Opinie o MARSAN

andrzej

podzielam jakie są mocne strony a może też jakie są słabe? a jakie warunki pracy, to też ważne

odp
@andrzej 18.11.2017 10:52

mocna strona to na pewno ta, że firma istnieje długo na rynku i jest stabilna.

Majster

Dla mnie najważniejsze, że towar jest szybko wydawany w przeciwieństwie do mojego drugiego dostawcy.

Karolina

@nowy widzę. że jesteś usatysfakcjonowany pracą w MARSAN. Możesz nam powiedzieć w takim razie jakie są mocne strony pracodawcy?

Klient

Miło i sympatycznie - polecam!!!

prace ogólne

Dzisiaj robiłem tam zakupy, bardzo fajna atmosfera, dobre ceny i szybko wydany towar...

nowy

Nie jest tak źle jak wszyscy piszą... Firma normalna z jasno określonymi zasadami, pracuję 3 miesiące i oceniam firmę dosyć dobrze...

Dam

To prawda, jest nowy sprzęt i musze przyznać że spoko się w nim pracuje, jeden z lepszych na rynku jesli chodzi o możliwości produkcyjne, wydaje się że właściciele naprawdę wiedzieli co robią i trzymali się tego, szanuje to bardzo mocno, tak samo jak i ich

aaa

widocznie nie jest tak tragicznie jak się czyta X postów wyżej (:

Ano

Jest, sprawdź dobrze

Pol
@Ano 03.04.2017 13:58
Jest, sprawdź dobrze

Co jest najgorsze? Skoro już o tym mowa .

pikej

jak dla mnie to Marsan musi popracować nad swoją stroną internetową, bo nic tam praktycznie nie działa

Hmmmm

Atmosfera jest dziwna, z socjalu nic nie ma, a jako kto chcesz tam pracować ??? Ciężkie jest szefostwo, kierownictwo ok.

i jak to wyglada tak naprawde z warunkami placowymi?jaka umowa itd.?

ciekawy

powiedzcie mi,jakimi samochodami jezdza przedst. handlowi?

Zostaw opinię o MARSAN - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARSAN