Opinie o Radio Parada Sp z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radio Parada Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Radio Parada Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Parada Sp z o.o. w Łódź

policja

Wcale nie jest taka zła płaca jak każdy uważa. Radzę się przekonać na własnej skórze. Ja pracuję już od dobrych kilku lat i sobie chwalę.

Kejti

Pracuję tutaj od miesiąca i jak na razie bardzo sobie chwalę. Szefowa bardzo przyjazna i idzie na rękę. Zarobki ok.

Kolcia

Sceptycznie byłam nastawiona do pracy w radiu... Ale stwierdziłam, że chcę spróbować… i jest naprawdę ok. W poprzedniej pracy non stop spóźniali się z wypłatami, a do zapłącenia rachunki, kredyt…. Starsznie to było męczące. W radiu parada nie spóźniają się i kase mam lepszą więc raczej jestem zadowolona.

dziewczyna

Mi się bardzo podoba praca w radiu parada. Jest dobra kasa i sporo się tu uczę nowych rzeczy. Bardzo w porządku. Polecam mocno.

Dziennikarz

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Od razu wiedziałam, że mimo braku doświadczenia kończąc swoją karierę w tym radiu wyjdę z o wiele większą wiedzą i aspiracjami na przyszłość.

Podstawowe pytania zadawane przy takich rozmowach. Raczej nic nadzwyczajnego/dziwnego.

Beti

Zgadzam się. Radio Parada jest super. Ja też tutaj pracuje. Wszystko mi się podoba i każdego dnia ide do pracy z uśmiechem. Atmosfera jest wspaniała. Wszyscy się lubiom. To dobre miejsce i super wygląda w cv.

Papaya

Oczywiście że Radio Parada jest super. Wszyscy to wiedzom. Pracuje tutaj już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Wszystko mi się tutaj podoba. Polecam wszystkim.

Kondzio

Ja też się zgadzam. Pracuje tutaj i jest super. Jestem doceniany, chwalony, lubiany. Wcale nie donosze. Radio Parada jest super i cieszę sie że tu jestem. Praca bardzo fajna bo zawsze chciałem pracować w radiu. Atmosfera wspaniała. Wszyscy som dla siebie mili i uśmiechnięci. Pozdrowienia dla Radia Parady!

Zawisza Czarny

Pracę w tym radiu traktuję jako bardzo fajne i przydatne doświadczenie. Poza tym fajnie mieć je w CV. Kasa była całkiem spoko, zawsze płacona w terminie. Na zespół też nie mogłem narzekać, tafił mi się całkiem fajny i ogólnie atmosfera taka na luzie.

danka
@Zawisza Czarny

Też tak uważam. Pracowałam tam w czasie studiów. Jak dla mnie bardzo fajna praca, a do tego stała kasa co miesiąc w portfelu. Mogę polecić pracę w tym radiu potencjalnym pracownikom.

ksaler

Kiedyś wysłałem im cv na ogłoszenie o pracę - spec od marketingu i promocji. Zadzwoniła babka i poprosiła... żebym oddzwonił to pogadamy o pracy. Heh oddzwoniłem, ona pomendziła jakieś głupoty i postanowiłem wtedy już nigdy sie do nich nie oddzywać w poważnych sprawach ;)

L

Płacą, do tego w terminie. Praca jak praca. Ja nie oczekuję gruszek na wierzbie. Jest dobrze.

?

Nie jest może jakoś mega super, ale jest przyzwoicie. Ważne, ze płacą w terminie. Pozmieniało się, ale raczej w dobrym kierunku.

Pan Szczepan

Pracowałem w tym "radiu" kilka miesięcy - na więcej nie było mnie stać psychicznie.

...

Dobrze się pracuje w tym radiu. Ja mam dystans do siebie, do pracy. Jestem kompromisowym człowiekiem dlatego mi się większość rzeczy w życiu podoba.

Kleos

Ja pracowalem w tym radiu przy marketingu. Ogólnie mi się podobalo, to spoko radio, spoko dyrekcja. Wynagrodzenie bylo też spoko, płatne terminowo. Do tego dochodzi, że mieszkałem niedaleko więc to był ogromny plus. Miło wspominam tą pracę.

Zulu

1. Zła atmosfera 2. Marne zarobki (usunięte przez administratora)

Aa

Pozdrawiam wszystkich z Radia Parada, głównie tych, którzy są zadowoleni z pracy tutaj :))) Ja jestem, stała kasa, a poza tym bardzo fajne doświadczenie. Ładnie to również będzie wygladało w cv :))

Tormund

Pracuje w Radiu Parada i jest spoko. Dla mnie to po prostu praca. Ważne, że mam stałą pracę i wypłaty w terminie. Bez słodzenia, jest ok.

Mi odpowiadała praca w tym Radiu. Płacili spoko, przełożeni też mieli do nas spoko podejscie. Ogólnie raczej wiekszość rzeczy na plus, bylem zadowolony.

Szara

Pracowałam w Radiu Parada. To najgorszy okres mojego życia.

Oj tam! Przesadzacie!

Moda zapoczątkowana przez Emmanuela Macrona

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radio Parada Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Radio Parada Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radio Parada Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Al. Piłsudskiego 141
    92-318 Łódź