Opinie o Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa w Poznań

Lee

Czy nie jest Państwu wstyd, ludzie czekają na zwroty a Wy pokazujecie w mediach społecznościowych ciagle to nowe ubrania kupowane za kasę tych ludzi… ja bym się pod ziemie schowała ..wstyd… życie na pokaz … jacy musza być z Was zakompleksieni ludzie, ze chowacie się za tymi swoimi postami na pokaz…

Mlody
@Lee

Firma dramat ,nie oddają pieniędzy za zwroty ,masakra ,w Poznaniu maja bardzo zła reputację, wielu ludzi (usunięte przez administratora)

Kati

Czy Pani Martą prowadzi również butik z ekskluzywną odzieżą używana? Wczoraj na jej stories pojawiło się mnóstwo takich ofert.

@Misia

Obecnie na Reja w starej kamienicy w Poznaniu. Szwalnia to dość górnolotny wyraz, maszyny stoją w jednym z pokoi i tam są 2 Panie które szyją, a raczej doszywaja metki Chaos do rzeczy które przyjechały z Włoch.

Staś Nowy wpis

I no forum zamarło. Mam nadzieję, że nie jest to powiązane z aktywnością firmy, i że obsługując ich sklep internetowy można dobrze zarobić na kontrakcie b2b? Bo o całym etacie i umowie o pracę, to chyba mogę tu zapomnieć, skoro wymieniane na stronie sklepu godziny urzędowania, to 10 - 17 od poniedziałku do piątku.

@Kati

@Kati to raczej wyprzedaż jej szafy :) najpierw pokazuje zakupy, na które wydała kupę kasy a za chwilę sprzedaje te "perełki. ten aparat próbuje sprzedać od 3 lat i za każdy razem jest napisane , że 1,5 roku temu zapłaciła za niego daną kwotę, szkoda że to było 5 lat temu. Teraz pewnie wyprzedaje wszystko bo trzeba zapłacić rachunki. Na jednej storce Jesion mówił, że w lipcu wróci do Grecji, ale życie jak zwykle zweryfikowało to jego bezsensowne gadanie.

Stefanowa
@Kati

"Pani Marta" czesto sprzedaje swoje ciuchy zeby podratowac budzet bo ciagle braki sa. Tylko, ze te co pisze uzywane raz czy dwa potem okazuja sie znoszone.

Juta
@ja

Oni na wyjazdy juz nie maja nawet. Cale wakacje w Poznaniu byli i nad jakies wiejskie jezioro jezdzili pod Poznaniem.

@ja

Włodek chyba nie ma życia poza instagramem. Z głupiego wyjścia na hulajnogi z własną córka ribu relacje jakby właśnie jachtem miał z Mariny w Dubaju wypływać. Serio, pieniądz i klasa lubią ciszę. Tutaj jest tylko blichtr tombaku. Smutne to, bo Chaos jeszcze kilka lat temu zapowiadał się na firmę, która może mocno namieszać na polskim rynku mody. Wyszło jak wyszło. Życzę im przede wszystkim żeby zrozumieli, że w życiu najważniejsze nie jest to co kto ma i czym się chwali, ale to kto jakim jest człowiekiem.

@Kati

Czasami odnoszę wrażenie, że on jest oderwany od rzeczywistości, tak jak kilka dni temu wrzucił zdjęcie buta przeżywając przy tym, że o nich zapomniał i gdyby IG mu nie przypomniał... Naprawdę Włodek Ty jesteś dorosłym mężczyzną?

Lulu

Co to ciebie obchodzi?

Juta
@Lulu

Marto Boliglowo znowu tu wchodzisz i sie udzielasz fikcyjnie? Pozdrowienia od Kati;)

Obserwator
@Juta

Obstawiam, że oni nie wiedzą nawet, co się o nich tutaj wypisuje :)

Kolezanka
@Obserwator

Wiedza, wiedza. Ostatnio mowili ze duzo tu ludzi to musza byc ich znajomi :):) A Marta sie nawet tu udziela, piszac pozytywy hi hi hi

jola
@Obserwator

Wystarczy zapytać go na insta. Z prędkością światła zostaniesz usunięta.

Fachowo
@jola

Tak jak i nieprzychylne komentarze :) chłopaczyna odleciał i to konkretnie

Omg
@Fachowo

Skąd w Was tyle jadu skierowanego w ich stronę ? Czyżby ludzka zawiść i zazdrość ??? Myślę że o to właśnie chodzi. Ktoś Wam broni mieć samochód taki jak Jesion? Ktoś Wam zabrania mieć przyjaciół ??Ogarnijcie się z tymi obelgami.

