Gispartner Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Gispartner Sp. z o.o.

qwe

Nie polecam najgorszemu wrogowi - chyba że ktoś lubi co miesiąc zastanwiać się, czy wypłata w ogóle będzie. Firma z tak długim brakiem płynności dawno nie powinna istnieć.

abc

Atmosfera w firmie była ok - to z plusów. Natomiast organizacja pracy, sposób zarządzania i uwarunkowania rynku doprowadziły do fatalnej sytuacji finansowej i braku spłaty zobowiązań - niekiedy w bardzo żenujący sposób i niesprawiedliwie dla pracowników. Kto miał głowę na karku i możliwości zmiany, już tam nie pracuje. No niestety - bardzo słabo.

xyz

Atmosfera w firmie była świetna. Jednak notoryczne problemy organizacyjne i z dotrzymaniem terminów. Powtarzały się sytuacje braku pieniędzy na wynagrodzenia , wypłacanie po terminie albo częściowe, nie mówiąc juz o nadgodzinach. Zwodzenie pracowników co do faktycznego stanu finansów firmy.

Wiesz czy w firmie Gispartner Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw opinię o Gispartner Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gispartner Sp. z o.o.