Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki

Wrocław

Opinie o Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki

mx

rtyu4, tak sięzastanawiam czy do nich przyoadkiem nie trzeba mieć na prawdę sporej pamięci (odnośnie długów) i wygadania ? Jeżeli tak to mogę mieć problem z przejściem przez tą rekrutację. Podopowiedzcie mi jakie pytania w waszym kierunku padały - będę rad

zm

Jak ktoś jest zainteresowany pracą to wystarczy podejść na montaż i popytać o właściwą osobę. Pracownicy na produkcji są bardzo sympatyczni i mogą udzielić odpowiedzi na odpowiedni temat. Większość z nich pracuje tam ponad 20 lat.

zm

Znaczy to, że jak nie jesteś dobrym kolegą odpowiedniej osoby to nie liczy się twoje zdanie i wysiłki. Poza tym dyrektor techniczny to kłamca. Wyprze się wszystkiego. Jeśli umawiasz się z nim to lepiej mieć to na piśmie. Nie polecam tego miejsca. Zmarnowany czas.

Rychu

Potwierdzam opinię poprzednika. Atmosfera nieciekawa. [usunięte przez moderatora] Nie polecam.

zm

Unikać jak ognia. A jak już się jest masochistą to wszelkie ustalenia zawierać na piśmie. Atmosfera nieciekawa. Płace słabe.

Zostaw opinię o Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki