Bripox Sp. z o.o.

Opinie o Bripox Sp. z o.o.

Witajcie. Widziałem jedna z ofert dla przedstawiciela ale jest już dość dawno wygasła. w każdym razie była w nią wpisana umowa o pracę, która by mi nie odpowiadała. Co wiecie o zatrudnieniu na B2B? jest możliwe?

Kwoty podane w ofertach są brutto tak jak pisali? To czemu asystent nie ma ich wcale wskazanych? Właśnie spoglądam na taka ofertę z internetu ds. administracyjno-handlowych sprzed tygodnia i jest pusto. Czy można cos negocjować na rozmowie?

Kolka

Kwoty są nie adekwatne do pracy włożonej..(usunięte przez administratora) dziennie autem.... A jeszcze raporty sprawozdania itd. nie za takie pieniądze

@Kolka

Takie opinie jak mniemam są od osób które nie za bardzo dawały sobie rade w firmie. Słaba sprzedaż, słabe wyniki, nie potrafi otworzyć ust w sklepie. Niziutka efektywność. Musi odejść. I potem narzeka.

@Petra

Na samym początku większość osób może mieć podobny scenariusz, który został opisany powyżej? Jeżeli tak to na jakie wsparcie przy tym można liczyć? Szkoda byłoby mi poświęconego czasu na takie odejście z marszu

Kolka

O czym ty kobieto mówisz...... Z kilometra widać bronienie (usunięte przez administratora)

Petra

O to, to się naprawdę nie martw. Jest co najmniej dwutygodniowe szkolenie , kiedy jeździsz z nami po sklepach i obserwujesz, uczysz się. Potem masz sporo czasu na rozwinięcie skrzydeł. Jeżeli chcesz, starasz się i masz trochę zamiłowywania do sprzedaży i rozmowy z ludźmi, to wszystko stoi otworem.

@Petra

No nie byłabym taka przekonana.....skoro codziennie w domu mam tego doskonały przykład....pomimo nowych skl nowych klientów jazdy do rana to i tak mało.

Petra

I nie słuchaj frustratów:)

@Petra

Nie rozumiem pani arogancji. Jeżeli tak mocno się pani domaga to wstawię i km z auta do wglądu jak i pasek z przelewu od was. (usunięte przez administratora)

@Kolka

I skończyło się bronienie bo ktoś prawdę powie....

Kirk
@Kolka

Nie napinaj się tak Kolka bo ci żyłka p.erdząca pęknie.

Lara
@Kirk

My wiemy kto to jest. To sfrustrowany i zazdrosny partner/expartner naszego pracownika. Nie może wytrzymać, ze druga strona ma prace i wyjeżdża z domu. Bleeeeeeee.........

Chcący

Znowu sa jakies ogłoszenia na przedstawicieli handlowych. Toyota pro ace. Więc pewno trzeba jezdzic z materiałami marketingowymi?

@Chcący

A to coś złego, że się z nimi jeździ? i jak oceniacie te autka tak w ogóle? ja to przyznam, że dopiero się rozglądam za zatrudnieniem. dla poczatkujących będzie to dobra forma startu na rynku? Jakieś porady przy tym macie?

Mlody Nowy wpis

Powiem Ci tak.... Na poczatek przygody jako ph jak najbardziej jest to dobra opcja, kokosów nie zarobisz, ale az tak tragicznie też nie jest. Jezeli mowimy o zatrudnieniu jako merch.... Firme i panujacą w niej atmosfere poznasz z biegiem czasu. Jezeli jestes ambitny i nastawiony na rozwój to poszukaj pracy gdzie indziej. Bripox niestety nie pozwala rozwijaç skrzydeł, a przynajmniej kierownicy nie pozwalaja...

Lara Nowy wpis
@Mlody

Nie dramatyzuj. To dobra robota dla poczatkujacych. Firma nie jest duza wiec nie ma 100 kierunkow rozwoju. Ale zeby zdobyc doswiadczenie to swietny wybor. Nowoczesne aplikacje, zroznicowane zadania, rozwijajace misje. Nie jest nudno, to moge zapewnić. Po jakims czasie jak uznasz ze to za mało dla ciebie poszukasz sobie innej pracy. Z takim doswiadczeniem jakie tu zdobedziesz, z nowymi umiejetnosciami droga otwarta. Pamietaj bedziesz miał rekomendacje Kropelki.

