Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek

Chorzów

Opinie o Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek

Monte

Fajna firma, zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze?

Zuzanna

Pracujesz obecnie w Core? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

567j

@ Bartosz o kim mówisz ? kim jest ten trener ? no i czemu pytasz czy płacą normalnie czy oficjalnie?

Szukasz pracy?

Miro

Jedyna zaleta to - 10 każdego miesiąca wypłata na koncie. Właściciel oddał stery w ręce kogos kto moze i zna sie na sprzedaży, o zarządzaniu zasobami ludzkimi ma ZEROWE pojęcie i na tym firma traci. Szef miły ale za bardzo ufa osobie która zarządza firma i to moze go zgubić.

no dokładnie

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha dokładnie. Sorry ale z tego co wiem, to nikt stamtąd nie odszedł zadowolony :) Tak samo jak ja. Na pewno mnie nie zwolniono. Stamtąd trzeba uciekać i to jak najprędzej.

NNN

Jestem byłym pracownikiem CORE i gdyby nie propozycja pracy bliżej miejsca zamieszkania dalej bym tam pracował. Jest to miejsce dla ludzi, którzy są w pełni zaangażowani w swoją pracę, jeśli dobrze ją wykonujesz i są tego efekty wypłata zawsze jest adekwatna do osiągniętych zysków. Nie ma znaczenia jak się wygląda - liczą się efekty. Każdy jest traktowany sprawiedliwie,a właściciel firmy zawsze ma czas żeby z każdym porozmawiać. Przykro jest czytać wypowiedzi jak te powyżej... wygląda trochę to jak zemsta zwolnionych pracowników. Ja w każdym razie polecam tego pracodawcę z czystym sumieniem!

Była pracownica

Zgadzam się całkowicie, masz 100 lat, nie myjesz się, w, jesteś psychicznie chorą jędzą? Zapraszamy w nasze szeregi :) Do tej pracy nadają się ludzie, którzy w życiu nie chcą nic osiągnąć. Z trenerem na czele. Nic nie umie, nie pracował nigdy na słuchawce i firmę couchingową założył z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Na pewno będzie motywacją codziennie słyszeć nie masz kultury i za szybko piszesz na klawaiaturze, masz tam korekte? Pieniądze, żałosne. Pracujesz, harujesz - nic z tego nie masz. Bo za mało ciągle jeszcze pokazujesz. Prowizji - nie zobaczy się nigdy. No chyba, że w postaci darmowej wejściówki do pure, którą sobie sama mogę załatwić. Minusy pracy w Core: - szefostwo którego nie ma - pseudo trener, który każdej osobie mówi inną historyjkę - marne pieniądze - właściciel łasy na kasę - ploty, oszustwa, manipulacje - obgadywanie - włazidupstwo Plusy - Dobra i zgrana ekipa handlowców :)

Idealy pracownik

Jeżeli chcesz zatrudnić się w tej firmie musisz wiedzieć,że idealny pracownik charakteryzuje się tym że: - nie ma zębów; - ma wadę wymowy' - nic nie potrafi zrobić samemu zawsze potrzebuje czyjejś pomocy)' - nie ma ambicji, - kłamie, - obgaduje innych pracowników i donosi do szefostwa, - manipuluje, Jeżeli jesteś osobą ambitną,doświadczoną z milionem pomysłów,masz swoje zdanie i nie boisz się go wyrażać to omijaj tą firmę szerokim łukiem bo po 2 tygodniach będziesz mieć dosyć nic nie umiejącego menadżera i nic nie umiejącej pracownicy DPK. Szukasz pracy szukaj jej gdzie indziej!!!!!!!

tragedia

NIE POLECAM zwykły telemarketing dla nieambitnych a wręcz głupich.

Jason

Firma w porządku - dla tych, którzy chcą pracować i zarabiać pieniądze, a nie pobierać podstawę i się lenić. Sprzedają dobre produkty i to się liczy. Jakoś nie widzę tutaj ludzi, którzy by narzekali, a pracuję już trochę.

niepolecam

NIE POLECAM !!

praktykant

wyścig szczurów...

wolnelektury

NIE POLECAM !!

Nie Polecam

Bardzo nieuczciwy człowiek. Niemiła obsługa NIE POLECAM !

Zostaw opinię o Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek