Opinie o Radio Parada Sp z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radio Parada Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Radio Parada Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Parada Sp z o.o. w Łódź

odbywalam praktyki w tym radiu i bylam zadowolona. bardzo profesjonalnie tutaj do wszystkeigo podchodzą. zarówno do pracowników jak i słuchaczy. poza tym praktyki w takim radiu dobrze wyglądają w cv.

Daniel

Mi się tu podoba, na prawdę. Pracowałam u konkurencji i byla tragedia. Zero szacunku do pracownika, opóźnienia w wypłatach, bardzo niska stawka. Tutaj jest mi po prostu lepiej. Poza tym niejednokrotnie czuje się doceniania.

Daniel

Czy firma prowadzi może rekrutacje?

Kaśka

Brawo za powiedzenie prawdy!

Głupie gadanie. Z żadną z tych sytuacji się tutaj nie spotkałem. Do tego uważam, że praca tutaj jest bardzo spoko. Na prawdę nie ma na co narzekać. Ja wiedziałem na jaką stawę się piszę, bo zalezy mi głownie na doświadczeniu. A tutaj zdobedę bardzo dobre. Żal mi Ciebie i ludzi, którzy wiedza ile będą zarabiać, a potem się plują, że za mało. Czy Wy jesteście poważni. No jak dzieci...

grzesiek
@:/

:/ oraz cała redakcjo radia parada - słowo "naprawdę" piszemy łącznie, to jeden wyraz. pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

Piotrek
@:/

To dlaczego nie potrafisz się podpisać? Podaj imię i nazwisko oraz czas kiedy pracowałeś, a te całe "zadowolenie" z pracy zostanie zweryfikowane :) Zapraszam do rzetelnej dyskusji.

Dziennikarz

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Od razu wiedziałam, że mimo braku doświadczenia kończąc swoją karierę w tym radiu wyjdę z o wiele większą wiedzą i aspiracjami na przyszłość.

Podstawowe pytania zadawane przy takich rozmowach. Raczej nic nadzwyczajnego/dziwnego.

Kinga

Miałam praktyki w tym radiu i źle nie było. Bardzo dużo się tu nauczyłam i zdobyłam cenne doświadczenie, polecam każdemu.

Łołołoooo

Ja sobie chwalę tego pracodawce. Jakiś zmasowany atak hejterów. ŻENADA. Ja pracowałam tu długo i wiem, ze wcale nie było tak źle jak tutaj jest opisywane. To zwykła ściema. Nie wierzcie w te bzdury....

Marcinos

To dobra praca, w porządku przełożeni i godne pieniądze.

qwert

Dla mnie to zwykłe miejsce pracy. Przychodzę, robię swoje, dostaję za to wynagrodzenie i tyle. Na plus, że nie ma jakiejś wielkiej presji, więc się w pracy nie stresuję.

Kiwikaka

tak, były

Chyba słaby z Ciebie detektyw... Ja jestem byłym pracownikiem i moim zdaniem to oczernianie radia to jest spora przesada. Wiadomo, idealnie nie było, ale pokaż mi firmę która w 100% nie ma sobie nic do zarzucenia. Jak dla mnie praca byla bardzo w porządku, czułem się doceniany. A do tego kasa nie była najgorsza. Pracę w radiu parada oceniam jako bardzo przydatne doświadczenie.

kluseczka
@tak, były

no dokladnie, ludzie, przecież wiadomo, ze praca pracy nierowna jak też ile ludzi tyle opinii. mik akurat odpowiadala praca w tym radiu. nie miałam na co narzekac.

o.n.a.

Wiadomo, nie zarobisz tu kokosów. Ale atmosfera bardzo dobra. Aż się chce do pracy chodzić. I przede wszystkim za to cenię sobie to radio. A poza tym nigdy nie ma opóźnień jeżeli chodzi o pensje.

vandetta

Han.
@vandetta

Również odbywałam praktyki w tym radiu. Organizację, podejście i profesjonalizm tej firmy oceniam bardzo poprawnie. Dużo mi dały te praktyki, sporo się nauczyłam, przede wszystkim wiedzę teoretyczną stosować w praktyce, polecam.

Renata90

Dla mnie to byla dobra praca, i tyle. Traktowalam to jak zwykłą firmę, więc nie oczekiwalam gruszek na wierzbie. Wywiązali sie ze wszystkiego więc nie mam się czego czepiać.

krewna

hej, zlozylam wlasnie cv do radia parada. znajoma pracowala i sobie chwali. zachęciła mnie żebym i ja się u nich postarała o pracę. podobna wiele można się nauczyć i przyszli rpacodawcy beda dobrze patrzec na doswiadczenie w tym radiu. do tego kasa też podobno nie jest zła.

Olka

Można się rozwijać i spokojnie pracować. Początki u każdego były trudne. Zdarzały się jakieś błędy ale nie takie żeby od razu kogoś wyrzucić czy zablokować wypłaty. Po prostu dodatkowe szkolenie i człowiek ruszal dalej.

Miły

Mi się podoba w tym radiu. Co prawda niedlugo tu jestem, ale jest bardzo w porządku. Na razie nie widzę żadnych przeszkód ani minusów. Płacą jak dla mnie spoko, terminowo. Nie steruje się pracą (chyba pierwszy raz w zyciu). Ogólnie to radio daje rade.

crazy

Pracowałem zaraz po szkole i jak mnie pytają ludzie czy warto tam iśc to zawsze mówię, że tak. Człowiek się zetknie z kreatywną pracą, nabierze doświadczenia i przywyczajeń (chodzi o te pozytywne :D) co przyniesie profity w przyszłości.

Paradka

Radio mogę opisać jako solidne, profesjonalne i rozwojowe. Nie stoimy w miejscu, tylko można awansować i stale się rozwijać. Praca nie jest jakoś stresująca, można się przyzwyczaić.

Ada to nie wypada

Masz dwa wyjścia - pracować i zarabiać nie najgorsze pieniądze, albo narzekać i zostać zwolnionym. Z ludźmi w pracy da się dogadać, nie ma spin w tym radiu, PRZYNAJMNIEJ NIE ZE MNĄ

alanita

Podejście do pracy w radiu każdy ma inne. Ja spróbowałam i nie żałuje. Zarobki zadowalające, a atmosfera pracy przyjazna.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radio Parada Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Radio Parada Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radio Parada Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Al. Piłsudskiego 141
    92-318 Łódź