Młody Nowy wpis
@Lara

Zgodze sie z Tobą że Bripox naprawde jest dobry na przetarcie i jest firma która może pomóc w znalezieniu zatrudnienia, bo co by nie mówić jest rozpoznawalną firmą.Zastanawia mnie co według Ciebie jest rozwijająca misja? W Bripoxie dla handlowca jest tylko jeden model rozwoju z detalu na hurt, ale już nie jeden dobry z detalu odmówił przejścia na hurt w ostatnim czasie Czemu? Hm..... Moze ktos odwazny kiedys napisze ???? W detalu robota jest spokojna ale prowizje sprzedażowe sa znikome, dużym plusem jest kierownik które idzie za swoimi ludźmi, w kanale nowoczesnym jest nawet nawet, handlowcy maja duża swobodę w działaniu, kierownik jest bardzo "przystępny" i pozytywny, no i mamy kanał hurtowy, a tutaj mamy cos z pogranicza (usunięte przez administratora). Szkoda ludzi ba reprezentuja sobą dużo i życzę im aby ktoś w innej firmie naprawde ich docenił i dostrzegł w nich prawdziwych fachowców którymi są... A no i jest jeszcze Biuro Handlowe ale tam atmosferka jest w deseczke :)

MAX

(usunięte przez administratora) , o pseudonimie. literackim "Petra" !

MAX

(usunięte przez administratora) Wtedy dopiero w firmie , zaczniemy zarabiać uczciwe i przyzwoite pieniądze !

Przedstawiciel Handlowy

jeszcze nie wiem

jakie wynagrodzenie wraz z premiami

Petra

Takie opinie jak miemam są od osob ktore nie za bardzo dawały sobie rade w firmie. Słaba sprzedaż, słabe wyniki, nie potrafi otworzyc ust w sklepie. Niziutka efektywność. Musi odejść. I potem narzeka.

@Petra

To jest jak najbardziej realna opinia. Rok pracy max 5200zl. Przez 8mies auto zrobiło 45tys km. Więc pH u was ma grosze.

@Petra

Także brońcie dalej wizerunku firmy....ja patrzę na to z boku i widzę zarobki i pochwały od kierownika. Ale naprawdę nie są one adekwatne do sił włożonych w pracę. Nowych skl "zdobytych" dużo czasu poświęconego dużo i jedyne co jest to dobre słowo....a sztuczne nakręcanie sprzedaży....to się (usunięte przez administratora) nazywa.

@Kolka

Hej my cię pamiętamy Kolka, słabo ci szło, mierne wyniki, zawsze na końcu zestawień, zawsześ narzekał. I miałeś problem ,że dziewczyny są od ciebie dużo lepsze. Premii tez prawie nie dostawałeś, bo na to trzeba zapracować. Słaba praca słaba płaca.

@Petra

No i tu się należy odczytać w sytuacji. Bo nie ja tam pracowałam....a wyraźnie naposalasm że 8miesiecy oglądam wasza wypłatę i nie jest adekwatna do pracy włożonej. I szczerze wasze nakręcanie sytuacji pod (usunięte przez administratora) podlega ....nie w tych pieniądzach ludzie gdzie pH od solarów ma 8tys i nie robi dziennie po 300km.autem w którym wiele brakuje

ONO

Możesz jeszcze aplikować na stanowisko Sz..ima, którego już ni ma.

Onto
@ONO

Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka

ONO
@Onto

No to lato, ni to zima, pogonilim więc S...ima

ONTO
@ONO

To już była najwyższa pora na tego koordynatora.

@ONTO

a jakie stanowiska teraz proponujecie, skoro już dyskusje uruchomiliście? Widzę, że od paru tygodni wisi oferta dla asystentki ds. administracyjno-handlowych. Macie jakieś uwagi przed rekrutacją? Porady?

Tetra

Otwarty umysł, chęć nauki wielu rzeczy, wspołpraca w zespole..... i bedzie Pan/Pani zadowolony/a. Mamy naprawdę fajna atmosferę.

Rozważny
@Onto

Uważajta panowie (usunięte przez administratora) sprawę w sądzie to minki wam zrzedną jak wróci do biura i trzeba będzie przepraszać . A tak może się stać -i co wtedy?

Mlody
@Rozważny

I tak raczej będzie ???? trzymamy za to kciuki

Tetra

Doooobrze to będzie. Świetne produkty, świetni ludzi, największy udział na rynku...... . Czego chcieć więcej?

@Tetra

Jak to czego? Jeszcze więcej produktów, rozwijać ludzi i zdobywać rynek.

TenTego

Dobrze to już było

Kick
@TenTego

Ot filozof się znalazł........

Skoro to czy dostaniesz laptopa czy tez nie do pracy zdalnej zależne będzie do stanowiska, to możecie wypisać te które na pewno maja co do tej formy możliwość? Pokazała mi się na przykład krótka oferta dla asystent ds. administracyjno-handlowych i nie widzę na ten temat wzmianki

Tetra

Z tego co wiem dziewczyny w biurze mają możliwość pracy zdalnej na laptopach.

Zong
@Tetra

A jakie macie laptopy?

Petra

Swietna impreza integracyjna. Zabawa, kulig, kiełbaski i swietne głosy Panow na karaoke. A szefowie wporzo.

Wiecie, czy Bripox Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tetra

Tak, ale zakeży to jeszcze od stanowiska

MAX

Prawdziwym powodem pozbycia się "crash koordynatora" , był paniczny strach "onto na" i jego popleczników przed zdemaskowaniem.

