Snazzy Marketing Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Snazzy Marketing Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Snazzy Marketing Sp. z o.o.

Snazzy

Co do powyższego wpisu od "alex". Spółka nie publikuje ogłoszeń od niesprawdzonych firm. Niektóre firmy nie chcą upubliczniać swoich danych z różnych przyczyn i szanujemy ich wolę. Wszyscy nasi klienci są sprawdzani. Pan powyżej, niestety zamiast sprawdzić jak wygląda rzeczywistość, serwuje bezpodstawne oskarżenia. Spółka posiada własne systemy oraz serwisy rekrutacyjne. Nasi klienci, czyli agencje pracy oraz bezpośrednio pracodawcy umieszczają za naszym pośrednictwem ogłoszenia. Niektórzy z nich nie chcą zdradzać swojej tożsamości. Odbieramy sporo telefonów i przekierowujemy kandydatów na nasze serwisy pracy. Ale cześć kandydatów jak widać po dwóch wpisach powyżej całkowicie nie rozumie tej sytuacji i tworzą tego rodzaju wpisy. Żadne profile kandydatów nie są udostępnianie osobom trzecim. Spółka przestrzega w pełni rozporządzeń i ustaw w zakresie Ochrony danych Osobowych oraz Bezpieczeństwa Informacji.

alex

proponuje nie aplikowac na anonimowe oferty pracy na stronach w/w spolki , dane osobowe moga byc wykorzystywane , do innych celow np upierdliwe telefony z reklamami , po drugie jask mozna aplikowac na stanowisko pracy nie znajac danych firmy , nie znajac opini o danej firmie , Polacy nie dajcie sie nabierac na tego typu strony , ukrywajace dane ozliwie potecialnych oszustow , aplikujcie tylko na ogloszenia z pelnymi danymi firmy czy agencji i po sprawdzeniu opini danej firmy czy agencji aplikujecie lub nie .

Snazzy

Wszystkich kandydatów do pracy, którzy umieszczają tutaj swoje wpisy informujemy: firma Snazzy Marketing nie świadczy na chwilę obecną żadnych usług pośrednictwa pracy, nie jest agencją pracy. Spółka posiada własne systemy oraz serwisy rekrutacyjne. Nasi klienci, czyli agencje pracy oraz bezpośrednio pracodawcy umieszczają za naszym pośrednictwem ogłoszenia. Niektórzy z nich nie chcą zdradzać swojej tożsamości. Odbieramy sporo telefonów i przekierowujemy kandydatów na nasze serwisy pracy. Ale cześć kandydatów jak widać po dwóch wpisach powyżej całkowicie nie rozumie tej sytuacji i tworzą tego rodzaju wpisy. Żadne profile kandydatów nie są udostępnianie osobom trzecim. Spółka przestrzega w pełni rozporządzeń i ustaw w zakresie Ochrony danych Osobowych oraz Bezpieczeństwa Informacji.

monter

mam wrażenie że działa to tak, że wybierają (przepraszam z góry wszystkich - nic osobistego) najmniej inteligentnych w sensie takich, którzy zgadzają się na warunki i nie zadają pytań, potem jadą, rozczarowują się i wracają. Na ich miejsce werbują kolejnego, który spełnia minimum warunków dla Norwega - jest akceptacja pracownika i wzięta kasa za "głowę". Potem ponownie tak jak wyżej. spełniałem WSZYSTKIE kryteria, a pomimo to cisza jak makiem zasiał. Dodatkowo może zdarzyć się tak, że firma handluje moimi i Państwa danymi - tak też robią firmy rekrutacyjne (żadnej pracy, ale komplet danych z Państwa profilem, zainteresowaniami itp. krąży po sieci i nagle nie wiadomo skąd dostajecie spam na maila, lub dzwonią do Was jacyś akwizytorzy itp.). To właśnie efekt mrocznej działalności firm rekrutacyjnych. Podejrzenia do tego typu działalności nasuwają się właśnie w momencie, gdy dla firmy jesteśmy idealnym kandydatem, a nie ma nawet żadnej odpowiedzi z ich strony, a ponawiana jest znów ta sama oferta.

spawacz

fajnie piszecie, i mi za prace na budowie jako spawacz oferowali niecałe 2 tys. z zakwaterowaniem, bo jestem z kieleckiego. Całe 2 tysiące stawki rzeczywiście przeogromne na na trójmiasto, to cieć ma chyba więcej

Kasia

W firmie panuje przyjazna atmosfera.Szef jest bardzo sympatycznym,wyrozumiałym człowiekiem co rzadko się zdarza. Z przyjemnością przychodzi się do niej każdego dnia.

Robercik

Atmosfera całkiem fajna, zero stresu i jakiś ciśnień. Wypłata na czas mimo, że najwyższa krajowa to nie jest to wypada całkiem okej. Młoda rozwijająca się firma. Pozdrawiam Panią Kasię z biura obok :D

murek

Zgoda co do pierwszego wpisu. Młoda, ale solidna firma. Szkoda ze nie mogłem tam popracować dłużej. Co ci kolesie tam wyprawiają, to się w pale nie mieści. Kilka osob a produkty i usługi jakby było ich tam z 20.

Zostaw opinię o Snazzy Marketing Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Snazzy Marketing Sp. z o.o.