Opinie o Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Wrocław

Jak w Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy w Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jacob Nowy wpis

Nie licz na to ;)

Janusz Nowy wpis

Dziwnie. W ogloszeniu jest konkretna kwota podana,w rozmowie telefonicznej zadane zostalo pytanie ile ''realnie'' chcemy zarobic?. To samo na rozmowie w biurze- ile realnie?? tyle ile w ogloszeniu! , no tak ale ile realnie?? w tym momecie juz sie zirytowalem. Szef chce konkretnie i prosto przedstawic warunki finansowe ale tego nie robi przez cala rozmowe. Rozliczenie jest niby akordowe ale nie do konca , czyli podstawa i prowizja? no tez nie. To w koncu jak? kto sie przyjmuje do pracy nie wiedzac ile sie zarobi? dowiedzialem sie tyle ze w okresie "postoju" lub malej ilosci zamowien szef moze sie zgodzic zeby mi wyplacac kwote "realna" na jaka sie umowimy bo nie chce tracic pracownikow,a kilku juz odeszlo. Chociaz moje zarobki tez beda zalezec od tego jak bede pracowac jakim bede monterem to trzeba bedzie ocenic. Tyle sie dowiedzialem . Ale umowe mozemy podpisac nawet dzis. W 90 latach tak rozmowy byly prowadzone - przyjdz do pracy, a jaka stawka ?? jak sie sprawdzisz pogadamy o finansach:) obietnice bez pokrycia wszystko na gebe- zarty! mowiac dyplomatycznie .

Na jakie benefity można liczyć w Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Abc

Uczciwie na wypłatę. Benefity żadne

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy w Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe są paczki/bony świąteczne?

Piyer

Tak

Abc

Nie ma

Justyna

Czy na produkcji jest wymagająco?

KAme

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie LEMA na stanowisko pracownik produkcji. Czy ktoś może orientuję się jak to teraz wygląda z realnymi zarobkami na tym stanowisku?

Luidzi

To co było kiedyś to już nie ma znaczenia. Ważne jak jest teraz a jest dobrze!!

Bartek

Pracowałem w tej firmie 2 lata temu przez 3 miesiące. W drugim miesiącu pracując jakieś 250h zarobiłem netto 2700. Mimo, że moje wyliczenia za wykonane montaże oscylowały w okolicach 3500 tyś. Próba rozmowy z szefem skończyła się zbyciem mnie. Poczekałem. Kolejnego miesiąca pracując podobną ilość godzin zarobiłem 1600 zł. Dlaczego? Bo szkoliłem kolejnego montera. Umowa była faktycznie w taki sposób napisana, że nie miałbym szans otrzymać więcej. Rzecz w tym, że nie wolno tak traktować pracownika, ktotemu zależy i który robi to co do niego należy, a dodatkowo szkoli innych. Kierownik nie jest w stanie wziąć winy za wadliwie wyprodukowany produkt. Pewnego razu kwestionował jakość moich usług w obecności klienta(mam spore doswiadczenie w pracy z dużo trudniejszymi technologiami). Sprawdził to bardzo doświadczony monter, który stwierdził, że wszystko było zgodnie ze sztuką! Nie usłyszałem nawet pocałuj mnie w tyłek, tfu. Brak sprzętu, szef jest bajkopisarzem i starym krętaczem. Nie polecam, ani jako pracodawcy, ani producenta.

Karolina1985

Lubię atmosferę w Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe za: Bardzo dobra firma. Rzetelna, odpowiedzialna, cenowo bardzo dobra. Produkty bardzo dobre jakościowo! Nie rozumiem negatywnych opini, chyba ktoś nie wywiązywał sie obowiazków i został zwolniony stąd powód do tak złych opini ;)

Dariusz
@Karolina1985

Z jednej strony oceniłaś firmę z perspektywy klienta. Wspomniałaś o korzystnych cenach, produktach bardzo dobrej jakości. Z drugiej strony wypowiedziałaś się również o niektórych opiniach pochodzących od pracowników. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, czy jesteś pracownikiem, czy kontrahentem tej firmy?

To co piszą że zatrudniają monterów to bzdura..... Nie oferują szkoleń, pracowałem przez tydzień czasu.... Po Tygodniu szef powiedział mi że nie widzi zaangażowania, i że potrzebuje więcej czasu niż jeden dzień..... Jeszcze z tak beznadziejna firma się nie spotkałem.... Wiedza tylko jak zbierać pieniądze z montaży sami się wzbogacają, a ochlapy dają ludziom za ich ciężka pracę..... H.. Im w cztery litery, każdemu będę mówił że ta firma jest beznadziejna nawet rolety nie potrafią dobrze wyprodukować bo robią to najtańszym kosztem.....

Alvin

Pozytywnie komentarze pisze szef, który ma ludzi za dużo gorszych od siebie.Rotacja non stop, fałszywy kierownik rozwala firme, ciągle powtarza:pracuj szybciej, nie płacę ci za rozmowy,itd. Atmosfera jest jak typowym (usunięte przez administratora) brakuje tylko bata nad pracownikami.Rozmowa wstępna z właścicielem daje bardzo dużo do myślenia, Odradzam.

Benedykt Błaszczyński

Pracowałem w firmie LEMA przez 2 lata Firmę oceniam na bardzo dobry Zarobki na poziomie dobrym - podstawa + premia. Pełen pakiet socjalny ZUS. Wypłata zawsze w terminie ! Umowa na czas nieokreślony. Pierwsza umowa zlecenie. Praca 8 godzin od 7.00 do 15.oo - weekendy wolne. Zadko pracująca sobota. Właściciel firmy nie robi problemów. Zawsze można się dogadać Zrezygnowałam z pracy ze wglądu na wyjazd z Polski Ogólnie polecam !!!

piter

jeśli to ta firma od rolet to odradzam-rotacja niesamowita, dają jakąś umowę do podpisania na kilka stówek brutto, byłem, gadałem, wyszedłem

eva

Cały czas sie oglaszajä a zero odzewu na wyslane cv.Coś najwyrazniej jest nie tak skoro oglaszają sie ze zatrudnią pracownika doslownie raz w tyg od juz wielu miesięcy.Ludzi do pracy nie brakuje ale pewnie jest rotacja ze wzgledow wyzej przez kogos wymienionych.

pracownik lema

Doswiadczenie jest w tej firmie nie wazne,masz robic wszystko biegiem,zero rozmow i chodzenia do toalety bo zaraz jest telefon do szefa.Mobing 100%,a jak masz wieksza wiedze od kierownika to zostajesz automatycznie zwolniony,nic dziwnego ze firma sie nie rozwija jak stawia na szybkosc a nie na jakosc.Proponuje szefowi zatrudnic chinczykow oni sa bardzo szybcy.Ludzie na produkcji sa spoko tylko zastrszani sa przez kiedownika i poganiani,jak dla mnie to zero szacunku dla drugiego czlowieka,"masz jak dbasz"

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Wrocław

• Jak się pracuje w Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Leszek Małecki Lema Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Świętego Mikołaja 49 lok. 50
    50-127 Wrocław