Oho, czyli nie tylko ja się interesowałem tą ofertą dla handlowca. :D tu ktoś o zarobki pytał, ale po pierwsze to te widełki zastanawiają, bo podają je od 5,700 zł do 6,400 zł. i to podstawa? Od czego 5 stówek różnicy zależy? to w ogóle oferta na dwa regiony, sporo się najeżdżę teraz? I jak ich przychodowość oceniacie?

Kwoty w ogłoszeniu są brutto, więc co tu dużo mówić pensja głodową jak na handlowca w takiej firmie.

Cześć, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Ph.Pytanie do Was moi drodzy.Ile można wyciągnąć na stanowisku handlowca? Czy premie mają sufit ? Jak wygląda sprawa z umową ? Jest okres próbny? I ile wynosi ? Co z samochodem służbowym - jaka klasa ? I czy jest do użytku prywatnego ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Czy firma Bripox Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wiśta Wiooo

Płaca jest uzależniona od stażu pracy i osiąganych wyników. Płeć nie ma znaczenia.

Zofia
@Wiśta Wiooo

A robicie u siebie w firmie statystyki odnoszące się do wyników? :D ciekawa jestem która z płci wychodzi w bieżącym okresie lepiej i ewentualnie dlaczego? Widać w ogóle jakieś większe dysproporcje ze względu na typ stanowiska?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bripox Sp. z o.o.?

Onto

Hej Hej hej Sokoły...... - jesteśmy niezaprzeczalnie numer jeden na rynku.

?

Widzę że pojęcia nie masz, o kim i o czym napisałem . Właśnie scharakteryzowałeś w 100% człowieka , którego firma słusznie się pozbyła. To tyle !

?

Myślał i mówił o sobie że jest kimś, że jest nietykalny i wkrótce odejdzie spokojnie na emeryturę. Odszedł. W niesławie ! Tak go zapamiętamy !

Prawnik
@?

Dziękujemy za podzielenie się swoją nieobiektywną opinią. Doceniamy, że poświęciłeś czas na przekazanie nam tej jakże istotnej informacji na temat firmy Bripox (bo chyba właśnie o to chodzi na tym portalu? ) ale nie dowartościowani "ludzie" którzy nic nie osiągnęli w życiu wolą "wylewać" pomyje i niszczyć drugiego człowieka. Nie mając ku temu żadnych ludzkich powodów. Takie Toksyki za wszelką cenę ,po trupach dążą do upodlenia innego człowieka. Jak już jesteś taki otwarty aby żalić się publicznie to Czy moglibyśmy prosić o więcej szczegółów dotyczących zaistniałego problemu ? Na koniec pokaż ,że masz "ja ja" i podpisz się swoim autentycznym imieniem ! Oraz dowiedz się do to znaczy KARMA może niedługo Cie odwiedzi Pozdrawiamy

Cześć i czołem ! Czy ktoś może się wypowiedzieć jak wyglada przykładowy dzień pracy w bripox ? Jak częste są delegacje i ilu dniowe? Słyszałem, ze raz na kilka tygodni jest delegacja dłuższa a co z resztą tygodni ? Objedzie się co swoje i na wieczór wraca do domu? Z góry dzięki :)

Odpowiadacz
@Zainteresowany

To zależy mój drogi/a w jakim dziale pracujesz. Z twojego opisu widzę, że chodzi o Impact Team, który jeździ po sklepach detalicznych. I tak, są różne misje w Polsce i są tygodnie na miejscu. Ale praca jest odpowiedzialna i nie ma "odbębnienia" 8 godzin. Solidna praca, wpisy do systemu, kontrola. Ale praca bardzo fajna.

@Odpowiadacz

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Domyślam się, ze nie da się odbębnić 8 godzin i koniec tylko właśnie czy jednak rano wyjeżdża się ale jednak na wieczór wraca do domu. Czy te delegacje nawet 1-2 dni są co tydzień ? Czy tylko delegacja dłuższa raz na pare tygodni a reszta nocy jednak u siebie. Z góry dzięki :)

Odpowiadacz
@Zainteresowany

Musisz liczyć 1 noc w tygodniu poza domem.

@Zainteresowany

No no. To wszystko zależy w jakich stosunkach zyjeszz j.k.

Halina
@Kolka

Coś bardziej konkretnego masz na myśli odnośnie tej wspominanej relacji? Jaki będzie pozytywny tego scenariusz a jaki wręcz przeciwny? W relacjach z zespołem chyba problemów nie ma z tego co pisali?

@Halina

Dla kobiet nie ma.......zawsze się dogadają (usunięte przez administratora)

DOC

Faceci też się dogadują

TEN
@DOC

W ogóle jest fajna atmosfera

Halina
@TEN

to z czego wynika tamta odpowiedź, że niby dla kobiet nie ma pozytywnego scenariusza? W ostatnim czasie coś szczególnego się chciało czy raczej stabilnie się pracuje? Spółka ma jakąś szerszą perspektywę do końca roku? Są jakieś plany, które mogą zmienić warunki pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Bripox Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bripox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bripox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bripox Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 44 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bripox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bripox Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bripox Sp. z o.o.