Ekofinn-Pol Sp. z o.o.

Banino

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Ekofinn-Pol Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekofinn-Pol Sp. z o.o.

Yogi

Witam, pracowałem w tej firmie sześć lat i z roku na rok coraz gorzej jeśli chodzi o zarobki. Kierownicy jeden gorszy od drugiego Zarobki słabe Maciek z działu dmuchaw zapracowany rysunkami ale do swojej prywatnej stolarni Palant z którego nikt w firmie nie lubi a Pan R kierownik udaje że tego nie widzi. Reszta firmy zarządza jak tak można powiedzieć że zarządza dobrze udaje gość o ksywie Rudy, tylko patrzy co i gdzie w swoją stronę,a do prezesa do nosi na innych żeby nie było zainteresowania jego osoba. Firmy nie polecam straszne układy i chore klimaty. Słabe zarobki.

Jaś

W Ekofinnie jak pracujesz to do niczego nie dojdziesz i niczego się nie dorobisz chyba że siwych włosów . Tam większość to same czopki którzy wchodzą kierownikowi w tyłek. Nie polecam.

Jacek

Był ktoś na rozmowie na Inżyniera Sprzedaży na Wielkopolskę? Proszę o opinie jakie wrażenia?

s Bo ja wiem:)

Szczerze mówiąc to szału niema... zatrudniają ludzi z łapanki, byle by taniej. Mało jest tam fachowców, ale skłamał bym ze ich nie ma. Ogólnie chory klimat, nic dodać nic ująć. Ogólnie polecam jeśli komuś zależy na siwych włosach...

admin

Pracujesz w firmie Ekofinn-Pol Sp. z o.o.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw opinię o Ekofinn-Pol Sp. z o.o. - Banino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekofinn-Pol Sp. z o.o.