Opinie o Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j. w Bielsko-Biała

A mnie zainteresowała oferta na posadę programista.NET. Jest tu ktoś, kto wie coś więcej o tej pracy lub może nawet pracował i opowie coś? Obecnie mam podobne stanowisko i dostaję 8000 zł netto, czy tu dostałabym tyle lub więcej? A jak więcej, to ile? Wpadłam na ogłoszenie w sieci, ale nie widziałam info, czy jest tu opcja na zdalną pracę?

Meg75 Nowy wpis

Pracowalam w tej firmie, ale w sklepie w Sferze. Odeszlam ze wzgledu na system 12 godzinny, ktory mi nie odpowiadal. Zlego slowa nie moge powiedziec na szefostwo i kierowniczke sklepu. Wyplata regularna, grafik z gory ustalony, jasne zasady pracy. Polecam pracodwawce.

Na czym polega, zapewniane w ogłoszeniu dla konsultanta systemu Enova365 wsparcie członków zespołu? W jaki sposób wdrażani by mnie, gdybym otrzymał tę pracę? I ile firma może mi zapłacić, jako osobie doświadczonej we wdrażaniu systemów klasy ERP?

Meggi

Pracowałam chwile w tej firmie. Wdrożenia to jednak nie moja bajka, ale nie dam sobie złego słowa powiedzieć na firmę i właścicieli.

Agnieszka
@Meggi

A opowiesz więcej konkretów o tym wdrożeniu? :) Co tam takiego zaszło, ze jednak zrezygnowałeś? :D

Meggi Nowy wpis
@Agnieszka

Nic nie zaszło. Poprostu wole być użytkownikiem systemu niż wdrożeniowcem.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Wdrożeniowiec w firmie Mar-Kom Systemy Informatyczne Marcin Klus?

Jeżeli wykonujesz swoją prace tak jak należy i realizujesz zlecone zadania oraz stosujesz się do wymagań firmy to praca jest przyjemna j spokojna. Bardzo duża pomoc ze strony kierownika i właściciela.

Byłem na rozmowie. Z tego co wiem sporo osób kandydowało. Czekam na odpowiedz. W firmie ciepło, przyjemnie i same konkrety. O wszystkich „zarzutach” o których przeczytałem ze wdrozeniwoec jest serwisantami itp na rozmowie informowano ze zdarza się ze trzeba pomoc informatycznie jakiemuś klientowi.

@Kandydat

Tak? Bo ja słyszałem, że kandydatów brak a biuro dalej zimne. Opowiedz o tych konkretach, bo to słowo pada we wszystkich pozytywnych komentarzach od czasu, kiedy ja napisałem swój.

@Kandydat

Jak ja dawno temu kandydowałem też było dużo osób. Dopóki kolega zatrudniony po mnie nie powiedział interesującej rzeczy, przyjechał około 30min wcześniej i zadzwonił zapytać czy może wcześniej wejść, odpowiedzieli że mają dużo kandydatów i musi poczekać. Więc czekał na korytarzu a z biura nikt nie wyszedł :D

Tez kandydat

Tez byłem ostatnio na rozmowie w tej firmie i faktycznie czekało kilka osób na dole w poczekalni. Była tez Pani z firmy rekrutacyjnej z która się już raz spotkałem na innej rekrutacji. Z tego co się zorientowałem praca odbywa się Na B2B to wtedy wyłącznie zdalnie a jak tradycyjna forma to w drugim oddziale.

Zofia
@Ex pracownik

XD A może to była rozmowa zdalna? W którym roku to było w sumie? ;p

@Zofia

Ponad 4 lata temu :)

