Radio Parada Sp z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radio Parada Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Radio Parada Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Parada Sp z o.o. w Łódź

Bardzo dobra atmosfera dobre możliwości rozwoju można się dużo nauczyć nie rozumiem niektórych wcześniejszych komentarzy dotyczących tego miejsca pracy

Widziałem, że pojawiły się ostatnio ogłoszenia wedle których Radio Parada poszukuje różnych pracowników. Miałem zamiar wysłać swoją aplikację, ale po tym co tutaj widzę... Naprawdę jest tak źle?

nik

Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym "radiu". (usunięte przez administratora)

DeeDee

Masakra to za mało powiedziane. Radio Parada zdobyłoby główną nagrodę w konkursie na najgorsze miejsce pracy. (usunięte przez administratora)

Dziennikarz

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Od razu wiedziałam, że mimo braku doświadczenia kończąc swoją karierę w tym radiu wyjdę z o wiele większą wiedzą i aspiracjami na przyszłość.

Podstawowe pytania zadawane przy takich rozmowach. Raczej nic nadzwyczajnego/dziwnego.

Zulu

1. Zła atmosfera 2. Marne zarobki (usunięte przez administratora)

Bronek

Polecam serdecznie. Szefostwo wymagające, ale to jest praca, a nie przedszkole. Mila i przyjazna atmosfera w firmie daje duży komfort.

KeTi

Omijajcie z daleka!

PePe

Odradzam wszystkim.

seew

Okropna atmosfera, wszyscy niemili i roszczeniowi

miki

Stawka, jaką proponują na początek pracy jest, co najmniej śmieszna, w przeliczeniu wychodzi (usunięte przez administratora)zł netto/h

On

MASAKRA

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radio Parada Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Radio Parada Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radio Parada Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Al. Piłsudskiego 141
    92-318 Łódź