ETL Finance Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o ETL Finance Sp. z o.o.

Jm
użytkownik zarejestrowany

No przyda się w tym momencie do roboty jakiś Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami, ale też Asystentci zarządu są tutaj mile widziani, wiadomo przecież, że praca jest i to od zaraz, spoko rzecz

As.

Ludzie na stanowiskach handlowych na kasę nie narzekają. Jest i przypadek zakupu mieszkania za 1 wynagrodzenie. Wszystko wedle zasług. Nie robisz - nie zarobisz.... Oszukujesz - wylatujesz :)

Plus to partnerskie podejscie przełożonych od pracownika. Wszytko oparte na wzajemnym zaufaniu :) Raz w roku wyjscie do pubu+jakieś atrakcje, dodatkowo wyjazd integracyjny 3 dniowy z super atrakcjami np skałki czy kajaki ect. DO tego wigilia przeznty. Atmosfera jest b. wzna bo spedza się w niej ładny kawałek życia.

julek

Zarobki zależnie na jakim stanowisku pracujesz Jeśli jako handlowiec masz podstawę + premię zależna od efektów pracy. Jeśli jesteś dobry to i kilkanaście tysięcy miesięcznie możesz spokojnie mieć ale musisz robić :) A jeśli stanowisko merytoryczne -bez sprzedaży - to masz dobrą postawę, jeśli nie masz służbowego auta to oczywiście jest ona większa. Co do imprez to są 2. Jedna w postaci imprezy na mieście w Łodzi no i jedna ta 3-dniowa -wyjazdowa. Ostatnio był spływ kajakowy w Borach Tucholskich.

Sampolis

Pracowałam tam. Fakt - fajni ludzie, dobre warunki zatrudnienia. Umowy o pracę 100% pewności ze wszystkie należne prowizje będą wypłacone. Nie robią problemów z bzdetnych spraw. Co roku organizowane są 3 dniowe wyjazdy szkoleniowo-integracyjne (szczególnie integracyjne) Do tego jeszcze sponsorowane wyjscia na miasto -pub dyskoteka etc. Telefony bez limitów, auta, komputery... Polecam

Ktosik

czyli jednym słowem firma polecana:) a jak z pakietem socjalnym??

awaktiro

[usunięte przez moderatora] POTWIERDZAM!

Bardzo fajny pracodawca! Super atmosfera w pracy i relacje pracownik-przelozony

Zostaw opinię o ETL Finance Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETL Finance Sp. z o.o.