Patrycja Mierzej

Znalazłam ten wpis i od razu musiałam napisać swoje wrażenia na temat tej firmy . Nigdy tam nie pracowałam ale mam wielu znajomych którzy mieli zaszczyt współpracować z właścicielami tej firmy. Nikt nigdy nie odniósł wrażenia nawet że mogą dziać się tam wszystkie te rzeczy które opisują osoby tam pracujące . Nie wiem jak reszta osób którą czyta te negatywne komentarze ale ja odnoszę wrażenie że jednej pracownik próbuje zdyskredytować lata pracy osób które składają w tę firmę sowie serce , czas i zaangażowanie. Nie sposób zgodzić się zwłaszcza z jednym wpisem gdzie gołym okiem widać premedytacje z jaką ten pracownik próbuje zmazać tyle lat ciężkiej pracy tej firmy na polskim rynku. W żaden sposób nie dotarły do mnie nie takie informacje zarówno od osób współpracujących z tą firmą ani od pracowników ani nawet ich znajomych. Kompletnie dziecinne podejście oraz brak doświadczenia jaka reprezentuje ten były pracownik w żadne sposób nie może wpłynąć na nieskazitelną opinie jej wlascicieli. Każdy musi wykonywać swoją pracę dobrze oraz sumiennie, a jeśli nie spełnia tych podstawowych wymogów które są standardem w każdej formie nie tylko tej to logiczne jest że się do niej zwyczajnie nie nadaje . Żalenie się w taki sposób aby w fałszywym świetle pokazać negatywne strony firmy jest aktem wg wprost zapożyczonym z przedszkola a nie z doświadczenia dorosłej i poważnej osoby która ma świadomość swojej wartości oraz wartości reprezentowanych przez wyżej wymieniona firmę. Jednym słowem wstyd i brak poszanowania elementarnych zasad kultury. Jeśli ktoś ma wątpliwości chcąc współpracować z tą firmą lub w niej pracować śmiało polecam . Nie dajmy się oszukać dla osób, które jak to mówią dużo chcą a mało dają. Pozdrawiam

@Patrycja Mierzej

@Patrycja Mierzej "Znalazłam ten wpis i od razu musiałam napisać swoje wrażenia na temat tej firmy . Nigdy tam nie pracowałam ale mam wielu znajomych którzy mieli zaszczyt współpracować z właścicielami tej firm" - nigdy tam nie pracowałam ale się wypowiem, jaki wspaniały styl "Januszexu". Masz znajomych którzy współpracowali? Okej ale na zasadzie B2B, zlecenie czy jak? Bo jak ktoś współpracuje z firmą to nie znaczy że tam pracuje XD

Klient

Chciałem skorzystać z usług firmy Mar-Kom, ale po przeczytaniu opinii zdecydowałem się na skorzystanie z konkurencji by nie wspierać firm które w taki sposób traktują pracowników. Najgorsze to gdy szef nie umie utemperować osoby z rodziny na wysokim stanowisku we własnej firmie Dziękuje za przestrogę

Marta P
@Klient

Korzystam z usług od 3 lata i złego słowa nie mogę powiedzieć - profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzą do zleconych tematów.

@Marta P

Podłączam się do wypowiedzi. Firma obsługuje mnie od dobrych kilu lat i z tego co wiem są tam ludzie którzy pracują od ponad 9 lat i sobie chwala. Niestety jako pracodawca tez trafiam czasami na osoby, które wylewają swoje problemy na innych. Takie niestety mamy czasy ze każdy może pisać wszystko.

@Klient

Budowanie opinii o jakości usług świadczonych przez firmę na bazie opinia na GoWork - chyba ktoś musi się zastanowić nad sobą :) Współpracujemy od 2 lata - firma odpowiedzialna i na poziomie.

Jeremi

Podłączam się pod wypowiedz

Nie to co komentarze pisane w 5 min. odstępach - te są zawsze wiarygodne

@Klient

Jeden gość pracuje 9 lat i sam cytuje klientów, którzy mówią mu wprost, żeby trzymał się Mar-Komu, bo ze swoją wiedzą nie znajdzie nigdzie indziej pracy i ja to mogę potwierdzić... Na tym od czego jest specjalistą to on się nie zna wcale. Za to jest dobry w powtarzaniu szefostwu wszystkiego co podsłuchał - wspaniały człowiek, faktycznie :-D Ze świeczką takich szukać...

