Opinie o Firma Informatyczna Mirasoft ANDRZEJ SZYSZKA w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Informatyczna Mirasoft ANDRZEJ SZYSZKA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Informatyczna Mirasoft ANDRZEJ SZYSZKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Informatyczna Mirasoft ANDRZEJ SZYSZKA w Bytom

qwerty Nowy wpis

Szukam w Bytomiu czegoś dla siebie a widzę, że ktoś skarżył się jeszcze w zeszłym roku na problemy z usługami i ogólnie kontaktem. Nie wiem czy to do dziś aktualne ale chciałabym sobie sprawdzić warunki pracy w biurze. może je ktoś opisać?

kiero

witam nie polecam bytom stolarzowcka wiecznie problem

Justyna Nowy wpis
@kiero

Problem dotyczący czego? Możesz to jakoś bardziej opisać? Jesteś tu kierownikiem? Bo taki masz nick.

nerwus Nowy wpis
@Justyna

brak neta i tv a ostatnio cza resetowac wszystko tragedia i tyle dzwonisz to wszystko wiedza idioci i tyle

nerwus Nowy wpis
@Justyna

kiero to nie kierownik tylko kierowca inteligencio

nerwus

witam uszanowanie czy w koncu na stolarzowdzkiej bedzie ok bo rece opadaja a ja juz mam dosc niemam juz sil pozdrawiam nawet ochoty juz niemam sil dzwonic bo morzna drzwonic do pana boga 16 nikt nie odbiera pozdrawiam

Sylwia
@nerwus

A z jakim problemem dzwonisz?

@Sylwia

wiecznie przerywa tv albo niema neta itak w kol rece opadaja 2miesiace ok i zas problem dzwoniac nikt nie odbiera maja to gdzies koniec umowy i nara bo szkoda nerwow

Sylwia
@nerwus

No jeśli serio tak masz to słabo. Tu generalnie nie znasz nikogo z obsługi i nie ma tak, że pracownik do klienta jest przypisany? Zastanawiam się czy takie utraty klientów wpływają tu na jakiekolwiek zwolnienia

@nerwus

umowa bez nadziejna (usunięte przez administratora) i tle 2 miesiace ok i zas nie daja rady slabo to wyglada 4 nr tela i karzdy w tylku ma to ze zglaszam problem masakra nie daje rady to sie dogaduje a nie plac i placz

to prosze o kontakt 723 102 349 czekam pozdrawiam niemam nic do ukrycia

@Sylwia

taki klijent jak ja to jeden wiecej czy mniej wiec wystarczy sie dogadac tele dalej nie mialem zero kontaktu

miro

TYPOWA kryptoreklama tej firmy szczerze nie polecam. Ceny z kosmosu, za małe przesyły. Jako dowód proszę sprawdzić oferty innych firm z Bytomia.

Tobor
@miro

Jestem klientem 12 lat nie narzekam jestem zadowolona

Emilia
@Tobor

to bardzo długo! orientujesz się ile osób pracuje w obsłudze klienta?? bo ja szukam takiej pracy :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Firma Informatyczna Mirasoft ANDRZEJ SZYSZKA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Vega

miro chyba sam nie wiesz co piszesz, najpierw zapoznaj się z ich ofertą a później wypisuj takie bzdury.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Informatyczna Mirasoft ANDRZEJ SZYSZKA - Bytom

Firma Informatyczna Mirasoft ANDRZEJ SZYSZKA
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Konstytucji 93
    Bytom