Kraków

3 191

Opinie o EC Engineering

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w EC Engineering? Podzielcie się tymi informacjami.

Jacek

Czy tylko narzekać potraficie. Dobra firma więc doceńcie to!!

Zainteresowany

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Zainteresowany 04.01.2018 15:58

Szanowni Państwo, EC Engineering prowadzi prawie ciągły nabór od 2004 r., kiedy powstała. Wtedy było nas 30 osób, obecnie jest 240 i liczymy na więcej. Aktualne rekrutacje można znaleźć na https://pracodawcy.pracuj.pl/ec-engineering-sp-z-o-o,13061 Właściwie nieustannie trwa rekrutacja na Konstruktora CAD. Prosimy o przyjęcie informacji, że jeśli nie odzywamy się na przesłane CV to jest to odpowiedź odmowna. Po każdym zaproszeniu na rozmowę dokładamy wszelkich starań, żeby udzielić w najkrótszym możliwym terminie odpowiedzi bez względu na wynik. Jeśli ktokolwiek nie otrzymał takiej informacji to bardzo przepraszamy. Dla większości naszych pracowników jest to pierwsza praca i znajdziecie tu ludzi ze stażem pracy od 1 do 14 lat, czyli tyle ile istnieje firma. Zarobki są rynkowe, co poparte jest niskim wspł. rotacji pracowników, co nie oznacza, że ludzie nie zmieniają pracy. Jeśli ktokolwiek ma możliwości znalezienia miejsca w którym może się lepiej realizować to bardzo się cieszymy, że w jakimś stopniu mogliśmy się do tego przyczynić. Dla większości, która z nami zostaje staramy się stworzyć warunki jak najlepszego rozwoju . Wartością trudną do oszacowania jest udział w ambitnych, nie odtwórczych projektach i tworzenie polskiej marki. Za każdy głos krytyczny dziękujemy - będziemy się starali poprawiać, każde dobre słowo zdopinguje nas do bycia lepszymi. Serdecznie pozdrawiam, W imieniu zarządu EC Engineering

Feliks

Nie przesadzajcie, że jedna osoba potrafi tak zdominował całą firmę!!

Dominika

Jak się pracuje, w jakiej atmosferze bo dla mnie to bardzo ważne.

Mistrz

Byłem około miesiąc temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Nikt nie raczył się zadzwonić lub chociaż napisać maila i poinformować o tym czy wybrali mnie (jak widać nie) czy kogoś innego. Nie tak powinna działać ta dość duża firma.

lukos

Uwaga na znikające opinie i to te co mówiły o negatywnych aspektach. W "historii internetu" pewnie da się je znaleźć. Na prawdę warto być wytrwałym.

Orkan_weasel

Hej, czy ktoś może się podzielić opinią na temat pracy w dziale CAE ? Jak wygląda sprawa zarobków dla osób z paroletnim doświadczeniem ?

Nikolai

Cześć Maks, jeżeli chodzi o teorię to najczęściej weryfikowana jest tu znajomość mechaniki, wytrzymałości materiałów, te rzeczy weryfikuje się w przypadku osób nie mających doświadczenia. Dawno temu z tego co pamiętam było policzenie jakiejś belki. Znajomość materiałów stosowanych w technice oraz ich ograniczeń również nie zaszkodzi. W zależności od tego do którego działu się celuje potrzebne są różne umiejętności. Test znajomości programów 3D- otrzymujesz jakiś przedmiot z linijką. Twoim zadaniem jest zamodelowanie komponentu w programie. Chodzi tu przede wszystkim o sprawdzenie jakich operacji używasz, jakie metody projektowania stosujesz i czy przypadkiem nie widzisz programu pierwszy raz na oczy.

Maks

@Nikolai Rozwiniesz troche jakiego dokładnie typu zadań mozna sie spodziewać? Oraz w jakiś sposób weryfikują umiejetność posługiwania sie programami 3D ? Z góry dziękuje za wszelkie informacje !

Weronika

W sieci pojawiła się oferta pracy - EC Engineering poszukuje kandydatów na stanowisko Konstruktor / Inżynier CAD. Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z tym stanowiskiem? Jak wygląda proces rekrutacyjny na to konkretne stanowisko? Jakich pytań można się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Z ilu etapów składa się sam proces? Część pracodawców przeprowadza rekrutację w kilku etapach, na każdym wymagając od potencjalnych kandydatów innych umiejętności. Dla osób zainteresowanych ofertami pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Nikolai
@Weronika 27.09.2017 10:18

Cześć Weronika, sam proces rekrutacji z tego co pamiętam jest dosyć szybki. Weryfikacji dokumentów aplikacyjnych, następnie rozmowa kwalifikacyjna połączona z weryfikacją umiejętności posługiwania się programami 3D. Na rozmowie raczej pytania o doświadczenie zawodowe, troszkę teorii może jakiś przykładowy problem do rozwiązania - raczej czysta mechanika, wytrzymałość materiałów. Dobry wynik rozmowy, połączony z pozytywnym wynikiem testu oprogramowania raczej kończy się angażem. Przejście tego etapu raczej wiąże się z podpisaniem umowy o pracę na stanowisku adekwatnym do posiadanego doświadczenia , zaczynając od stażysty. Więcej stopni rekrutacji raczej nie ma :-)

Maks

Czy ktoś wie jak z zarobkami na początku w Ec? oraz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna . Dziękuje :)

Weronika

Jaka panuje atmosfera w EC Engineering?

specjalista

są tam jakieś obrabiarki CNC ?

