Ekofinn-Pol Sp. z o.o.

Banino

Opinie o Ekofinn-Pol Sp. z o.o.

Yogi

Witam, pracowałem w tej firmie sześć lat i z roku na rok coraz gorzej jeśli chodzi o zarobki. Kierownicy jeden gorszy od drugiego Zarobki słabe Maciek z działu dmuchaw zapracowany rysunkami ale do swojej prywatnej stolarni Palant z którego nikt w firmie nie lubi a Pan R kierownik udaje że tego nie widzi. Reszta firmy zarządza jak tak można powiedzieć że zarządza dobrze udaje gość o ksywie Rudy, tylko patrzy co i gdzie w swoją stronę,a do prezesa do nosi na innych żeby nie było zainteresowania jego osoba. Firmy nie polecam straszne układy i chore klimaty. Słabe zarobki.

Jaś

W Ekofinnie jak pracujesz to do niczego nie dojdziesz i niczego się nie dorobisz chyba że siwych włosów . Tam większość to same czopki którzy wchodzą kierownikowi w tyłek. Nie polecam.

Jacek

Był ktoś na rozmowie na Inżyniera Sprzedaży na Wielkopolskę? Proszę o opinie jakie wrażenia?

s Bo ja wiem:)

Szczerze mówiąc to szału niema... zatrudniają ludzi z łapanki, byle by taniej. Mało jest tam fachowców, ale skłamał bym ze ich nie ma. Ogólnie chory klimat, nic dodać nic ująć. Ogólnie polecam jeśli komuś zależy na siwych włosach...

Pracujesz w firmie Ekofinn-Pol Sp. z o.o.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw opinię o Ekofinn-Pol Sp. z o.o. - Banino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekofinn-Pol Sp. z o.o.