Bima

Ciekawe czy takie obelgi mielibyście odwagę podpisać własnym nazwiskiem ? Łatwo pod Nikiem pisać plotki i obrażać innych. Widać, że są to osoby zakompleksione i niespełnione w swoim życiu.

Sasiad
@Omg

Zobaczcie jak latwo poznac ze jesion z boliglowa tu sie udzielaja po raz enty i tylko oni pisze pozytywne komentarze. Pod Nickiem OMG i nickiem BIMA jest wlasnie Marta i pada to samo slowo "obelga":):) Marto ze tobie sie chce pisac pod roznymi nickami to juz samo to swiadczy o tym ze to wszystko tu prwada ;);) O tej zazdrosci i zawisci to az nudne poniewaz kazdy kto was zna wie ze nie ma czego zazdroscic bo firma ledwo zipie, ciuchy sa kiepskie juz a problemy sa juz tak duze ze na raty leasingowe byl w lipcu i sierpniu duuuzy problem;);) Zeby moc mowic o zawisci to nie moze byc mowy o wpolczuciu a przeciez i ja i ty wiemy ze ludzie z waszego ex otoczenia , juz w tej chwili wiekszosc ex znajomych wspolczuje wam az takiej infantylnosci , pozerstwa, udawania i zycia juz tylko w nieprawdziwej internetowej "rzeczywistosci"

JA
@Juta

@JUTA zastanawia mnie jednak jedno, na wyjazdy nie mają, na raty nie mają ale na nową torebkę i buty Prady mają :) śmieszne jest to, że Włodek tak się chwali że pracuje i praca to jego pasja, dobre. Jak byłam ostatnio w szwalni to jedyne czym się zajmował to tym czy dobrze ma ułożone włosy, i czy Marta jedzie z nim do Posnani bo on musi sobie coś kupić :) Chłopaczyna jest niemożliwy z tym swoim idiotycznym uśmiechem i tymi bzdurami które sprzedaje ludziom na Instagramie. Marta to jego miłość, ale nie pamięta jak za czasów Buddha Baru w Poznaniu za każdym razem wychodził stamtąd z kobietami w żaden sposób nie przypominającymi ukochanej Marty :) Myślę, że oni oboje mają na siebie takie haki, że żadne z nich nie zostawi drugiego bez względu na wszystko

Misia
@JA

Gdzie oni mają tą szwalnie ? mają swoją czy zlecają komuś szycie?

Malania
@Stefanowa

Dokładnie tak , do tego jak później się okazuje że chcesz zwrócić są problemy . Wygrałam sprawę w sądzie na dużą kwotę , komornik . Niestety nie da się odzyskać pieniędzy , ponieważ usłyszałam że Pani Marta ogłosiła upadłość .

Malania Nowy wpis
@Omg

Oczywiście , że nikt nie broni , ja mam sporo . I nie (usunięte przez administratora)ludzi . Wygrałam sprawcę w sądzie o dużą kwotę oczywiście zero spłaty , komornik zero odzewu i po paru miesiącach się dowiedziałam że raczej nie odzyskam bo Pani Marta ogłosiła upadłość i komornik czeka na uprawomocnienie się wyroku i mogę ustawić się w kolejkę . Żyją z (usunięte przez administratora) ludzi . Przykre .

Ja Nowy wpis
@Misia

Malwina Nowy wpis

Ja się zastanawiam czy ta Pani dalej ten butik prowadzi bo tu taka cisza od pracowników :(( Myślałam nad poprowadzeniem strony internetowej, jestem wykształcona w kierunku obsługi social mediów dla firm i chciałam się zaoferować na staż bądź praktyki i zależy mi na terenie Poznania, ale nie wiem bo ofert pracy też nie widzę

Widzę, że są tutaj problemy ze zwrotami pieniędzy... A jak z wypłatami pracowników? Chociaż one są na czas? Nie ma z tym problemu? Szukam pracy i chętnie bym się tutaj zatrudnił.

JA.

pracownik jest zatrudniony na umowę zlecenie a krawcowe są w pracy tylko wtedy jeśli trzeba coś uszyć.

@JA.