Aneta

Witam Poszukujemy w Krakowie SAMODZIELNEGO INŻYNIERA PROGRAMISTĘ piszcie na adres amalanowska.linguajob@gmail.com Prześlę ofertę pracy

janke

@Miki, skoro jako rekruter śmie w ogóle zaproponować komuś zarobki takiego rzędu, to powinien się zastanowić, jak firma jego traktuje. Podejrzewam, że sam zarabia niewiele więcej, więc nie wiem co go trzyma w tej firmie.

Takie tam

W zależności od projektu, najczęściej catia i proe

TheCzłowiek

Mógłby mi ktoś napisać jakich programów CAD oni wymagają? Na jakich programach w ECE się pracuje?

cstrzala amora

Do tej firmy warto sie przejsc chociazby na rozmowe kwalifikacyjna i miec to szczescie by zobaczyc przesliczne ciemnowlose energiczne dziewcze o blekitnych oczach, ktore jak tajfun wypada z czelusci budynku). Tak pieknych oczu, rozczochronych wlosow i slicznego usmiechu w zyciu nie widzialem:) pozdrawiam to cudne zjawisko :)

Julian
@cstrzala amora 19.05.2016 23:59

A jak się zwie ta piękność?

Markooko

Aplikując na konstruktora CAD trzeba być już w tym oblatanym, pokazać jakieś super portfolio itp? Miałem inventora i NXa na uczelni, ale poziom raczej średniozaawansowany. Jest sens próbować do nich? Rzucają na głęboką wodę i radź sobie człowieku czy można powoli się rozpędzić?

ciekawy inż

Rożnorodne opinie jak widze, a jak sie pracuje na produkcji?jako inzynier lub koordynator np? jak zespol, ludzie, ok? duzo tam pracownikow pracuje?

Realista

O rany, wy młodzi nic nie rozumiecie. Ta praca w EC Engineering, te zarobki to tylko krótki przystanek w waszym życiu. Zamiast wykorzystać to doświadczenie i potraktować to jako przystań do swojego wymarzonego celu, to wy wciąż tylko narzekacie na pieniądze. Zrozumcie, że to , jak wysoko zajdziecie w życiu, może zależeć od tego, ile czasu i wysiłku włożycie tu, na samym początku kariery inżyniera... Ja, już nie pracuję w ECE, jednak mogę zdecydowanie napisać że gdyby nie Ci ludzie których spotkałem, i doświadczenia które zdobyłem,to nie było by mnie tutaj gdzie jestem teraz, z pensją 5 razy wyższą niż to co dostawałem w EC. Jeśli tylko dadzą wam szanse pracy w EC, to skorzystajcie z niej, bo to okazja.

sad

A kto Ci powiedział, że na kontrolera jakości startowałem? Aplikowałem na stanowisko inżynier CAD.

sad

Absolwent + 3 staże wakacyjne w trakcie studiów.

sad

Jeśli kogoś interesuje kwota to na rozmowie powiedziano mi, że standardowa pensja dla absolwenta to 2000 zł netto. Ponadto na rozmowie powiedziano mi, że mogę być dobrej myśli co do wyników rekrutacji, a następnie po miesiącu dostałem odpowiedź odmowną. Trochę mnie to zaskoczył, ale cóż poradzić...

Zenek

elbioti# Ile jest naprawdę kasy Ok.????? 2,5 tysia na łapę?

edwardo

Witam, chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja w Kontroli jakości? jakie wynagrodzenie, atmosfera oraz zakres obowiązków. Będę wdzięczny za każdą opinie.

JAN

Malusieńkie zarobki ot co.

JAN

Rotacja jest spora, miech popracuje i się zwalnia. Fajnie że uprawiacie Marketing.

były pracownik

Pracowałem w firmie kilka lat. Ogólnie atmosfera spoko. Zwłaszcza kilku starszych konstruktorów ma ludzkie podejście do młodych osób przychodzących do firmy. Fakt że zarobki nie dorównują tym co zarabiają konstruktorzy na zachodzie ale na przyzwoitym poziomie. Można się sporo nauczyć co potem owocuje w dalszej karierze.

Zostaw opinię o EC Engineering - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EC Engineering