Opinie o EC Engineering w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EC Engineering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EC Engineering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EC Engineering w Kraków

Aneta

Witam Poszukujemy w Krakowie SAMODZIELNEGO INŻYNIERA PROGRAMISTĘ piszcie na adres amalanowska.linguajob@gmail.com Prześlę ofertę pracy

janke

@Miki, skoro jako rekruter śmie w ogóle zaproponować komuś zarobki takiego rzędu, to powinien się zastanowić, jak firma jego traktuje. Podejrzewam, że sam zarabia niewiele więcej, więc nie wiem co go trzyma w tej firmie.

Takie tam

W zależności od projektu, najczęściej catia i proe

TheCzłowiek

Mógłby mi ktoś napisać jakich programów CAD oni wymagają? Na jakich programach w ECE się pracuje?

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Markooko

Aplikując na konstruktora CAD trzeba być już w tym oblatanym, pokazać jakieś super portfolio itp? Miałem inventora i NXa na uczelni, ale poziom raczej średniozaawansowany. Jest sens próbować do nich? Rzucają na głęboką wodę i radź sobie człowieku czy można powoli się rozpędzić?

ciekawy inż

Rożnorodne opinie jak widze, a jak sie pracuje na produkcji?jako inzynier lub koordynator np? jak zespol, ludzie, ok? duzo tam pracownikow pracuje?

Realista

O rany, wy młodzi nic nie rozumiecie. Ta praca w EC Engineering, te zarobki to tylko krótki przystanek w waszym życiu. Zamiast wykorzystać to doświadczenie i potraktować to jako przystań do swojego wymarzonego celu, to wy wciąż tylko narzekacie na pieniądze. Zrozumcie, że to , jak wysoko zajdziecie w życiu, może zależeć od tego, ile czasu i wysiłku włożycie tu, na samym początku kariery inżyniera... Ja, już nie pracuję w ECE, jednak mogę zdecydowanie napisać że gdyby nie Ci ludzie których spotkałem, i doświadczenia które zdobyłem,to nie było by mnie tutaj gdzie jestem teraz, z pensją 5 razy wyższą niż to co dostawałem w EC. Jeśli tylko dadzą wam szanse pracy w EC, to skorzystajcie z niej, bo to okazja.

sad

A kto Ci powiedział, że na kontrolera jakości startowałem? Aplikowałem na stanowisko inżynier CAD.

sad

Absolwent + 3 staże wakacyjne w trakcie studiów.

sad

Jeśli kogoś interesuje kwota to na rozmowie powiedziano mi, że standardowa pensja dla absolwenta to 2000 zł netto. Ponadto na rozmowie powiedziano mi, że mogę być dobrej myśli co do wyników rekrutacji, a następnie po miesiącu dostałem odpowiedź odmowną. Trochę mnie to zaskoczył, ale cóż poradzić...

Zenek

elbioti# Ile jest naprawdę kasy Ok.????? 2,5 tysia na łapę?

edwardo

Witam, chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja w Kontroli jakości? jakie wynagrodzenie, atmosfera oraz zakres obowiązków. Będę wdzięczny za każdą opinie.

JAN

Malusieńkie zarobki ot co.

JAN

Rotacja jest spora, miech popracuje i się zwalnia. Fajnie że uprawiacie Marketing.

Pracowałem w firmie kilka lat. Ogólnie atmosfera spoko. Zwłaszcza kilku starszych konstruktorów ma ludzkie podejście do młodych osób przychodzących do firmy. Fakt że zarobki nie dorównują tym co zarabiają konstruktorzy na zachodzie ale na przyzwoitym poziomie. Można się sporo nauczyć co potem owocuje w dalszej karierze.

pytacz

witam ile koszą programisci maszyn CNC ze znajomością NX CAM ? dostane 6k brutto ? pozdrawiam

ul

juz wam tadek da zarobic hehe sam juz chyba sie pogubil w ilu firmach i na jakich stanowiskach jest zatrudniony i jakie funkcje piastuje mialem go okazje poznac jako jego student (pisalem u niego prace) oraz w 1 z firm branzy gorniczej gdzie zasiada w zarzadzie nie ma slow negatywnych na okreslenie tego czlowieka poza tym admin by to zaraz usunal przypuszczam wiec ze i w ec choc tam nie pracowalem nie jest za ciekawie jaki zarzad tacy pracownicy

100% inżynier

Pracowałem już w kilku firmach i takiego ewenementu jeszcze nie widziałem jakim jest oddział Mielec. Jeśli nie chcesz stracić czasu to kategorycznie nie polecem tej firmy ponieważ nie ma ludzi z którymi można by było współpracować. Wyższa kadra gra tylko pod siebie i nie ma wiedzy jak prowadzić produkcję. Inżynierowie z dużą wiedzą i pomysłami szukajcie innej firmy.

magda

A jak wyglądają zarobki na stanowiskach bardziej administracyjnych? (np. dot. funduszy unijnych?)

neruy

hej wszystkim intersuje mnie wlasnie z tym wynagrodzeniem jak to wyglada w tej firmie fajnie jak ktos subiektywnie przytacza odpwoiedzi bo tak to juz jest ze jestesmy ciekawi czy warto aplikowac na dane stanowisko do tej firmy czy wazne tez niektorym jest podwyzszanie kwalifikacji zawodowych aby pozniej na przyszlosc nie miec problemów ze znalezieniem pracy..

Always look on the bright side of life.
@neruy

Najprawdopodobniej to wygląda tak: I - 2000 zł Stażysta II - 2300 zł Młodszy Inż. III - 2800 zł Inżynier IV - 3200 zł Starszy Inż. ( po ok 4 latach w EC) V i dalej - Najprawdopodobniej nie wytrwasz. Między każdym progiem, są widełki a więc możesz zarobić mniej lub więcej, na danym stanowisku, najczęściej będzie to mniej. Mimo tego polecam pracę w EC, ciekawe doświadczenia, wspaniali ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o EC Engineering - Kraków

• Jak się pracuje w EC Engineering?

Zobacz opinie na temat firmy EC Engineering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EC Engineering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EC Engineering?

Kandydaci do pracy w EC Engineering napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EC Engineering
2.3/5 Na podstawie 209 ocen.

EC Engineering