Hero Collection

Poznań

Opinie o Hero Collection

użytkownik

Popieram w 100% wypowiedź - tj. - ŻENADA = brak doświadczenia materiały z dolnej półki odbarwiają się na rudo, spierają już po 2-3 praniach, coś okropnego. Miary podane w/g. formularza przychodzą zupełnie inne.

Ksinka

Co do jakości raczej nigdy nie miałam zastrzeżeń. Ale traktowanie klientów indywidualnych to zwykłe prostactwo i brak kultury !! Czyżby panu szefowi uderzyła tak zwana sodówka ? Manier proponuję uczyć się od podobnych firm z krajów o wyższej kulturze handlu niż Polska.

Klient HC
@Ksinka 10.04.2015, 15:39

To prawda, rozmiary są zaniżone, a właściciele kpią sobie z klientów indywidualnych. Choć szyte przez HC mundury są piękne, czekać trzeba na nie pół roku.

Horror

Herro - horror ! Rozmiary uszyte z kosmosu, inne od podanych !, kołnierzyki zupełnie inne od standardu ! np. 42 to u nich 45 !!! Polary gorsze dziś, niż kiedyś kiepskie stare modele. Materiały spodni po praniu wyglądają jak sprane drelichy przy wykopach - coś tu nie tak... Nie pochwalam jak inni niżej !

S.M.

Firma stanęła w czasach PRL-u kicha i tyle, sorty jak z bazaru...

Zostaw opinię o Hero Collection - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hero Collection