@Klient

"opinii o jakości usług świadczonych przez firmę" - to chyba nie ten portal... Tutaj oceniamy pracodawców. Pracowałeś? Wiesz jakie warunki mają pracownicy? Jeśli myślisz, że wobec klientów są ok, to powinieneś zobaczyć maile o dobijaniu godzin :-) Mam kilka takich maili, jakbyś chciał zobaczyć ;-)

Bielszczanka

A oni chyba maja kilka firm? Coś kojarzy mi się Sfera ale jak myśle o dobrej osobie to chyba bym nie narzekała jako pracownik sklepu gdzie szefowa jest codziennie i widzi całość a nie tylko tabelki w excelu i utarg.

Zgadzam się

Klientka ze Sfery
@Bielszczanka

Tak, mają. Kojarzę właścicielkę. Dosyć często bywam w sklepie w Sferze-morale Pracownic bardzo wysokie więc chyba nie jest tam aż tak źle. Po obsłudze sklepu bardzo często ''widać'' czy w firmie jest ok czy są jakieś problemy. W tym przypadku na 5+.

@Bielszczanka

Nie wiem jak Klientka ze Sfery rozszyfrowała to zdanie, ale domyślam się, że pewnie pisała to ta sama osoba :-)

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j. Zawsze pomogali nawet w najtrudniejszych problemach, wykazują się przy tym również dużą cierpliwością i szacunkiem do swoich pracowników. Pełen profesjonalizm. Ze swojej strony nigdy nie spotkałem się z opóźnieniami w wypłatach a sam kontakt z właścicielami oceniam na bardzo wysokim poziomie. Kompletnie nie rozumiem żali wylewanych na tym portalu. Jeśli ktoś nie chce ciężko pracować to zrozumiałym jest że nie ważne ile zarobi i tak będzie szukał powodu do tego aby oczernić firmę z każdej strony. Pracowałem tam ok 2 lat i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na samą atmosferę pracy jak i podejście właścicieli do pracowników. Jak każda firma tak i tam ma swoje wymagania jeśli to komuś nie pasuje zawsze znajdzie powód żeby postawić krzyżyk na firmie w momencie jak odchodzi. Standardowa praktyka, która nie ma nic wspólnego z realiami. Śmiało polecam prace w tej firmie jeśli ktoś nie boi się ciężkiej pracy. Zarobki również na bardzo wysokim poziomie.

Marzena
@Michał

Zgadzam się w całej zupełności , warto tam pracować

Sara
@Michał

Wyraźnie post jest napisany na zamówienie. FAKE

@Marzena

A pracujesz tam? Nie kojarzę żadnej Marzeny... ani kobiety, która by tam obecnie pracowała. Ostatnia się zwolniła z pół roku temu i szefowa się nawet pochwaliła, że z przyczyn psychicznych

@Michał

Czemu już tam nie pracujesz, jeśli można zapytać?

Marcin Klus

Radku, szkoda że podczas całego okresu zatrudnienia praktycznie ani razu nie przyszedłeś porozmawiać odnośnie warunków pracy, jakości itp. a szczególnie że coś ci nie pasuje. Szafowa nie jest zawiedziona i pokrzywdzona że odchodzisz natomiast jesteśmy rozczarowani tym że nie powiedziałeś wprost, mimo że pytaliśmy, czy zamierzasz zmienić pracę. Stwierdzenie że czujemy się (usunięte przez administratora) a mówienie że ty kłamałeś to dwa zupełnie inne stwierdzenia. Zgodnie z Kodeksem Pracy, w okresie wypowiedzenia jesteś naszym pracownikiem i mamy prawo wezwać cię do pracy. O wymaganiach i zasadach związanych z raportowaniem czasu pracy i sposobem rozliczania projektów informowaliśmy od początku i też od początku twojej pracy nie było to poprawnie realizowane. Wielokrotnie Kierownik zmuszony był kontaktować się telefonicznie w kwestii braku raportów. W firmie do dyspozycji pracoowników jest ekspres ciśnieniowy na kawę ziarnistą, herbaty różnego rodzaju, wody mineralne (gazowane/niegazowane w jednorazowych butelkach). Przy okazji robienia swoich prywatnych zakupów podczas swoich godzin pracy prosiliśmy aby przy okazji uzupełnić środki czystości (papier toaletowy/ręczniki papierowe) za które niezwłocznie zwracaliśmy koszty. Jeden raz w tygodniu biuro jest sprzątane przez Panią sprzątaczkę - natomiast w ramach wspólnych ustaleń z wszystkimi pracownikami, każdy utrzymuje bieżący porządek w kuchni (przemycie ekspresu itp). W biurze jest ok.20 stopni a na ciepłą wodę trzeba po prostu chwilę dłużej poczekać. Nie było z twojej strony wniosku o pracę zdalną. W połowie stycznia zaporponowlaiśmy tak rodzaj pracy - nie otrzymaliśmy odpowiedzi zwrotnej. Opinia uraziła bezpośrednio moją osobę ponieważ nie zostałą skierowana w kierunki firmy, tylko w moją osobę. Odpisałem ogólnie na powyższe zarzuty ktore uważam za nieprawdę i za krzywdzące. W pozostałych kwestiach skontaktujemy się drogą formalną.

