Opinie o Cognize w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cognize. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cognize o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cognize w Katowice

Alicja

Pytanie do pracowników. Jakie są w Cognize preferowane formy zatrudnienia? Czy w przypadku innych niż UoP są platne urlopy? Jeżeli tak to ile dni? Czy firma oferuje benefity pozapłacowe? np. prywatna opieka medyczna, multisport? Dziękuję za odpowiedz.

@Alicja

@Alicja, każdy ma do wyboru: UoP, b2b + 20 dni wolnych lub b2b bez dni wolnych (odpowiednio przeliczone są te trzy opcje). Z benefitów: dowolność w wyborze szkoleń, niewielka zniżka na opiekę medyczną, wyjazdy zagraniczne i integracyjne.

kandydat

Wzorowy proces rekrutacji. Jako jedyni potraktowali rekrutację poważnie, a ich podejście było profesjonalne na każdym etapie. Pani Michalina, która była moim punktem kontaktowym w procesie rekrutacji, była wyjątkowo komunikatywna i rzeczowa. Na każdym etapie byłem bardzo dobrze poinformowany o dalszych krokach oraz o moim postępie w procesie rekrutacyjnym.

Michalina-Head of HR
@kandydat

@kandydat Bardzo dziękuję za Twoją opinię, jest to dla nas niezwykle cenne i bardzo miłe :) Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie rekrutacji kandydaci byli dobrze poinformowani i cieszę się, że tak właśnie było w Twoim odczuciu i tak pozytywnie oceniasz udział w naszym procesie. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Rocketjobs.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Cognize. Poszukiwani są Account Manager. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Alicja Nowy wpis

Adam Nowy wpis
@Alicja

kandydat

Michalina-Head of HR Nowy wpis
@kandydat

Czy poziom wynagrodzeń w Grupa KMK Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 11 sierpnia.

Michalina Daszkiewicz- HR

Poziom wynagrodzeń w naszej firmie zmienia się oczywiście :) Co do ogłoszeń - nie publikujemy ich na portalu (usunięte przez administratora) , jednak wiele serwisów "zaciąga" ogłoszenia o pracę bezpośrednio z naszej strony www i publikuje je na swoich stronach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz wpisów w socjal mediach, gdzie znaleźć można aktualne informacje o bieżących działaniach i procesach rekrutacyjnych.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cognize (dawniej Grupa KMK Sp. z o.o.). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kandydatka

W ostatnim czasie miałam okazję wziąć udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Project Managera i spotkać się online z przedstawicielami firmy. Cały proces był przeprowadzony sprawnie, na każdym etapie wiedziałam jaki będzie kolejny krok. Mimo, że nie dostałam pracy, będę wspominać Grupę KMK i jej pracowników bardzo pozytywnie, atmosfera była sympatyczna i bezstresowa. Pozwala to sadzić, że podobna atmosfera panuje w organizacji :) Zdecydowanie duży plus!

@Kandydatka

Dziękujemy za Twoją opinię! Bardzo się cieszymy, że miło wspominasz proces rekrutacyjny :) Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz wpisów w social mediach, w których informujemy o bieżących działaniach oraz procesach rekrutacyjnych! Być może do zobaczenia w przyszłości!

Magdalena

Jedna z fajniejszych rekrutacji w jakich miałam przyjemność uczestniczyć :) Bardzo przyjemna rozmowa z Michałem - luźna, ale z wysokim poziomem kultury osobistej, co niezwykle cenię i bardzo rzetelne podejście do każdego kandydata. Grupa KMK była moim głównym faworytem wśród firm, ale ze względu na moje aspiracje zawodowe, zdecydowałam się wybrać inną firmę, w której pracowałabym głównie po angielsku (na czym mi bardzo zależało). Mam jednak bardzo pozytywne doświadczenia związane z Grupą KMK i mega polecam aplikację tam! Życzę całej firmie dużych sukcesów!! :)

@Magdalena

Magda - bardzo dziękujemy za Twoją opinię - to dla nas bardzo ważne, aby kandydaci czuli się dobrze podczas rozmów rekrutacyjnych i mieli poczucie, że były one merytoryczne, ale jednocześnie "na luzie". Bardzo cieszymy się, że spotkania z nami były dla Ciebie miłym doświadczeniem. Życzymy Ci powodzenia! Szkoda, że nie mieliśmy okazji nawiązać współpracy :) jednak być może do zobaczenia w przyszłości!

Łucja

czyli rozmowa raczej jest miła tak jak chwaliła jedna Pani? a praca sama w sobie? :) powiedzcie mi proszę coś więcej o pracy jako tester tu pod firmą bo widzę na stronie właśnie otwarte ogłoszenia. ktoś pracuje i zda relację a najlepiej ma porównanie jeszcze w innym miejscu pracy?

Łukasz
@Łucja

Rekrutacja podzielona była na trzy etapy: - rozmowa z HR - rozmowa techniczna - rozmowa z Michałem/Markiem (szefowie) Wszystkie etapy na wysokim poziomie i merytoryczne. Sam sposób przeprowadzenia wszystkich etapów dużo bardziej „przyjazny” niż w innych firmach (luźna atmosfera rozmowy niewywołująca stresu) Jeżeli chodzi zakres obowiązków, to każdy znajdzie coś dla siebie: testy manualne, tworzenie dokumentacji, czy automatyzacja (wszystko zależy od projektu i jego potrzeb). Po ponad 8 latach w innej firmie zdecydowałem się dołączyć do KMK… i nie żałuję ;)

Ania K.

Miałam przyjemność odbyć bardzo miłą i inspiracyjną rozmowę rekrutacyjną z Michałem. Chociaż finalnie nie dostałam pracy, to napewno rozmowę tą będę bardzo dobrze wspominać. Myślę, że jeżeli firma ma takie podejście do kandydata, to może tylko świadczyć, że równie dobrze lub nawet lepiej będzie traktować współpracowników. Wielkie brawa dla Was. Super????

