Opinie o Jultrix Patryk Majka w Wilkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jultrix Patryk Majka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jultrix Patryk Majka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jultrix Patryk Majka w Wilkowice

Dorota Nowy wpis

@eks współpracownik właściciela czyli raczej odradzasz to miejsce?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Jultrix Patryk Majka? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

eks współpracownik właściciela Nowy wpis

Rzetelnie i prawdziwie to będzie zakwalifikowane jako mowa nienawiści i hejt :D Mówiąc delikatnie: Firma powstała jak Multirobotyka przestała płacić faktury i wypłacać pensje pracownikom. Właściciel Jultrixa był wtedy kierownikiem hali i wszystkie narzędzia i urządzenia przejął od multirobotyki żeby jego prezesi nie mieli majątku firmy który mógłby zabrać komornik. Generalnie w świetle prawa multirobotyka nie ma pieniędzy a jultrix legalnie nabył sprzęt przed zajęciem komorniczym. Wystarczy porównać daty założenia firmy z datami wystawiania opinii o multi robotyce i wtedy można dojść do właściwych wniosków. Według nowych przepisów dane dłużników są jawne, więc mogę napisać że Sebastian Franek (członek zarządu multirobotyka) przekazał panu Patrykowi sprzęt i naciągają kolejnych ludzi i firmy. Pan Majka nie zdaje sobie chyba sprawy że tym razem on będzie odpowiadał przed sądem majątkiem własnym

ja Nowy wpis

Nie polecam. Zarobki małe.

Pokrzywdzony

Czy zwijanie jednej firmy i zakladanie kolejnej kosztem wynagrodzen pracownikow to nie temat dla prokuratora???

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jultrix Patryk Majka? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Majka

Firma "wydmuszka " założona tylko po to by brać na siebie materiał dla multirobotyka zoo której z powodu zadłużenia już nikt towaru nie daje. Swoją drogą pozdrowienia dla pszczolki maji że zgodziła się na coś takiego, człowieku frankliny będą się śmiały a Ty lata będziesz za nich długi splacal...

Ulubieniec jamajki

Piesek Multi otworzył swoja działalność. Za pieniadze z wypłat pracowników?

MULTIROBOTYKA

UWAGA przedsiębiorcy, zleceniodawcy i firmy współpracujące. Nowo powstała firma "Jultrix" została założona przez "menagera" praktycznie upadłej już spółki o nazwie Multirobotyka Sp. z o.o. która oszukała wiele firm i wielu pracowników. Zalega ze wszelkimi możliwymi płatnościami, począwszy od wywozu śmieci, a skończywszy na fakturach za specjalistyczne podzespoły do maszyn. Istnieje ogromne ryzyko, że trup Multirobotyki będzie chciał dokończyć dzieło zniszczenia za pomocą Jultrixu. Nie dajcie się oszukać. TYLKO PRZEDPŁATA! (to rada dla dostawców), ŻADNYCH ZLECEŃ! (to rada dla potencjalnych zleceniodawców).

Oddajcie pieniążki za pracę.
@MULTIROBOTYKA

Co prawda to prawda. Prawdopodobnie wszystkie narzędzia upadlej multirobotyki zostały przepisane na tego właśnie Pana żeby je uchronić przed zanraniem przez komornika.

Zostaw merytoryczną opinię o Jultrix Patryk Majka - Wilkowice

Jultrix Patryk Majka
  • Księżycowa 18
    43-365 Wilkowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042