Prointegra Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Prointegra Sp. z o.o.

bb

Fajna firma z fajnymi ludźmi. Bardzo duża różnorodność zadań (w ramach określonej specjalizacji). Nie ma problemów z częściową pracą zdalną, dynamiczne godziny pracy.

Robson

Firma znacznie wyróżnia się na tle innych firm o podobnym charakterze, wypłata zawsze na czas, świetna atmosfera i profesjonalny personel, daję uczucie pracy na wysokim, światowym poziomie, wszelakie złe opinię to raczej upust złości oraz frustracji osób nie nadarzających za wymogami firmy.

niepolecam

[usunięte przez moderatora] . A firmy nie polecam, ciężko powiedzieć cokolwiek o niej w kulturalny sposób. Poza tym atmosfera i ludzie fatalni. NIE POLECAM!

Zostaw opinię o Prointegra Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prointegra Sp. z o.o.