Czy zdarzają się nadgodziny w Grupa KMK Sp. z o.o.?

Kto chce to ma:) Każdy pracuje tyle ile chce pracować.

Grzesiek

@Kuba i kompletnie nic wg Ciebie nie wymaga zmiany? to by było super :)

Kuba
@Grzesiek

No jest super :) nawet jeżeli pojawiają się jakieś problemy to siadasz i je rozwiązujesz. Kiedyś myślałem, że wpisy w ogłoszeniach ogłoszeniach o „atmosferze w pracy” i „zgranym zespole” to puste slogany, ale tu jest tak serio :)

Czy Grupa KMK Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Michał Kozik

Każdy w zespole ma pełną elastyczność w dopasowaniu godzin pracy do swoich potrzeb. Nie było nigdy w historii firmy sytuacji, żeby ktoś miał jakieś potrzeby związane z nietypową organizacją pracy i żeby nie mógł ich spełnić. Dotyczyło to w historii np. ultrabiegaczki, która pracowała w nietypowych godzinach ze względu na plan treningowy, zawodowego strażaka, który ma swój harmonogram pracy w staży, rodziców pełniących opiekę nad swoimi dziećmi, osób pracujących w bardzo wczesnych, późnych godzinach, czy w weekendy. Pełna dowolność :)

Kuba

Pracuję w Grupie KMK już prawie 3 lata. Świetna atmosfera i zgrany zespół. Brak jakichkolwiek problemów z płatnościami czy urlopami. Patrząc na podejście do pracy i pracownika w innych firmach - szczerze polecam! :)

Wiktoria Ulidowska

Jako były pracownik z całego serca polecam współpracę w firmie KMK. Jeden z lepszych onboardingów jakie miałam. Zgrany zespół wpływa na świetną atmosferę w pracy i duże zaangażowanie w prowadzone projekty. Michał i Marek zawsze otwarci na nowe propozycje, doceniający wkład pracowników i dostrzegający ich potencjał. Elastyczność pracy pozwalała mi swobodnie dokończyć studia. Do dziś korzystam ze zdobytej tam wiedzy i umiejętności i miło wspominam czas pracy w tej firmie.

Kai Niedziela

Sprawna rekrutacja. Świetnie zbudowany zespół, dobrze zgrani pracownicy w i poza biurem. Elastyczne godziny pracy. Szansa na realizowanie własnych celów, otwartość na nowatorskie rozwiązania i świeże spojrzenie. Najlepsza atmosfera, na jaką dotychczasz natrafiłem w swojej karierze. Zdolni ludzie, sympatyczne szefostwo. To moje doświadczenia przez 2 lata pracy w grupie KMK. Gorąco polecam!

Julia

Zgrany zespół, elastyczne podejście do pracy i szefowie, którzy dostrzegają i rozwijają talenty swoich pracowników :) mimo, iż nie współpracujemy już jakiś czas - zawsze ciepło wspominam pracę w KMK i projekty, które wspólnie dowieźliśmy :)

Mariusz

Pracowałem w Grupie KMK przez około 1.5 roku. Współpraca z Markiem, Michałem oraz resztą zespołu była rewelacyjna. Atmosfera jest bardziej rodzinna niż korporacyjna co też szczerzę polecam. Wypłata zawsze na czas. Z urlopem i elastycznym czasem pracy też nie było żadnych problemów. 10/10

Magdalena Łukasz

Pracę w Grupa KMK zaczęłam od samego początku powstania firmy. Choć pracowałam tam 3 lata to był dla mnie bardzo intensywny i rozwojowy czas. Jako pracownik czułam się doceniana i obdarzona pełnym zaufaniem ze strony pracodawców. Dawali mi poczucie, że jestem ważnym członkiem zespołu. Wypłatę zawsze otrzymywałam w terminie, a z urlopem nigdy nie było kłopotu. Michał i Marek nigdy nie budowali dystansu między sobą a pracownikami dlatego atmosfera w biurze była przyjazna i swobodna. Do dziś mamy ze sobą kontakt i za każdym razem gdy odwiedzam KMK czuję się jak u siebie.

Anna Kącka

W grupię KMK pracowałam przez 3 lata. W tym czasie zrealizowałam wiele ciekawych projektów, które pozwoliły mi się rozwinąć zawodowo i ukierunkować. Miałam możliwość i skorzystałam ze szkoleń. Marek i Michał wspierali mnie również w realizacji moich pasji sportowych, elastycznie podchodząc do czasu pracy. Atmosfera w firmie była wyjątkowo przyjemna i chociaż zmieniłam miejsce pracy wciąż utrzymujemy pozytwne relacje.

Karol

Pracuję w KMK od kilku lat. Do tej pory nie było żadnych problemów z wynagrodzeniem czy urlopem. Dobra praca, fajni ludzie, bezproblemowi szefowie. Polecam i zapraszam

Robert Ratman

Praca w KMK to czysta przyjemność. Jako, że wykonuje czynnie dwa zawody, musiałem znaleźć firmę, która mi to umożliwi. U Michała i Marka nie ma z tym problemu. Zawsze można się z nimi dogadać, szczerze polecam ;) Dodatkowym atutem jest zespół. W KMK kolegujemy się również po pracy ;) Jeżeli chciałbyś sprawdzić prawdziwość tej oraz pozostałych opinii znajdź mnie na linkedin i zapytaj ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Cognize - Katowice

• Jak się pracuje w Cognize?

Zobacz opinie na temat firmy Cognize tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cognize?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cognize
  • Mikołowska 15A lok. 2