Robert

Tak

Anonym

Widać, że firma to typowy "Januszex" i takie firmy powinny być po prostu piętnowane. Jeśli faktycznie warunki pracy są tak mizerne, że nawet porządnego ogrzewania nie ma (w środku zimy???!!!), to firma nadaje się tylko do zamknięcia.

ML
@Marcin Klus

Szanowny Panie. Może niech Pan już nie kompromituje więcej własnej firmy i nie wyrzuca byłemu pracownikowi tego, że odszedł bo jesteście słabym pracodawcą. Pracownik nie ma w obowiązku informować was czy szuka obecnie pracy czy nie, jak również to nie wasz w tym interes i w ogóle nie powinniście tego typu pytań zadawać. Utrzymywanie porządku w kuchni? Sprzątaczka raz na tydzień? Raczej bym się tym głośno nie chwalił, bo ludzie w prywatnych domach sprzątają częściej, a tutaj jest biurowiec który jest intensywnie używany przez większą grupę osób. Chciałbym widzieć jak wygląda i śmierdzi u was ubikacja, jeżeli ktoś tam tylko raz na tydzień posprząta. Normy dla programistów? Rozliczanie na zasadzie mikrozarządzania? Zrozumcie, że programistów się na tych zasadach nie zatrudnia, bo 99% firm na rynku IT zarówno krajowym i zagranicznym oferuję normalne, zdrowie i przyjaze warunki pracy. Ludzkie traktowanie pracownika powinno być powszechne bez względu na profil działalności firmy, jego kompetencję i kwalifikację. Przykre jest, że w dalszym ciągu istnieją w PL kołhozy zatrudniające wysoko wykwalifikowanych programistów na warunkach zmuszających ich do sprzątania zakładowej kuchni bo zarządowi szkoda zapłacić sprzątaczce za codzienną robotę. Do tego jeszcze kompletna kompromitacja przez straszenie sądem. Ale spokojnie :) Branża IT ma to do siebie, że dobre wieści szybko się rozchodzą :) Zaspamowanie negatywnymi opiniami to dopiero preludium do tego, co programiści mają w wachlarzu swoich możliwości siania złej opinii o firmie :)

Damian

To już wiem, gdzie nie wysyłać aplikacji.

Alek

Prawdziwy Januszex. Już sobie wyobrażam Ta rozmowę kwalifikacyjną z nimi gdzie to obiecują złote góry, a ich firma to będzie niedługo Microsoft. Czym zdała od takich partaczy.

Dobrze napisane

Mariusz Max Kolonko

Bo chłop mówi jak jest.

hobbes

tak było

Arek

To prawda…

Majster

Nie zgodzę się do końca - pracowałem przez 2 lata i owszem w firmie jest system raportowania, jak w każdej. W obecnej pracy mam taki gdzie musze wpisywać kiedy mam przerwę albo idę do sklepu i jakoś żyje. Szczerze to wole rozmowy na osobności z przełożonymi niż na forum przy innych pracownikach. Wynagrodzenie dostawiałem terminowo i nie na raty (jak to bywa nadal w niektórych firmach z tego co znajomi mówią) oraz premie wg zrealizowanych zadań. Jak 20 stopni do dla kogoś zimno to proponuję przeprowadzić się do Afryki i tam pracować. W obecnej pracy mamy taką samą temperatur i nikt nie robi z tego dramatu.

Mefisto
@Marcin Klus

Dziękuję Panie Marcinie, Pana odpowiedz utwierdziła mnie w przekonaniu że Pan nie potrafi panować nad emocjami, zarządzać firmą oraz zastrasza Pan pracowników wobec czego nie zamierzam świadczyć pracy ani usług zarówno wobec w/w firmy jak i jej klientów. Mam jednak nadzieję że komentarzoburza w tym wątku da Panu do myślenia oraz będzie początkiem zmiany Pana zachowania a także jakości pracy Pana podwładnych bo z natury źle nikomu nie życzę.

tak

tak

@Majster

Nie w każdej firmie jest system raportowania i nie wszędzie wiąże się on z normą do wyrobienia, zwłaszcza przy pracach programistycznych. Może powiesz czemu już nie pracujesz w Mar-Komie, skoro było w zasadzie tak samo jak masz w aktualnej pracy?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Mar-Kom Systemy Informatyczne Marcin Klus? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

zazwyczaj 11-ego, bo nie do konca ogarniaja, ze przelew idzie jeden dzien i trzeba przelac wczesniej, zeby zdazyc na 10ego

1 miesięczny i raz się zdarzyło ze wypłata przyszła w poniedziałek 11 ale to chyba nie problem?!:)

1 Miesięczny

Radek

Z punktu widzenia Kodeksu Pracy jest to ciężkie naruszenie i jako pracownik możesz na podstawie tego zwolnić się bez wypowiedzenia i zarządać odszkodowania o równowartości okresu wypowiedzenia. Ale tak poza tym to nie problem... ;-)

Igor

@zadowolony czyli zatrudnili cię jak trwał covid, jak on wpłynął na firmę ?

@Igor

Był covid a my tego nie poczuliśmy. Ukłon w stronę szefostwa ze zrobili wszystko aby każdy dostał swoje s to znaczy ze firma jest stabilna

@Igor

Wpłynął, jak zapewne na każda firmę. Ale firma z racji tego, ze ma ugruntowaną pozycję i jest prawidłowo zarządzana a przede wszystkim patrząca daleko do przodu nie odczuliśmy sytuacji covid. Tzn odczuliśmy w tym sensie ze trochę większość pracowała zdalnie.

Szkoda ze są tutaj same takie opinie a żadnych konkretów. Na podstawie takich komentarzy niestety nic nie można stwierdzić.

Pablo

Dokładnie. Zero konkretów.

Pablo
@Kandydat

Chyba czas przestać obserwować profile firm na portalu…

Klientka

Nasza firma od wielu lat współpracuje z MAR-KOM. Nie ma tygodnia, abyśmy nie kontaktowali się z pracownikami tej firmy.Nie znam szczegółów dotyczących pracy w tej firmie, ale z tego co słyszę od pracowników oraz patrząc na ich zaangażowanie i podejście do pracy szczerze wątpię aby to co tutaj przeczytałam negatywnego było prawdą. Z całym szacunkiem, ale to by było ''widać po ludziach'' ze coś jest nie tak. Bożena

Patrycja

Na prawdę nie wiem dlaczego wzięło się tu tyle negatywnych komentarzy. Miałam okazję pracować w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego na temat szefostwa czy innych pracowników. Zawsze pomocni wyrozumiali i na pewno słuchają co się do nich mówi. Jeśli ktoś jest bardzo konfliktowy i nie szanuje ani kierownictwa ani kolegów i koleżanki z pracy to musi się liczyć z konsekwencjami że nie będzie zbyt lubiany w takiej firmie. Trzeba żyć zgodnie z zasadami wyznaczonymi przez firmę jak wszędzie indziej. No jeśli ktoś chce zarabiać miliony i nie robić nic noto przepraszam bardzo niech założy własną firmę i spróbuję szczęścia na własną rękę. Wtedynzobqczy że nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Nie zauważyłam nic i na pewno nie doświadczyłam pracując w tej firmie co zawazyloby na wystawieniu negatywnej opinii. Trzeba po prostu robić to co do nas należy a dziecinne podejście do pracy zawsze skutkować będzie tym iż stoją frustrację będziemy przelewać w takiego typu serwisach co zresztą widać powyżej i ciekawe dlaczego dotyczy to jednego pracownika? Powinna być lawina złego hejtu a takiej tu nie widzę . Tak czy inaczej jeśli masz zamiar pracować w tej firmie z ręką na sercu polecam i zapraszam.

Przeczytałem te wszystkie opinie. Wysłałam tez CV dobrej firmy. Jedna kwestia mnie zastanawia- tyle negatywnych opinii ale w sumie to zero konkretów. Pracuje obecnie w podobnej firmie i tez myjemy ekspres bo poprostu chcemy mieć czysty i tez utrzymujemy po sobie porządek w wc czy w kuchni i co w tym dziwnego?!nie widzę żadnych opinii w kwestii nie płacenia wynagrodzeń, skarg klientów, złamanych przepisów bhp czy innych kwestii. Raczej się takimi opiniami nie będę sugerował.

Wasz pan lenie
@Piotr

Facetowi po prostu się nie chce pracować. Wyrwać chwasta.

@Piotr

Ja tez wysłałam CV. Byłem na rozmowie na programistę. Pan który mnie rekrutowal( chyba szef) z ogromna wiedza wiec sadze ze tez można dużo wynieść z tej firmy merotorycznie bo nie robią fuszerki. Niestety tym razem mi się nie udało ale z tego co słyszałem firma się rozwija wiec będę próbował kolejny raz.

Były Pracownik
@Piotr

"Wysłałam też CV", podpisane jako "Piotr".. Czyżby to ta słynna "szefowa" z tego januszexu? Nieźle sobie próbujecie nadrobić opinie. Niestety, na to już za późno.

Polecam:)

Mam powiadomienia o nowych opiniach wiec zerknąłem. Ludzie ogarnijcie się i zajmijcie swoimi rzeczami. Pracowałem trochę w tej firmie i powiem szczerze ze enova jest rozbudowana i skomplikowana wiec się poddałem. Natomiast szef dokładał wszelkich starań aby pomoc. Robił to kosztem swoich tematów i swojego czasu którego ma naprawdę mało. Obsługują sporo dużych Klientów także szacunek ze ogarniaja. Szkoda tylko ze na przeszkodzie stają czasami ludzie zazdrośni, niekompetentni i roszczeniowi. Pozdrawiam cały team MAR-KOM i zawsze z uśmiechem wspominam koleżeńskie podejscie do pracownikow:)

A ja pracowałem i byłem zadowolony. Po 2 latach odszedłem bo jednak enova to nie to co chce robić. To co chciałem to miałem. Piłem dobra kawę:) max 2 razy w tyg padło na mnie umycie ekspresu ale jak się chce mieć dobra kawę to ekspres za grube pieniądze chyba trzeba umyć zeby był czysty i się nie zepsuł. Nie widzę w tym nic dziwnego. Szkoda ze portal pozwala na wylewanie „swoich problemów i pomyji” a nie na merytoryczne na poziomie informacje.

Wogole co za absurdy o ogrzewaniu! W domu tez mam 20 stopni i nie marzen, tam było 21 stopni grzejniki ustawione na 6. Ludzie ogarnijcie się.

Agnieszka

Aja pracowałam w tej firmie. Nie na stanowisku programisty ale innym. Co do pieniędzy to dostałam dokładnie tyle ile sobie zażyczyłam. Nie było w firmie żadnych problemów ani niedociągnięć.

Była pracownica
@Agnieszka

Ja podobnie. Nie wiem skąd tyle opini i to o takie rzeczy. Chyba dzisiejsze pokolenie nie umie rozmawiać tylko łatwiej im wylewać w internecie hej.

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j.
3.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Katowicka 96A
    43-346 Bielsko-Biała

Mar-Kom Star A.M. Klus sp.j.