Czyli ile godzin miesięcznie pracują krawcowe? Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć? Z góry dzięki za informacje, bo chętnie zatrudniłabym się dodatkowo na taki wakat. Wiadomo czy się pojawi?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Suzi

Firma tylko i wyłącznie z dobrą reklamą i nic więcej. Obsługa klienta FATALNA ! Zero profesjonalizmu na każdym kroku. Jak taka firma może funkcjonować i utrzymywać się na rynku ?!? Po przelaniu pieniędzy czekam na zamówiony produkt już 14 dni i ciągle słyszę kłamstwa. Kłamstwo, za kłamstwem. Wysyłanie buziaczków, serduszek i emotek w wiadmościach nic tu nie pomoże. Proponuję mniej pokazywania tyłka na IG i , tego co się ma albo i nie ma i bardziej zadabć o klienta. Nie wnikam w organizację wewnetrzną tej firmy ale myślę że nic takiego nie istnieje. Mam nadzieję, że nastąpi naturalna selekacja na rynku i klienci w końcu zadecydują o istnieniu firmy. Nigdy więcej juz tam nic nie kupię.

Elżbieta

Widzę, że jesteś byłym pracownikiem. Kogo nazwałaś "cwaniakami"? Co masz na myśli używając takiego zwrotu? Jesteś w stanie to rozjaśnić?

Widzę, że klienci nie do końca są zadowoleni z usług firmy... A jak pracownicy? Fajnie byłoby, jakby jakiś pracownik się tu wypowiedział. Osobiście szukam pracy w Poznaniu i zastanawiałem się nad tą firmą. Czy polecacie mi to miejsce? Jeśli tak, to na jakim stanowisku najbardziej? :)

@Lee

Mi też sklep nie zwrócił pieniędzy pomimo dzwonienia i pisania meili zwróciłam się do rzecznika praw konsumenta i na policję. To są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Mlody
@Lee

Hej, w ostatnich wpisach prouszliście temat problemów ze zwrotami itp. Nie szukają przypadkiem dodatkowych pracowników w takim razie? Przeglądam internet, żeby dowiedzieć się czegoś więcej i niby była oferta na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi sklepu internetowego, ale ma już kilka lat. Ile osób zajmuje się obsługą sklepu? Jak aktualnie wyglądają warunki, wynagrodzenie? W tej archiwalnej ofercie pisali o możliwości odbywania szkoleń i umowie o prace, ten stan rzeczy nadal się utrzymuje? Praca jest hybrydowa, czy z biura?

Czy pracodawca Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Marzy mi się praca przy sklepie internetowym. Znalazłam archiwalną ofertę pracy na takie stanowisko do tej firmy. Orientujecie się, czy może jest szansa, aby tutaj zaaplikować? Jeśli tak, to w jakich godzinach się tutaj pracuje? Czy jest szansa na pracę zdalną z racji charakteru stanowiska? Na jakich warunkach się pracuje, że określa się je jako stabilne? Umowa o pracę jest możliwa? :))

Nie mogę pojąć jak prze tyle lat udaje się tej firmie nie oddawać pieniędzy za oddany towar. Jak to możliwe ? Ktoś potrafi mi to wytłumaczyć ? Internet i opinia na Google aż huczy od negatywnych opinii w tej kwestii. (usunięte przez administratora)Idąc tym tokiem, oznacza ro, że daną rzecz może sprzedać dwa razy i ma za nią podwójne pieniądze jeśli nie zwraca gotówki, nadal pytam jak to możliwe aby tak długo trwało tak permanentne okradanie ludzi?

Era nowych ludzi

Demonizujesz gosciu- ludzie powinni podejmowac decyzje 1:1 zakupy online jesli sa zgodne z opisem w oglle nie powinny podlegac ZWROTOWI!!!! Jesli ktos jest niezdecydowany yo nie powinirn zabierac czasu sprzedawcy. Proste Na pewno jeszcze nadejda takie czasy gdzie tak bedzie. Ludzie czasem za duzo oczekuja naprawde. Gwiazdki z nieba. Nie ma ze zwrot tak o bez powodu. Ja piersole

Barbara
@Era nowych ludzi

Czekaj, to w końcu z jakiego powodu te rzekome zwroty?

Justyna

Także mam problem ze zwrotem . Czekam już ponad 5 tygodni, kilka maili i rozmow telefonicznych i nic. Sprawę zgłoszę do Rzecznika Praw Konsumenta i na policję że kradną i nie zwracają. Sądzę że ten sklep to pralnia pieniędzy która policja od działu gospodarczego powinna się zająć i jeszcze zgłoszę do urzędu skarbowego że dochodzi do nieprawidłowego zarządzania pieniędzmi.

@Justyna

Ja równie czekam na zwrot od końca stycznia. Panie cały czas zbywają informacja ze zapytają szefowa co jest powodem braku zwrotu. Śmiech na sali.

@Justyna

udało się odzyskać pieniądze?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Tapicer w Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa?

Sławek

Mignęło mi w internecie ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. obsługi sklepu internetowego. Praca tylko zdalna? Dają narzędzia typu laptop i telefon? A jak ze szkoleniami? Bo pisali że jest taka możliwość. Też odbywają się online na specjalnej platformie?

Beti

Masakra!Ta pseudo firma nie oddaje kasy za zwrot!Kupilam numer z mala spodniczke, czekalam 9 mcy z zwrotem i do tej pory nie ma!! (usunięte przez administratora)

Prosze Panstwa o wysluchanie

Wszystkie te opinie sa niestety prawdziwe. Panstwo Chaos zyja sobie luksusowo z marki ktora nie oddaje pieniedzy, moze nie jest to jakies przestepstwo. Bo coraz wiecej sklepow ma taki regulamin, ze sa tylko wymiany. I ja to rozumiem bo sa ciezkie czasy ;) ale chociaz fajnie by bylo dostac ten produkt na ktory wymienilam ponad 5 miesiecy temu. I to jest wstyd ze nawet produkt na ktory wymienilam. Odeslalam produkt, nie dostalam kasy ani produktu ktory chcialam. To jest slabe. Ze sie bawicie teraz za 100% moich pieniazkow Pozdrawiam nieserdecznie niestety…0

Justyna

Witam, ja mam tą sama sytuacje , dzwonię do mich po czym pani mówi , ze osoba , która zajmuje się zwrotami obecnie przebywa w stanach , to jest skandal , (usunięte przez administratora) Towar zakupiła na początku kwietnia i odrazu zwróciłam gdyż nie pozował do tej pory nie mam zwrotu gotówki

agata

Dzień dobry. Jest za!(usunięte przez administratora)Niech się Pani ze mną skontaktuje. (usunięte przez administratora)

Monia

Witam. Mozna prosic o kontakt priv. Tez nie otrzymalam zwrotu pieniedzy

marta102
@Monia

Witam Również nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Nikt nic nie wie, o zwrotach decyduje tylko p.(usunięte przez administratora), która również nie odpisuje na maile. .

Kat

Niestety nie, u nich nie ma mowy o zwrocie, ale staram się przez bank

Diane

Cos Jesiona malo ostatnio na instagramie..

Diane

A znasz go? Oni sa ciekawym materialem na jakies doswiadczenia psychologiczne, naprawde.

katrin2516

Ja również nie otrzymała zwrotu, chce się przyłączyć do pozwu !

paulap22
@katrin2516

Ja również. To nie może być tak że okradani jesteśmy bez żadnych konsekwencji.

Dikodem

Hejka - czy ktos czeka tyle ile ja na zwrot? 4 miesiace? Do konsumentow to dalem i tez czekam juz z 2 miesiace i nie wiem czy oni w ogole odpowiadaja

Krystyna
@Dikodem

Czego zwrot robiłeś? Może pojedź na miejsce i porozmawiaj o sytuacji, próbowałeś w ogóle?

Dikodem
@Krystyna

Gdzie mam pojechac ?

Ana
@Dikodem

Się nie doczekasz . Poczytaj opinie takich jak ty jest więcej

paulap22
@Dikodem

Ja czekam rok !!! Ciagle zwodzenie , kłamstwa. Pieniędzy jak nie było tak nie ma.

Helena

Macie info o stanowisku Specjalista ds. Obsługi sklepu internetowego? Kilka lat temu mieli ogłoszenie w necie i napisali tam o perspektywach rozwoju. Wiecie co to znaczy? Szkolenia i kursy firmowe?

Client

Tragedia od 2 miesięcy czekam na zwrot pieniędzy lecz niestety jedynie dostaje automatyczne podziękowania za napisanie do nich maila. Zenada jak nic(usunięte przez administratora)

Hanna

Ale chodzi o jakieś reklamacje? Czy po prostu zamówienia nie są realizowane i dlatego chcecie zwrot pieniędzy?

miszcz
@Client

skoro od zawsze jest tak żle , to dlaczego tam kupujecie ?????????????

@miszcz

Tyle, że... Skąd mgli w sumie wiedzieć, że jest "tak źle"? To chyba wygląda na jednorazowy jak widać nieudany zakup. :(

Zostaw merytoryczną opinię o Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa - Poznań

• Jak się pracuje w Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa?

Zobacz opinie na temat firmy Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chaos By Marta Boliglova Dorota Boligłowa
1.3/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Os. Rusa 5 lok. 17
    61-245 Poznań