LEMA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe

Wrocław

Opinie o LEMA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe

To co piszą że zatrudniają monterów to bzdura..... Nie oferują szkoleń, pracowałem przez tydzień czasu.... Po Tygodniu szef powiedział mi że nie widzi zaangażowania, i że potrzebuje więcej czasu niż jeden dzień..... Jeszcze z tak beznadziejna firma się nie spotkałem.... Wiedza tylko jak zbierać pieniądze z montaży sami się wzbogacają, a ochlapy dają ludziom za ich ciężka pracę..... H.. Im w cztery litery, każdemu będę mówił że ta firma jest beznadziejna nawet rolety nie potrafią dobrze wyprodukować bo robią to najtańszym kosztem.....

Alvin

Pozytywnie komentarze pisze szef, który ma ludzi za dużo gorszych od siebie.Rotacja non stop, fałszywy kierownik rozwala firme, ciągle powtarza:pracuj szybciej, nie płacę ci za rozmowy,itd. Atmosfera jest jak typowym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brakuje tylko bata nad pracownikami.Rozmowa wstępna z właścicielem daje bardzo dużo do myślenia, Odradzam.

Benedykt Błaszczyński

Pracowałem w firmie LEMA przez 2 lata Firmę oceniam na bardzo dobry Zarobki na poziomie dobrym - podstawa + premia. Pełen pakiet socjalny ZUS. Wypłata zawsze w terminie ! Umowa na czas nieokreślony. Pierwsza umowa zlecenie. Praca 8 godzin od 7.00 do 15.oo - weekendy wolne. Zadko pracująca sobota. Właściciel firmy nie robi problemów. Zawsze można się dogadać Zrezygnowałam z pracy ze wglądu na wyjazd z Polski Ogólnie polecam !!!

piter

jeśli to ta firma od rolet to odradzam-rotacja niesamowita, dają jakąś umowę do podpisania na kilka stówek brutto, byłem, gadałem, wyszedłem

eva

Cały czas sie oglaszajä a zero odzewu na wyslane cv.Coś najwyrazniej jest nie tak skoro oglaszają sie ze zatrudnią pracownika doslownie raz w tyg od juz wielu miesięcy.Ludzi do pracy nie brakuje ale pewnie jest rotacja ze wzgledow wyzej przez kogos wymienionych.

użytkownik zarejestrowany

pracownik lema

Doswiadczenie jest w tej firmie nie wazne,masz robic wszystko biegiem,zero rozmow i chodzenia do toalety bo zaraz jest telefon do szefa.Mobing 100%,a jak masz wieksza wiedze od kierownika to zostajesz automatycznie zwolniony,nic dziwnego ze firma sie nie rozwija jak stawia na szybkosc a nie na jakosc.Proponuje szefowi zatrudnic chinczykow oni sa bardzo szybcy.Ludzie na produkcji sa spoko tylko zastrszani sa przez kiedownika i poganiani,jak dla mnie to zero szacunku dla drugiego czlowieka,"masz jak dbasz"

Zostaw opinię o LEMA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEMA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe